Hrvati-psihodelicno bolesna nacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Johntra Volta

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
106
U principu me bas briga ko je koje nacije ili rase ali zaista nisam mogao a da ne primetim da su Hrvati stvarno nesto najbolesnije sto hoda ovom planetom zemljom.Kod njih je takva mrznja prema svemu sto je srpsko da to prevazilazi i bolesno.Cak i sada kada su izvrsili etnicko ciscenje kakvo se ne pamti u 20-om veku i kada je lepa njihova najzad "cista".
Primer:
Sin mi igra neku igricu preko neta koju igraju ljudi iz celog sveta.Prave se neke alijanse i slicno.I onda cak i u toj igrici pojavi se Hrvat i salje mu ovakve poruke.Inace sin mi ima 12 godina i pojma nema nista ni o Hrvatima ni generalno o politici i ovo sto je video ga je po prilicno sokiralo.Da li je moguce da su ti Hrvati takva jedna zivotinjska nacija.

4r94mlt.jpg

6331j5w.jpg
 
Pijanista:
Ни ти се не разликујеш много од овог болесника, ако си на основу овога дао оцену о целој нацији.

Pa sta da mislim o naciji u kojoj 14-o godisnjaci pisu ovako nesto.Moj sin koji ima punih 12 pojma nema o cemu ovaj prica.Sta su to komunisti,kakav poglavnik,zasto njega na vrbe a da ne govorim o onim zlocincima koje ovaj klinac velica:Tudjman,Gotovina,Rojs....,cak ni ja pojma nemam ko je taj Rojs a iskreno i ne zanima me.Znaci to pise dete od 14.Sta ocekivati od njega za 10 godina.Znaci to su ga roditelji i njegovo okruzenje ucili.Skola,crkva....
 
Johntra Volta:
Pa sta da mislim o naciji u kojoj 14-o godisnjaci pisu ovako nesto.Moj sin koji ima punih 12 pojma nema o cemu ovaj prica.Sta su to komunisti,kakav poglavnik,zasto njega na vrbe a da ne govorim o onim zlocincima koje ovaj klinac velica:Tudjman,Gotovina,Rojs....,cak ni ja pojma nemam ko je taj Rojs a iskreno i ne zanima me.Znaci to pise dete od 14.Sta ocekivati od njega za 10 godina.Znaci to su ga roditelji i njegovo okruzenje ucili.Skola,crkva....
Не мисли тамо сваки 14-о годишњак тако. Тога има и код нас, па се опет не може рећи да да смо болесна нација.
 
Pijanista:
Не мора баш тако екстремно. Довољно је да се не бакћемо једни са другима, него да свако гледа своја посла.
Pa bole mene ona stvar za Hrvate..nego morash da shvatish,ovde je doshlo do postavljanja stalno tema o hrvatima tek kada su se onaj tokyo i njegove Ujke drugari uchlanili i pocheli onako qurvinski da podbadaju i stalno otvaraju neke teme o Hrvatima....pa se sad"primilo"i na domace 4umashe.....
Po milioniti put ja bi apelovao ako je moguce sve teme o Hrvatima slepiti u jednu lepljivu....jer oni su beznachajni da bi se ovoliko diskutovalo o njima i njihovim psihozama,nebulozama i ostalom.
 
Enfroz2891.:
Pa bole mene ona stvar za Hrvate..nego morash da shvatish,ovde je doshlo do postavljanja stalno tema o hrvatima tek kada su se onaj tokyo i njegove Ujke drugari uchlanili i pocheli onako qurvinski da podbadaju i stalno otvaraju neke teme o Hrvatima....pa se sad"primilo"i na domace 4umashe.....
Po milioniti put ja bi apelovao ako je moguce sve teme o Hrvatima slepiti u jednu lepljivu....jer oni su beznachajni da bi se ovoliko diskutovalo o njima i njihovim psihozama,nebulozama i ostalom.
Па, јесу ли ти мајмуни и даље ''ту негде''?
 
Шон:
aj kad budesh nashao neshto ovako kao shto je postavljeno ovde kao motiv topika, mozhemo da dalje da prichamo.
Има како нема, пре годину-две у једном бачком (већином словачки живаљ) селу на фудбалској утакмици, навијачи из суседног (већином српски живаљ) села узвикују ''уби закољи да Словак не постоји''. Да ли треба да напомињем да са Словацима у историји никада нисмо ратовали, нити су они испољавали неки сепаратизам и национализам.
 
Pijanista:
Не ради се о томе. Дебилно је целу нацију поистовећивати са поступком појединца. Били то Срби, Хрвати, Азербејџанци...
Да је појединац или хиљаду појединаца, било би у реду, али кад трецина једног народа једва чека да неком Србину пресече гркљан, па то је болесно, да се организује концерт на коме се носе нацистичке униформе, да се праве постери на којима се народ позива у SS легију или тако нешто... па то је крајње болесно!
 
UberSukhoi:
Да је појединац или хиљаду појединаца, било би у реду, али кад трецина једног народа једва чека да неком Србину пресече гркљан, па то је болесно, да се организује концерт на коме се носе нацистичке униформе, да се праве постери на којима се народ позива у SS легију или тако нешто... па то је крајње болесно!
Болесно је, али није цео народ болестан. Да ли је за тебе исто тако болесно и када цео стадион виче ''нож, жица, Сребреница'', или када се лепе плакати са ликом човека који је оптужен за неке злочине?
 
Naravno da jesu bolesna psihodelična nacija. Pa vidimo šta njih nekolicina radi na ovom forumu, a šta im radi omladina, smo imali prilike da vidimo na Tupsonovom koncertu...eeeheeej...60.000 mladih ustaša na jednom mestu uz poklič " Za dom spremni"...straaašno... :confused: :evil: :evil:

Nego, dal' ti mali zeleni uošte jedu i spavaju...opet su se ispresvlačili...primećujete ovih par nick-ova što dodjoše umesto ONIH par nick-ova, a ...sve je isto k'o i pre, al' njega nemaaaa...hahaha :lol: :lol: :lol:
 
a'e mujo ba u svoju avliju bre...misliš da si uspeo nekoga da prevariš...pa osnova vašeg novokomponovanog skarabudzenog jezika je srpski...ekavica... :lol:

tako i odredjujete gde vam ide IJE, a gde JE...u nastavku reči. :lol:

Jel' vi ikad spavate...jedete za stolom, aaaa???...pa dosadni ste bre više i Bogu i narodu...bljak :roll: :roll: :roll:
 
Pijanista:
Има како нема, пре годину-две у једном бачком (већином словачки живаљ) селу на фудбалској утакмици, навијачи из суседног (већином српски живаљ) села узвикују ''уби закољи да Словак не постоји''. Да ли треба да напомињем да са Словацима у историји никада нисмо ратовали, нити су они испољавали неки сепаратизам и национализам.

aj nemo' opet neke teorije zavere, nego ti nama daj crno na belo da srpska deca tako pishu ko ova sifilisticharska....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top