Spavanje

Gola...uvek, pa cak i kad odem na more sa prijateljicama...svi znaju za tu moju sklonost, samo se umotam u carsav iz kulture...heheh...a nekad i obucem laganu spavacicu...to je jos jedan od razloga zasto volim da zivim sama...
Najlepsi je onaj prvi dodir sa laganim prekrivacem na goloj kozi...a tek za vreme popodnevnog sna...
 
pravnicax:
Gola...uvek, pa cak i kad odem na more sa prijateljicama...svi znaju za tu moju sklonost, samo se umotam u carsav iz kulture...heheh...a nekad i obucem laganu spavacicu...to je jos jedan od razloga zasto volim da zivim sama...
Najlepsi je onaj prvi dodir sa laganim prekrivacem na goloj kozi...a tek za vreme popodnevnog sna...
......mogu ja sa tobom na more ...............
 
Cupavka:
Jes- taman posla, pa da mi udje buba-kica u ..znate sta je kica, bubausara ili kako je vec zovu.. :lol: .. ma, nis bez gaca.. il makar tampona :P
......ma sa pancirom :grin: :grin: :grin: shta ako neko hoce da te opali .. :grin: :grin: pancir je chudo ............ ;-) ;-) ;-)
 
Vala, ako bi se nasla neka tak'a budala, ne verujem da bi se branila mLogo..al, ebe me moj strah od doticne bube tako da vec imam ebaca- u mozak, od kog ne moz neki normalan da dodje na red :P
 
Ne volim.
Ljudi,pa zna se red....znach pidzama,pa kremica za negu lica,pa kolutovi krastavca na kapke pa mazanje ruku,pa pedikir pa manikir pa ona otegnuta kapa na kosu da se ne oshteti...moramo da se negujemo!
 

Back
Top