Sta svaka ZENA mora da ima u svom GARDEROBERU?

Uh, ako krenem da nabrajam, necu do sutra zavrsiti pisanje posta! :lol:

Ono sto ja moram da imam je sledece:
1.Posto sam preko dana obucena sportski-elegantno, moram imati farmerice i lepe uske pamucne majicice

2. Posto , ipak, volim da se doteram, moram imati : neku crnu suknju, neke elegantne crne pantalone, kosuljice (opet crna, ali i belo volim da nosim ;) )

3. Sexy look, eh, neki komad garderobe koji ocrtava obline, ali ne previse izrezano, skraceno i sareno, npr. uska haljinica, golih ledja, duzine do kolena..

I naravno, mnogo toga jos! :lol:
 
Izmedju ostalog sto mi je neophodno kao jeans, majice, poneku suknju , pantalone itd. imam jednu haljinu ( little black dress ) . Nije klasicna mala crna haljina ali je prosto obozavam. Nalik je na jeans haljinu ali bez djebova , sa koshuljskom kragnom , na kopcama, kratkih rukava , sledi liniju tela , nije preuska i do kolena je a i muzu se svidi sto mi je najbitnije . Izradjena je od surove svile i imam je dve godine. Ako se ovde racunaju i cipele, mislim da zena mora da ima cipele( sandale sta vec , papuce) za svaku priliku.
 
Enfroz2891.:
Pa mnogo je bolje da ima sobu za odecu....ili ceo stan a da se svi mi zguzimo u WC.
Ormari pucaju,ona quqa:"Nemam shta da obuchem!"
............



:lol: :lol: :lol: :lol:

Pre nekih nedelju dana pozvali nas prijatelji da izadjemo na veceru. Moj muz je hladno odgovorio , nema probema , dogovoricemo se, samo prvo da proverimo dali A...... ima sta da obuce, pa cemo da vas zovemo. :lol: :lol: :lol:

P.S. Svi ste bre isti, pu ;-)
 
jednu elegantnu varijantu - haljina, ili neka svečanija suknja i bluza, elegantne sandale ili cipele, čizmice
jednu poslovnu varijantu - suknja, pantalone, košulja sako, elegantne cipele
neobavezne varijante - bluzice, suknjice, farmerke, pantalone, udobne cipele
sportsku varijantu - lepa trenerka, sportske majice, patike
kućnu varijantu - po želji trenerku, haljinu, kućne papuče
zimsku varijantu - kaput, prolećno/jesenju jaknu
detalje - šalove, ešarpe, rukavice
pa, nije mnogo, taman koliko treba :cool:
 
ja u ormanu imam gomilu nekih krpa koje vise ni ne nosim al mi zao da bacim jer sve skupljam ko ciganin,i gomilu nekih parfema koje vise ne koristim jer su mi se smucili i uvek kupujem odecu po sablonu vec jako dugo.
i jedino sto svaka zena treba da ima ormanu su gace i brus,a sve ostalo je stvar ukusa.

ja little black dress nemam niti me privlaci pomisao na istu,kao ni cipele na stiklu,niti mi trebaju za sada,tako da nema generalnih stvari koje zena mora da ima po svaku cenu.
 

Back
Top