samoca

nikad ne mogu da osetim da sam jedini na ovom svetu, jer nisam, ali znam da sam jedinstven (kao i svako stvorenje ove planete) i to ponekad bude uzrok osecaju usamljenosti.
 
Devilishgirl:
Zezas se, zar ne? :roll:
Ja bih volela da mi neko pokvari this sh*ty mood.. :cry:

"weather changes moods", rekao bi pokojni Kurt.

reci sebi "jedva chekam da ustanem sutra ujutro i da sunce obasja moje lice a svetlost ozari moj slobodni um" ......... a ja jedva cekam da se ujutro valjam u krevetu ....... jiiiiiiiiiii ...... jel da da je nesto najlepse?

joj, neeeee, moram na fakultet. dobro sam se setio .....
q noc narode :D
 
Devilishgirl:
Ne verujem, ali ok, I`m glad you lied :lol:

aha :idea: evo pojavio se SMIJESHAK :lol:

misija uspeshno obavljena ....... Keeper vraca svoju neodoljivu moc konverzacije u futrolu, oduvava dim koju je furiozno stvorila ta sila, penje se na svog konjica Dzolija i nastavlja da jashe u sumrak, neopazen, pevajuci ...... "Usamljeni kauboj sam ja, daleko od doma svog"
 
Ne razumem,jedini,kao da niko vise ne postoji na scetu,mislim onako sebicno,ili da li sam se osecala usamljeno.Ako se pitanje odnosi na prvi slucaj:to je moje normalno stanje,a ako je pitanje da li sam se ikada osecala usamljeno,pa moj odgovor je ne,nikad se ne osecam usamljeno,jer je uvek neko uz meneili ako sam sama uvek nesto zanimljivo radim,tako da to ne dopire do mene! 8)
 

Back
Top