Live Earth

Arnold_Layne

Ističe se
Poruka
2.363
gledam čekajući Watersov nastup u Njujorku i ne verujem kakve nam poruke šalju. koristite ovo, ono, sadite bambus u dvorištu, kenjajte jednom mesečno u podne kada vam na vrata prikuca baba sa dva mladeža na levom guzu, kakvo ispiranje mozgova, a šta je sa onim velikim potrošačima, ****, nas teraju na grižu savesti...kako mrzim to kolektivno loženje i briga zbog nečega.

vrhunac: skidajte muziku sa interneta da se ne bi dodatna energija trošila na dobavljanje ploča do prodavnica. pa stvarno, pustite me da živim....
haos gluposti.
 
gledam i čekam R.E.M.
oni uvek sviraju na ovakvim manifestacijama
samo se nadam da ih nisam prespavala


nego.. mislim da su se novi spikeri pokačili
samo čekam da čujem neki fajt tu
 
На прилично лош начин покушавају да пробуде савест, али у суштини, дефинитивно да смо измучили ову планету...

...

Ма, кад ће наш добар другар, Металика :p
 
Arnold_Layne:
gledam čekajući Watersov nastup u Njujorku i ne verujem kakve nam poruke šalju. koristite ovo, ono, sadite bambus u dvorištu, kenjajte jednom mesečno u podne kada vam na vrata prikuca baba sa dva mladeža na levom guzu, kakvo ispiranje mozgova, a šta je sa onim velikim potrošačima, ****, nas teraju na grižu savesti...kako mrzim to kolektivno loženje i briga zbog nečega.

vrhunac: skidajte muziku sa interneta da se ne bi dodatna energija trošila na dobavljanje ploča do prodavnica. pa stvarno, pustite me da živim....
haos gluposti.

Sram ih bilo , kako samo smeju... :roll:
Toliko strasno nije...ako hoces da umremo svi nastavi...nemamo jednostavno takav luksuz na ovoj planeti kako zivimo... 8) :-o :o
 
ja cekam jos Bon jovija i Metallicu...
koje li ce pesme biti...za bon jovija mislim da znam...ali metallica..enter sandman,master of puppets,nothing else matters...aaah,bice leeepo...
 

Back
Top