muskarac blizanac?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: muskarac blizanac?

MARIKA
    Guest

Podrazumevano muskarac blizanac?

:? Molila bih sve one koji se poznaju astrologiju ili pak one koji imaju iskustva,da mi napisu nesto o muskarcima blizancima.On je rodjen19.06.1980.

Hvala unapred svim raspolozenim osobama.

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nemam mnogo znanja ni veze s astrologijom ili iz iskustva znam da su muskarci blizanci prevrtljivi i lazljivi.Svima bi se uvukli da dobiju ono sto zele,tesko iskazuju svoja osecanja Moj savet...KLONI IH SE!!!

MARIKA
    Guest

Podrazumevano

ali,on je tako...
    Ma,ja sam upecana..ne,hvali jos malo..

MARIKA
    Guest

Podrazumevano

A ja se nadala da ce me neko ohrabriti!
    Kad ono..ti!On je tako...mmm..

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio majuska
    nemam mnogo znanja ni veze s astrologijom ili iz iskustva znam da su muskarci blizanci prevrtljivi i lazljivi.Svima bi se uvukli da dobiju ono sto zele,tesko iskazuju svoja osecanja Moj savet...KLONI IH SE!!!
    Veruj mi da je u pravu...Sebicni su jako,samo na sebe misle,lazljivi su,prevrtljivi i u stanju su da ti skinu zvezde s neba samo da te pridobiju za sebe...Probaj...mozda je taj tvoj blizanac izuzetak :shock:

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano muskarac-blizanac

Cao....Jedna od meni najbliskijih osoba je blizanac..On je jedno od najdivnijih stvorenja koje sam srela...Uvjek raspolozen za zezanje,smijeh,(zna tacno vrijeme i mjesto necemu...)uvjek da pomogne...da te podrzi..i sto je najbitnije...VJERAN JE!!!!mozda nekad voli da se zeza sa strane-ali vjeruj mi bez posljedica!!!(ako shvatas sta hocu da kazem)Ako nesto zelis,on se nece buniti..samo i oni zele svoju slobodu...ne zaboravi..ako hoce da gleda Tv...ostavi ga!Imaju i oni svojih trenutaka koje zele samo za sebe....Znaci jedina stvar je da zele neku svoju slobodu....Ali opet sve ove stvari zavise i od drugih stvari...ali ja ti samo kazem kakav je jedan muskarac rodjen u znaku Blizanca....U svakom slucaju zelim ti srecu!!!!!!!!

MARIKA
    Guest

Podrazumevano

plavi andjele,hvala!
    Bar da neko kaze nesto dobro o blizancu.Mada,ja sam rak/devica,on blizanac..Nijesam do sad cula da je to dobra kombinacija! :?
    Pomalo se i plasim da pokusam..Moj brat je blizanac pa sam imala prilike da se uvjerim kako je "brizan i vjeran"..ha!BRATE,sorry!

MARIKA
    Guest

Podrazumevano

plavi andjele,hvala!
    Bar da neko kaze nesto dobro o blizancu.Mada,ja sam rak/devica,on blizanac..Nijesam do sad cula da je to dobra kombinacija! :?
    Pomalo se i plasim da pokusam..Moj brat je blizanac pa sam imala prilike da se vidim kako je "brizan i vjeran"..ha!BRATE,sorry!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

blizanci su dobri samo za povremeno druzenje

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku