Za Duky-ja,Ben_adam-a,MM,Slayer-a,Sofiku,Bear,Lamb,Sweet_Jane i ostali nek se jave!

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
E...posto idem na more,nece mi biti mesec dana,evo posvljam temu,da imate da se zanimate,a i cisto a znate sta o kome mislim...(uglavnom su pozitivna misljenja,bicu skroz iskrena)...Znaci cisto da znam na cemu sam sa vama,a i da vi znate na cemu ste samnom...Da malo pricamo o tome...Slobodno neka svako prokomentarise sta misli o njemu,ako sma nekog zaboravila neka se javi pa cu mu reci sta mislim.Jeste da tema nema veze sa skolom,ali mi ovde orbitavamo pa cu jet u potaviti...Mogla sam da je postavim i na moj nov forum(reklama)ali je glupo da se sad svi registrujete,pa vamo-tamo...

Znaci,da krenemo...Mozda cu vas pzoitivno ili negativno zinenaditi,ali mislim da cu vas sve jedno iznenaditi....



Duky-Za ovog lika sve pohvale,jeste da me neki put ismeva,ali posto to radi kroz salu,kao i sve ostalo-oprosteno mu je...Samo nasatavi takav smisao za humor ti bas stoji...Mislim da je jako ok,i da je on jedan od vecine koj se ne pretvara na forumu...


Sweet_Jane-Za nju mislim da me bas i ne gotivi, i ona s reelativno brzo ukopila ,jako se brzo uklapa),ali ovako generalno je OK devojka.Putem postova sam stekla utisak da je skroz super...Ne znam je bas dugo da bih govoroila puno o njoj,ali sve ok...

Lamb-Nje nesto nema dugo,ali je skroz zabavna i takodje ok i sve nejbolje...

Bear-isto kao i za lamb...

Sofika-takodje...znaci generalno za njih 3,Bear,Sofika,Lamb u celini imam misljenje da su zabvne,pozitivne,gotivne...

Marlyn Manson(nema veze ako nisam dobro napisala):E,znaci da ne poverujete o njemu imam najbolje misljenje.Skroz je jednom recju OSOBA.Jeste da me i je on par puta prozivao,al jednostavno,razmenjivali smo par puta privatne poruke,i stekla sam utisak da je decko bas ima licnost,ima stav,da je jako dobar drug.Da zna da pomogne,da nije samo “ja,pa ja”,nego zna i za druge.Znaci jednsotavno divim mu se kao OSOBI.i ovako bih mogla do preksutra,uklratko o njemu stavrno imam najbolje misljenje.Jos da dodam malo je takvih kao sto je on.

Slayer-sta reci o ovom decku i da je najgori na svetu(a nije)ja tako nesto nemogu da mislim(ja ustavri ni o kome ne mogu lose da mislim)..Evo Slayer unapred srecan rodjendan(mada cu ti ga verovatno cestitati iz cg)..Jos uvek patim kada si rekao da je za tebe biti voljen najlepsa stvar na svetu,pa onda uzivaj u tom osecaju,jer ti to jesi(voljen)...Zelim i da ti si izvinim zbog SVEGA...Moja osecanja prema tebi ce uvek ostati ista,in e bih stvarno volela da kad jednog dana prodjem pored tebe da mi ne akzes ni “cao”,al ****** sama sam zajebala,sama cu i da palcam cehove...kiss
Geeralno za decka mislim da ga nisam dovoljno upoznala da bih sudila o njemu,ali mu se divim takdoje,zabavan je,imao smisao za humor,i sve ostalo sto ga cini takvim kakav jeste.Takodje mislim da je jakooo tvrdoglav i ponosan da ne vidi ispred nosa,i dam u je to losa osobina...Ali sta jet u je niko nije savrsen,pa ga ja takvog volim...

