GOOD GIRL or BITCH?

muvalo:

To je taj fazon nekadasnjih kucki, frizura laka za odrzavanje, suknja laka za pranje, varjaca, serpa, obdaniste za decu, frizer i kozmeticar kao premija, obozavaju da se depiliraju i to je premija za one koje su vrh od njih, pa im posle curi znoj po ruzu i razmazuje im ali to je zato sto su izdepilirale nausnice - imaju opravdanje - vazna je depilacija, ko te pita sto se ruz zabrlja i ko je jos cuo za izbeljivanje dlacica????? Depilacije je najvaznija!
 
Ma sad je u modi biti bitch, pa sve bi to htele da budu. Al' se niko ne zapita sta tacno znaci biti takva osoba - neko bez emocija, neko bez morala, neko ko ce te prevariti kad kod joj bude odgovaralo. Takva nikad nisam zelela da budem a jos manje takve osobe zelim u svom drustvu. Nisam ni andjeo, jednostavno sam onakva kako se osecam ili kako mislim da treba da odreagujem u odredjenoj situaciji.
 
Mackic:
Ma sad je u modi biti bitch, pa sve bi to htele da budu. Al' se niko ne zapita sta tacno znaci biti takva osoba - neko bez emocija, neko bez morala, neko ko ce te prevariti kad kod joj bude odgovaralo. Takva nikad nisam zelela da budem a jos manje takve osobe zelim u svom drustvu. Nisam ni andjeo, jednostavno sam onakva kako se osecam ili kako mislim da treba da odreagujem u odredjenoj situaciji.
APSOLUTNO PODRZAVAM
 
Mackic:
Ma sad je u modi biti bitch, pa sve bi to htele da budu. Al' se niko ne zapita sta tacno znaci biti takva osoba - neko bez emocija, neko bez morala, neko ko ce te prevariti kad kod joj bude odgovaralo. Takva nikad nisam zelela da budem a jos manje takve osobe zelim u svom drustvu. Nisam ni andjeo, jednostavno sam onakva kako se osecam ili kako mislim da treba da odreagujem u odredjenoj situaciji.

Moderno je. Tacno, to znaci - radim sve kao njobicnija seljanka, bez da pazim na nivo, osecanja, moral ali i bez pameti, nego samo ko vo u jaram, krava u jaram, mislim da se tako kaze.
 
Mackic:
Ma sad je u modi biti bitch, pa sve bi to htele da budu. Al' se niko ne zapita sta tacno znaci biti takva osoba - neko bez emocija, neko bez morala, neko ko ce te prevariti kad kod joj bude odgovaralo. Takva nikad nisam zelela da budem a jos manje takve osobe zelim u svom drustvu. Nisam ni andjeo, jednostavno sam onakva kako se osecam ili kako mislim da treba da odreagujem u odredjenoj situaciji.

Mmm... ja sam pre mislila nesto kao "mangup". Pod dobra devojka podrazumevam ne pije, ne pusi, ide kuci na vreme, dobar djak, savesna u prijateljstvu, vezi itd. a mangup je divljaskusha :)
 
Ne znam!
Mislim za sebe da sam andjelchitj, ali opet, ne tako retko,
u situacijama koje me isprovociraju,
postupim ostro i ne biram rechi,
ali ne bih zbog toga dala sebi naziv kuchke.
Mislim da je to normalno i da bi svaka devojka postupila isto! :D
 
:-D :-D I am
50angel8eyesblinkingwinod3.gif
 
Moj dragi je konstatovao kako postoje dve vrste zena: kuckaste i one koje uvek kazu da. Prema njegovoj podeli ja spadam u prvu kategoriju, ali cini mi se da one iz druge mnogo vise imaju uspeha i dobijaju cesce ono sto hoce.
Srna uplasenog pogleda ili kucka, svakako su me zvali. Sta ja znam, prema potrebi umem biti i ovakva i onakva. To sam sve ja, ne analiziram se.
 
Naravno, sve prema potrebi. Nije fazon da pusis i da dajes svima redom, moras da izdvojis nekoga. Nemoj samo da ides kao krava u jaram, kao, sve sto cujes, odmah koristis, bez razmisljanja "kad moze ona mogu i ja". Tako rade sve moje bivse drugarica 'kad moze ona mogu i ja" a ne znaju koliko sam ja sve lepo odmerila prema svojim zeljama, stvari koje sam ja radila nikad se nece uklopiti u njihove zelje, jer, one su udavace, a ja nisam.
 
Da li sam andjeo ili djavolak zavisi od toga kako me odredjena osoba dozivljava i od situacije. Uvek se trudim da postupam tako da mi savest bude mirna, da moralno mogu da opravdam svoje postupke, ali ako me neko ugrozi ne libim se da upotrebim zle cini da ga osujetim.
a018.gif
 

Slične teme


Back
Top