Sta zene zele....

...a to sada nemam ni u najavi jer u njegov studentski dom ne pustaju da prespava osoba suprotnog pola :(....pa se radujem sto cemo bar preko leta biti malo sami...i sto cu moci da ga imam ceo dan...
 
Mene treba grashak .. (jbg, ovo mi je bila prva asocijacija na temu)

Istinita prica o nekolicini ortaka iz Crne Gore koji su se dogovorili da zajebavaju nekog tipa preko telefona tako sto ce ga zvati svako vece u ponoc i traziti grasak. Jedno vece su ga cak i snimili, tako da sada mozete procitati tekst, a kompletan razgovor u mp3 formatu (376kb) je u prilogu

A SADA JE: Tacno vreme: 11 sati 59 minuta 40 sekundi...

***** nemas pa se izivljavas, majku ti ***** je li...!
Ahhh... okinuli ste...
Pa okinucu ti glavu, ***** i mozak, budalo jedna glupa neizivljena, zivotinjo jedna odvratna. Mamicu ti ***** govnarsku, jesi cuo smradu jedan!
Da vam kazem...
Mars u picku materinu, mater ti ***** pokvarenu!
Mene treba...
Mars govedo jedno mamicu ti ***** raspalu!
Mene treba grasak.


http://tpavasovic.com/Serbia/grasak.html
 
Vesela_zena_beogradska:
Mene treba grashak .. (jbg, ovo mi je bila prva asocijacija na temu)

Istinita prica o nekolicini ortaka iz Crne Gore koji su se dogovorili da zajebavaju nekog tipa preko telefona tako sto ce ga zvati svako vece u ponoc i traziti grasak. Jedno vece su ga cak i snimili, tako da sada mozete procitati tekst, a kompletan razgovor u mp3 formatu (376kb) je u prilogu

A SADA JE: Tacno vreme: 11 sati 59 minuta 40 sekundi...

***** nemas pa se izivljavas, majku ti ***** je li...!
Ahhh... okinuli ste...
Pa okinucu ti glavu, ***** i mozak, budalo jedna glupa neizivljena, zivotinjo jedna odvratna. Mamicu ti ***** govnarsku, jesi cuo smradu jedan!
Da vam kazem...
Mars u picku materinu, mater ti ***** pokvarenu!
Mene treba...
Mars govedo jedno mamicu ti ***** raspalu!
Mene treba grasak.


http://tpavasovic.com/Serbia/grasak.html

Znam za grasak,******,to mi je omiljena fora! :D
Jesi carica! :razz: Slatko sam se nasmejao :-)
 
Hm,i slusala i...? :) ajde necu da komentarisem,ali ovo je tema za vas,sve sto vam treba...Ali ako insistiras,evo i o Stojketu informacija,mozda i on treba nekoj mladoj dami,umesto onoj njegovoj dzangrizavoj babuskeri Dragici.. Dakle,lik koji je sebe nazvao BalkanBoy redovno je `zivkao` starca Stojana iz nekog sela kod Krusevca i pomerao mu bulju, njemu i zeni..ono,sitan, a bistar rad na zahvalnom zatupastom subjektu... ;) zove ga ujutru,tacno u 6,ili predvece,ili tokom dana ga dovuce sa njive,itd. .. A Stojan....hehehe smeker koji ne moze da ostane duzan.... :D Jednom prilikom poslali mu postom `kuferat` iz Engleske, sa knjigama o dojenju !!.... hehehe stojan,legenda..
 
senoviti:
HAHAHAA....Zenama treba STO-JAN ! :D :D :D

Eee ali Stojan je vec ozenjen - Dragicom.

Znas ono: Dragice, daj mi Stojana! Stojane, (Molim?) Majmuneeeeeeeee!! :lol:

senoviti:
Hm,i slusala i...? :) ajde necu da komentarisem,ali ovo je tema za vas,sve sto vam treba...Ali ako insistiras,evo i o Stojketu informacija,mozda i on treba nekoj mladoj dami,umesto onoj njegovoj dzangrizavoj babuskeri Dragici.. Dakle,lik koji je sebe nazvao BalkanBoy redovno je `zivkao` starca Stojana iz nekog sela kod Krusevca i pomerao mu bulju, njemu i zeni..ono,sitan, a bistar rad na zahvalnom zatupastom subjektu... ;) zove ga ujutru,tacno u 6,ili predvece,ili tokom dana ga dovuce sa njive,itd. .. A Stojan....hehehe smeker koji ne moze da ostane duzan.... :D Jednom prilikom poslali mu postom `kuferat` iz Engleske, sa knjigama o dojenju !!.... hehehe stojan,legenda..

Nisam znao da su knjige o dojenju!!! :) Ali NAJJACI fazon mi je bas sa tim knjigama, kada Stojan zove postu a ovaj lik nije spustio slusalicu, nego se javi kao.... :lol: Joj covece!!!!
 
hajde sad da promenimo temu,drugim recima:
 

Prilozi

  • skinimise.png
    skinimise.png
    10,6 KB · Pregleda: 6
Samo je smor sto sad zivkaju sve i svakog i hoce da ponove to....
...i jel vam se nekad desilo da vas je nazvala takva zajebantska budala? Upustvo za upotrebu , kazes im whatewer,spustish slusku i posle 2-3 puta odustanu...
 

Back
Top