Naši studenti u SAD voze rikše da bi zaradili za povratak

Danilo7

Početnik
Poruka
3
uUUU, breee, pa gde neces jos da postavis istu temu?

Znam masu ljudi koja je otisla u SAD i zaradila novac i DONELA kuci, tj. ovde u zemlji.
Svi su isli preko proverenih firmi, kao spasioci na bazenima i sl., nalazili po jos jedan posao, uglavnom po supermarketima, nisu trosili preterano (citaj nisu izlazili po klubovima i sl.).
Znam trenutno dva coveka koji su PONOVO po drugi put otisli u SAD da sljakaju. Da ne idu ponovo pa da kezem bilo im lose.?!?!?!
 
Danilo7:
Naši studenti u SAD voze rikše da bi zaradili za povratak

Moj sin je u Atantik Sitiju. Kada ga pitam kako je, kaže da je dobro. Kao da ne znam kako mu može biti: radi po ceo dan, vozi rikšu tek da može da preživi. Iznajmljuje je za 100 dolara nedeljno i potom vozi ljude od kazina do kazina, a plaćaju mu onoliko koliko im bude simpatičan. Iz Srbije je pošao sa 850 dolara, a sada u džepu ima tek 200 dolara.

http://www.blic.co.yu/_komentari.php?id=7531&mode=view
Pa tvoj sin je bolid. Znam ljude koji su otisli tamo i bole ih uvo da se vracaju jer lepo zive i imaju para!
 
Da, neki su se snasli a neki i ne.
Ove sad ture su bile lose pa su svi prosli lose !
Slucajno znam neke koji su otisli pre mesec dana ili manje.
Fora je kako kazu, navala nasig pa se nisu snasli bas najbolje sa svima.
Prosle godine su se vratili jedni brat i sestra i zaradili cak i za auto, vratili pare koje su pozajmili, obisli celu istocnu obalu i ziveli 6 meseci odlicno.
Sada to nie proslo ok.
Na zalost.
Oni koji kazu da je neko bolid, to je samo znak da nemaju bas nekih informacija a da ne kazem nesto i gore.
Svacija sreca je drugacija.
 
Ma, ko ih ****. Vecina je otisla tamo a da u zivotu nisu nista radili i odmah su otisli sa planom da rade ni manje ni vise nego 16 sati, znam puno takvih i onda kad su shvatili da to bas i nije tako jednostavno onda kukaju po novinama. I naravno odlaze preko agencija za koje niko nikada nije cuo i koje posluju jedva par meseci i koje su im sve obecale, ali su "zaboravili" da to stave u ugovor.
E, deco draga, zinula vam ****** za pare, sami ste krivi. Imam par poznanika koji nisu ni sljive isli da skupljaju u vocnjaku, a ovde su se trtili kako ce u USA da rade dva posla...
Eh, jos da sam bio tako naivan i poverovao.....
 
Suto-more:
Ma, ko ih ****. Vecina je otisla tamo a da u zivotu nisu nista radili i odmah su otisli sa planom da rade ni manje ni vise nego 16 sati, znam puno takvih i onda kad su shvatili da to bas i nije tako jednostavno onda kukaju po novinama. I naravno odlaze preko agencija za koje niko nikada nije cuo i koje posluju jedva par meseci i koje su im sve obecale, ali su "zaboravili" da to stave u ugovor.
E, deco draga, zinula vam ****** za pare, sami ste krivi. Imam par poznanika koji nisu ni sljive isli da skupljaju u vocnjaku, a ovde su se trtili kako ce u USA da rade dva posla...
Eh, jos da sam bio tako naivan i poverovao.....

Ima nesto u tome sto kazes..
 

Back
Top