IMA LI SMISLA...

Ma meni su SUZE isle kada se ono tamo desavalo... Ludnica!! Jos skroz neocekivano, nije mi palo na pamet da ce devojka to stvarno da uradi....

Ma i ja sam se smejala sad dok sam chitala. Jeste da je zez odlichan, al` mi je i zao kad nekoga uhvate u mashinu.

Pa kada ume da se tandari sa strane neka sada zakljucava sama temu..

A to joj je kao neka kazna! I nije se zveketala koliko sam zakljuchila .. ali nisam chitala drugu (istu) temu u kojoj je mozda i to pisalo.
 
-HUGH HEFNER:
...ne prateci zavet krvlju ispisan u pesmi Miroslava Ilica "Ne vracam se starim ljubavima" ja se pomirih sa bivsom devojkom...
mislio sam da bice nam dobro jer cinjenica je, u nama jos gori plamen ljubavi(nekad je bio vulkan) ali pogresih...
nekako smo oboje napeti, a ljubav je postala komplikovana kao pregovori o statusu kosova....jako se pazimo sta cemo reci, kada, na koji nacin...upucujemo jedno drugom protesne note, demarse i udaramo veto s' vremena na vreme....

sta raditi?? uslovna nezavisnost ne dolazi u obzir, a da budemo zajeno a da zadrzimo siroku autonomiju nije pametno resenje, pokazalo se vec...samo znam da je ovaj status quo neodrziv uhhhh :(

Predjite sa ljubavi na zajednicki posao.
 
IMA SMISLA!!!! ako je ostala i trunka nedovrsenosti, i trunka zelje......ima smisla, vratiti se, nastaviti i, na neki nacin, dovrsiti pricu. uokviriti je. posle je mozda staviti u neku prasnjavu fijoku, ili cak naprotiv.....nikad se ne zna..
 
-HUGH HEFNER:
...ne prateci zavet krvlju ispisan u pesmi Miroslava Ilica "Ne vracam se starim ljubavima" ja se pomirih sa bivsom devojkom...
mislio sam da bice nam dobro jer cinjenica je, u nama jos gori plamen ljubavi(nekad je bio vulkan) ali pogresih...
nekako smo oboje napeti, a ljubav je postala komplikovana kao pregovori o statusu kosova....jako se pazimo sta cemo reci, kada, na koji nacin...upucujemo jedno drugom protesne note, demarse i udaramo veto s' vremena na vreme....

sta raditi?? uslovna nezavisnost ne dolazi u obzir, a da budemo zajeno a da zadrzimo siroku autonomiju nije pametno resenje, pokazalo se vec...samo znam da je ovaj status quo neodrziv uhhhh :(

vidi ovako......ako je rec o ozbiljnoj vezi,a ja mislim da jeste,onda se potrudi ili da nadjete zajednicki jezik,jer ko dozvoli siroku autonomiju,taj unapred moze da se oprosti od svoje teritorije.proziveh to u praxi.ako je komunikacija pocela da se svodi na natezanje i ti se osecas vise lose nego dobro,pocni mentalno da se "odvajas" od te price,eliminisi sve sto te podseca na nju..........it`s summertime,najidealnije doba da se zaboravi proslost i krene dalje.Sigurno da neces moci preko noci da se zaljubis i osetis "ono",ali ces se dobro zabaviti i shvatiti da jedna lasta ne cini jato. :wink:
 
...kad sviram devojci, ja volim da pocnem sa nekim laganijim stvarima...bude tu prepoznatljivih nota, koje mogu lepo da izvedem ali najbolji je ugodjaj onih par pesama koje izvucem iz rukava i kojima se prijatno iznenadi...zapravo toliko bude prijatno da svaki sledeci put insistira da ih odsviram...pa kad atmosvera pocne da se zahuktava ja ubrzam ritam te odsviram na kraju set zestokih pesama za kojima prosto luduje...na kraju, garantovano dozivimo euforiju udvoje.......

eto tako ja sviram....:)
 
suma sumarum, ovo mi zvuci kao tacan odgovor........


orgazmma:
vidi ovako......ako je rec o ozbiljnoj vezi,a ja mislim da jeste,onda se potrudi ili da nadjete zajednicki jezik,jer ko dozvoli siroku autonomiju,taj unapred moze da se oprosti od svoje teritorije.proziveh to u praxi.ako je komunikacija pocela da se svodi na natezanje i ti se osecas vise lose nego dobro,pocni mentalno da se "odvajas" od te price,eliminisi sve sto te podseca na nju..........it`s summertime,najidealnije doba da se zaboravi proslost i krene dalje.Sigurno da neces moci preko noci da se zaljubis i osetis "ono",ali ces se dobro zabaviti i shvatiti da jedna lasta ne cini jato. :wink:


da, pokusacu da svoj satutus uredim na racionalnim osnovama....pokusacu da stvari vratim u stanje u kojem su bile pre svih teskih konflikata iz nase ne tako davne proslosti...ako to ne uspe krenucu putem secesije.....


hvala svima! :)
 
-HUGH HEFNER:
...ne prateci zavet krvlju ispisan u pesmi Miroslava Ilica "Ne vracam se starim ljubavima" ja se pomirih sa bivsom devojkom...
mislio sam da bice nam dobro jer cinjenica je, u nama jos gori plamen ljubavi(nekad je bio vulkan) ali pogresih...
nekako smo oboje napeti, a ljubav je postala komplikovana kao pregovori o statusu kosova....jako se pazimo sta cemo reci, kada, na koji nacin...upucujemo jedno drugom protesne note, demarse i udaramo veto s' vremena na vreme....

sta raditi?? uslovna nezavisnost ne dolazi u obzir, a da budemo zajeno a da zadrzimo siroku autonomiju nije pametno resenje, pokazalo se vec...samo znam da je ovaj status quo neodrziv uhhhh :(

sazovi savjet bezbjednosti...aa...već si ga sazvao...8-)
 
-HUGH HEFNER:
...ne prateci zavet krvlju ispisan u pesmi Miroslava Ilica "Ne vracam se starim ljubavima" ja se pomirih sa bivsom devojkom...
mislio sam da bice nam dobro jer cinjenica je, u nama jos gori plamen ljubavi(nekad je bio vulkan) ali pogresih...
nekako smo oboje napeti, a ljubav je postala komplikovana kao pregovori o statusu kosova....jako se pazimo sta cemo reci, kada, na koji nacin...upucujemo jedno drugom protesne note, demarse i udaramo veto s' vremena na vreme....

sta raditi?? uslovna nezavisnost ne dolazi u obzir, a da budemo zajeno a da zadrzimo siroku autonomiju nije pametno resenje, pokazalo se vec...samo znam da je ovaj status quo neodrziv uhhhh :(

SVE STO KAZU.....TO...NIJE ISTINA... :lol:
 
-HUGH HEFNER:
suma sumarum, ovo mi zvuci kao tacan odgovor........





da, pokusacu da svoj satutus uredim na racionalnim osnovama....pokusacu da stvari vratim u stanje u kojem su bile pre svih teskih konflikata iz nase ne tako davne proslosti...ako to ne uspe krenucu putem secesije.....


hvala svima! :)

ja cu ti dati da se isplaces na grudima mojim kada se budes secesirao :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top