Ben_Adam-e ovog sam ostavila za kraj.(znaci iz razloga da bi mogao na miru da prokomentarise ostala moja misljenja,i Ben molim te ovo su moja najiskrenija misljenja o vama,i molila bih te da ne nameces neka svoja predpsotavljanja o tome sta ja mislim,jer nisi u mojo glavi da znas o cemu razmisljam)Sad verovatno mislite da cu da ga nacrnim,i da ga mrzim,i da mu mislim sve najgore,al nije tako.Nisam osoba koja nekom misli lose,i koja o nekom misli lose.Jeste da me neki put na naervira,al u granicama normale.Bicu najiskrenija sta mislim o njemu.
Preko postova mislim da je decko zeljan da se dokaze u svakom pogledu,koliko je pametan,iskusan,nacitan,obrazovan,iskusan i sta ja vec znam.Sve u svemu kako je on dokaz savesenstva na svetu.
Preko privatnih poruka totalno drugo misljenje i totalno druga osoba-znaci preko pp,moje misljenje o Ben_Adamu je da je skroz ok,da znaci zna da saslusa,da pomogne,da ne znam,jednostavno ne verujem da je decko tako podeljeden,ne kazem da je dvolican,ali skroz je drugaciji kada razmenjujemo pp,nego na forumu.
Genralno mislim da je decko JAKKKKOOOOO pametan(cak prepametan,nadnad prosecno intelignetan za svoje godine),ali da to kosristi da pogresan nacin,koristi da bi se dokazao,da bi ismejao,da bi se jos vise pravio pametan,-a to mu stavrni nije potrebno.,da to treba da iskoristi da pomogje ljudima,da ih nauci nesto,da ih posavetuje...Kao osoba skroz ok...



Eto...da znate sta mislim o vama...
 
Ana, mnogo si se ti zajebala za sve to, da izvinesh.
Nisu stvari takve kakvim ih ti vidish...

A shto se komentara na mene tiche:
To shto ti vidish kao dokazivanje pameti, nachitanosti, inteligencije ili chega vetj je samo normalan i, u nekim iznimnim situacijama, argumentovan razgovor. Smatram da na takvu vrstu konverzacije nisi navikla, odnosno da nisi imala prilike da je iskusish, shto ti opet ne zameram, zato shto smo svi razlichiti - na tome hvala bogu.
Ovim putem ne nametjem tebi mishljenje, samo kazhem da nisi apsolutno u pravu, i smatram da nisi bash toliko sposobna da zakljuchish neke stvari i izvuchesh vazne crte.
Elem, to da ja pokushavam da pokazhem kako sam ja dokaz savrshenstva je toliko veliki apsurd, da vetji ne mozhe biti. O sebi, istina, imam lepo mishljenje, ali dobar deo sebi zameram, a te zamerke su vishe vezane za neke ozbiljnije i komplikovanije stvari, koje nisu neposredno vezane mojim karakterom i egom.
Ono shto ja tebi kazhem preko poruka je uvek striktno vezano za tu poruku. VIshe puta sam za tebe pokazao razumevanje, ali sa druge strane, netju da dozvolim da me neko deranzhira detinjastim mislima, ma koje mishljenje imao o meni. Ako su tebi rechi u mojim porukama bile pomotj, onda ne znam shta da ti kazhem osim da tju i dalje to raditi(bez metafore: raditi isto shto i na javnim temama foruma) i to svim ljudima. Dodatak: Razmisli da li je dvolichnost prava rech.
Hvala ti za rechi hvale, ali opet nisi ti ta koja o tome treba da sudi, pa chak i ako me hvalish, zato shto nije pravi nachin, niti je rezultat procesa realan. Opet: Ne ismevam te, samo sam realan. Shto se tiche tvojih shvatanja, rezona i karaktetra, moji komentari uputjeni na taj arshin su veoma realni, ali opet zavisi ko ih chita, odnosno, konkretno tebi smetaju i smatrash ih ismevanjima. Ne znam zbog chega si u ubedjenju da treba bezuslovno da pomazhem ljudima koje apsolutno ne poznajem, odnosno, grubo recheno,osobama koje me ne zanimaju, ili chije me perpleksije ne zaninmaju.

Sve u svemu, sledetji put nemoj sebe stavljati u poziciju da komentarishesh osobe koje ne poznajesh i chije mishljenje ne poshtujesh, i koje te uzrochno-posledichno ne zanimaju.
 
AnaBg:):
Ben,pa i ti se stavljas u poziciju da sudis neki put o mojim osecanjima,a ne poznajes me...Samo sam htela da znate sta mislim o vama...A vi ste tu da kazete,da li sam u pravu ili ne...
Ana ti si dala materijal da bi se o tebi sudilo. Ni psihijatar te ne poznaje, ali te ipak ''poznaje'' bolje nego shto ti sama sebe poznajesh.
 

Back
Top