Sta kad te devojka napusti iz cista mira?

RAKOVICA

Početnik
Poruka
31
Ja sam 84 godiste , ona 87 upoznali smo se (na PIK-u) pocetkom oktobra, od tada smo se chuli svaki dan i pricali po sat vremena. a onda smo se sreli u gradu posle malo manje od mesec dana. Svakog vikenda smo izlazili i konacno sam je smuvao negde pocetkom decembra. Bilo nam je super u vezi ali ona nije mogla nesto da izdrzi i raskinula je iz cista mira. (bio sam joj prvi)Rekla je da me vise ne voli u smislu decka vec da kao super druga, a da nije spremna za ljubav ni sa kim. a volela me je na pocetku veze. Nisam je nicim uvredio. Proslo je 10 dana od raskida ali smo ostali u super odnosima, cujemo se svaki dan itd. Interesuje me da li da opet pokusam da je smuvam i koliko bi trebao da cekam. JAko mi se svidja. Da li da dignem ruke ili da trazim drugu sto mi je malo tesko jer sam prilicno probirljiv.
 
ma znam preboleo sam je ali mi se i dalje svidja... potpuno mi odgovara a nemam nista protiv ni da joj budem drug... inace bili smo iskreni jedno prema drugom do kraja a i sad smo. sta mislis sta moze da bude razlog. cisto sumnjam da je nasla drugog jer ne odaje nikakve znake, a prilicno je nevesta u sakrivanju onoga sto pokusava da sakrije...a i boji se od roditelja strasno, ne pustaju je da izadje kasno, niti su je pustali da dodje kod mene kad smo bili u vezi
 
Dogodilo mi se slicno sa mojim prvim deckom, ostavila sam ga bez razloga. Trebalo mi je skoro godinu dana da shvatim da sam pogrijeshila.Poslije toga smo bili cetiri god zajedno. Pusti je neka malo ohladi, sigurno joj treba vremena i prostora da se navikne na vezu. Nemoj da je pritiskash i pusti je da sama shvati neke stvari. Jedino ako nije u pitanju neki drugi momak.
 
uglavnom kod mene i svih mojih drugarica:svidi nam se neki decko a posle nedelju dana pocne da smara i da nam se vise ne svidja.ja sam to uspela da preguram tako da sam sa ovim deckom vec dugo,sad mi se opet svidja.ali neke devojke cim prodje nekih 10 dana raskidaju.jedino ako ti se bas svidja pokusaj ponovo.
 
Problem u tome sto vecina tih tvojih ortakinja ima kratku vezu je u tome jer ne znaju ni same sta od sebe zele, tako da ne znaju ni sta zele od decka, pa im je kao simpatican par dana pa onda noga.. Mislim to su gluposti, takav neko ne zasluzuje da ulazi u ikakvu vezu, nego ono kres kombinacija za vece pa cao.. Bolje tako..
 
SisaDaPimp:
Problem u tome sto vecina tih tvojih ortakinja ima kratku vezu je u tome jer ne znaju ni same sta od sebe zele, tako da ne znaju ni sta zele od decka, pa im je kao simpatican par dana pa onda noga.. Mislim to su gluposti, takav neko ne zasluzuje da ulazi u ikakvu vezu, nego ono kres kombinacija za vece pa cao.. Bolje tako..

Pa stvarno,i to što kažeš!
 
RAKOVICA:
Ja sam 84 godiste , ona 87 upoznali smo se (na PIK-u) pocetkom oktobra, od tada smo se chuli svaki dan i pricali po sat vremena. a onda smo se sreli u gradu posle malo manje od mesec dana. Svakog vikenda smo izlazili i konacno sam je smuvao negde pocetkom decembra. Bilo nam je super u vezi ali ona nije mogla nesto da izdrzi i raskinula je iz cista mira. (bio sam joj prvi)Rekla je da me vise ne voli u smislu decka vec da kao super druga, a da nije spremna za ljubav ni sa kim. a volela me je na pocetku veze. Nisam je nicim uvredio. Proslo je 10 dana od raskida ali smo ostali u super odnosima, cujemo se svaki dan itd. Interesuje me da li da opet pokusam da je smuvam i koliko bi trebao da cekam. JAko mi se svidja. Da li da dignem ruke ili da trazim drugu sto mi je malo tesko jer sam prilicno probirljiv.
Nije iz čista mira,sve ima svoje zašto samo se to zašto često ne vidi na prvi pogled.Zapitaj se koliko ti poznaješ tu devojku sa pričaonice.Rekao bih da nisi ni približno upoznao njen svet,društvo,porodicu....A ko zna šta sve i koga sve ima u tom svetu kojeg ti nisi deo.Po njenom promenjivom ponašanju rekao bih da nisi ti jedini u toj priči.Ako ti nije suviše stalo do nje,otkači je i više nemaj posla sa devojkama sa chata.Nadji neku uživo jer je tako mnogo lakše oceniti s kim imaš posla.A i na chatu na svaku desetu devojku dodje jedna koja je normalna,koja ne laže i koja nije tu samo da bi se iživljavala ili lečila neke lične rane...Zato se ne isplati gubiti vreme.A ako si baš baš zatreskan pokušaj da se ubaciš malo više u njen život,da istražuješ i sigurno ćeš otkriti puno iznenadjujućih stvari...Pozdrav! :wink:
 
RAKOVICA:
ma znam preboleo sam je ali mi se i dalje svidja... potpuno mi odgovara a nemam nista protiv ni da joj budem drug... inace bili smo iskreni jedno prema drugom do kraja a i sad smo. sta mislis sta moze da bude razlog. cisto sumnjam da je nasla drugog jer ne odaje nikakve znake, a prilicno je nevesta u sakrivanju onoga sto pokusava da sakrije...a i boji se od roditelja strasno, ne pustaju je da izadje kasno, niti su je pustali da dodje kod mene kad smo bili u vezi
Da li si baš,baš siguran da je tako iskrena i nevešta?Vidjao sam mnoge koje su tako izgledale,a kad malo bolje pogledaš zapravo....Ako je stvarno tako onda ona ima neku ličnu dilemu ili možda problem sa roditeljima?Ako ti to nije problem,pokušaj da ostaneš u kontaktu s njom i da malo iskuliraš,pa da vidiš kako će se stvari razvijati.Naravno pritom pažljivo posmatraj i proučavaj..Znaš onu I spy with my own eyes.... 8)
 
SisaDaPimp:
Problem u tome sto vecina tih tvojih ortakinja ima kratku vezu je u tome jer ne znaju ni same sta od sebe zele, tako da ne znaju ni sta zele od decka, pa im je kao simpatican par dana pa onda noga.. Mislim to su gluposti, takav neko ne zasluzuje da ulazi u ikakvu vezu, nego ono kres kombinacija za vece pa cao.. Bolje tako..

To Siso,slazem se da tako treba postupati sa dotichnim glupachicama.Al ja to lichno nikad ne bih radio,jer nikad sebe ne bih ni doveo u takvu situaciju da budem u vezi sa osobom koja ne zna shta hoce.
 

Back
Top