Po cemu ste PREPOZNATLJIVI?

Corto Malteze:
po astronauskom odelu koje stalno nosim
pa mi se komshije obraduju eeeeeee eno ga komshija astronaut
jer jedini sam u kraju, a i deca me vole :D

KOSMOPOLIT!!! iDEM ULICOM - DELIM OSMEHE I MASEM SVIMA, GLADNE HRANI, ZEDNE POJIM, ZIVOTINJE STITIM, DECU ZABAVLJAM, CVECE ZALIVAM, JEDNOSTAVNO I svi me vole i prepoznaju!!! Eto i vi me prepoznajete u svakom dragom bicu.... :D :D :D Kazete - to je Ona!!! :lol:
Kad cujete rec utehe da vam je neko sapnuo, kad cujete da vam neko pevusi, kad osetite da vas je neko uhvatio za ruku ili vam pruzio rame - to sam JA.
Pa, mislim da sam zaista prepoznatljiva !!! :!: :!:
 
Ne umem da izgovorim "R" lepo....imam čupavu kosu, niska sam ko kepec, ne volim da psujem....imam veliku petlju, stalno prozivam ljude na ulici, ne umem da kažem "ne" (što mi je najgora mana).. stalno sam srećna...i imam prepoznatljivi osmeh koji se proteže od uva do uva, koji nikad ne skidam da glave...i koji stalno krasi moje odvratno lice.....uvek se pravim da sam savršena i da sve znam, a u stvari sam obična smrtnica koja se tek ispilila........
 
crnka-1.gif
imam...dobru dusu
 
Po nekontrolisanom brbljanju,izgovaranju recenica koje nemaju veze sa realnoscu,opsednutosti umetnoscu,specificnom nacinu oblacenja, vrlo,ali stvarno vrlo GLASNOM pricanju itd.......Gde sam ja tu je pozitivna svetlost,nazalost nikad sebi uvek drugima:))
 
Po visini...ma moj rast nema veze sa visinom...ja sam patuljak... :lol:
...po loknama...
po tome sto stalno izvaljujem nesto i ne umem da se zadrzim na jednom mestu ni 5 min.
...po hodu...
A,da,jednom sam skratila siske i jedva su me prepoznali i onda mi je prisao bivsi sa nevericom...kaze:-Jedva sam te prepoznao!
-Ajde molim te kazi mi po cemu?
-Pa po tom tvom luckastom nosu,to samo ti mozes da imas...

Luckast nos??? :shock:
 
Po čupavoj crvenoj kosi, jaaako velikim očima(drug mi je rekao da mi je celo lice u očima :roll: ), starkama koje nosim i kada pada sneg, knigama koje uvek vučem sa sobom, velikoj torbi, zvezdici nacrtanoj ispod desnog oka....
Ako vidite takvu osobu na ulici, slobodno joj pridjite i recite "Ja sam taj i taj sa foruma Krstarice" :D
 

Back
Top