Patriotizam

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Ovo ipak zaslužuje posebnu temu, pa izvolite:

BRUKA ZA SRS

Radikalska vlast u Kikindi za izgradnju deponije angažovala firmu "Eurko" iz Vinkovaca koja je po Hrvatskoj rušila pravoslavne crkve

KIKINDA - Radikalska vlast u SO Kikinda angažovala je za radove u toj opštini firmu iz hrvatske koja u svojim referencama navodi i izuzetno uspešno rušenje "bespravno sagrađene velike pravoslavne crkve" u slavonskom selu Lovas! Naime, firma "Eurko" iz Vinkovaca, specijalizovana za raščišćavanje ruševina, na svom zvaničnom sajtu navodi i kako je 1999. godine "u roku od 36 sati" porušila, kako navode, veliku pravoslavnu crkvu!
 
Sta reci nego sramota ako je to tacno. Dovoljno je sto su ovi lopovi iz DS-a,DSS-a i G17 pola Srbije prodali ustasama,slovencima i siptarima a sada i ovi krenuse njihovim stopama.Nama ,sve je to bagra koju treba pobiti.
 
Torrente BG:
Svakoga ko je dozvolio bilo kojoj hrvatskoj,slovenackoj,siptarkoj firmi da kupi u Srbiji neko preduzece treba suditi i oterati ga na dozivotnu


Ne postoji dozivotna kod nas,pa je najbolje poslati ga da bude sekretar u Kostunicinom kabinetu-dodje mu na isto...
 
Шта још може да нас чуди од СРС-а? Јел' су пре пар година угостили Жан Мари ле Пена француског ултрадесничара и председника НФ-а. А зна се добро да су поједини припадници те странке ишли као добровољци на хрватско ратиште, са све црним униформама и хитлеровим сликама. Шта мислите на чијој су страни ратовали?
 
DellBoy-011:
Ovo ipak zaslužuje posebnu temu, pa izvolite:

BRUKA ZA SRS

Radikalska vlast u Kikindi za izgradnju deponije angažovala firmu "Eurko" iz Vinkovaca koja je po Hrvatskoj rušila pravoslavne crkve

KIKINDA - Radikalska vlast u SO Kikinda angažovala je za radove u toj opštini firmu iz hrvatske koja u svojim referencama navodi i izuzetno uspešno rušenje "bespravno sagrađene velike pravoslavne crkve" u slavonskom selu Lovas! Naime, firma "Eurko" iz Vinkovaca, specijalizovana za raščišćavanje ruševina, na svom zvaničnom sajtu navodi i kako je 1999. godine "u roku od 36 sati" porušila, kako navode, veliku pravoslavnu crkvu!


Ukoliko je ovo istinito i više je nego sramotno..! :-?
 
DellBoy-011:
A kada sam ja nešto preneo o radikalima, a da nije istinito?8-)
Iako dežurni pokušavaju da odvuku temu na drugu stranu, a Najveći Sinovi Srpskog foruma se ne oglašavaju to ne znači da nije istina:wink:


Da sam na njihovom mestu ja bih promenio nick pošto je ipak previše apelovati na njihovu zdravu svest da menjaju stranku.
 
DellBoy-011:
A kada sam ja nešto preneo o radikalima, a da nije istinito?8-)
Iako dežurni pokušavaju da odvuku temu na drugu stranu, a Najveći Sinovi Srpskog foruma se ne oglašavaju to ne znači da nije istina:wink:

Ne znam ...još te nisam dovoljno upratila...mis'im, s kim si, a s kim nisi..?!? :lol: :lol: :lol:

Rano mi je da čitam il' slušam vesti...ipak je nedelja ujutro... :wink: :lol:
 

Back
Top