Ko je kad i kada od vas bio na Kosovu?

pisanje uz vetar:
I šta ste tamo tražili..........

ја нисам никада био на Косово.
ни у Сзботици, ни у Краљеву, ни у Врању, ни у Паризу, ни у Вашингтону.

зато гласам за то да се Вашингтону да независност као старој историјској Албанској држави.

Ко се слаже самном?
 
Alekasandar3:
ја нисам никада био на Косово.
ни у Сзботици, ни у Краљеву, ни у Врању, ни у Паризу, ни у Вашингтону.

зато гласам за то да се Вашингтону да независност као старој историјској Албанској држави.

Ко се слаже самном?

A znaš da daješ rešenje za taj problem. Onako zavališ dupe i kopiraš ono što neka budala kaže. Ti misliš što daješ svakih sat vremena po tri teme, rešio si problem !

Kako, reši, političaru.....
I na kraju odakle znaš kad nikada nisi bio tamo!
 
Alekasandar3:
ја нисам никада био на Косово.
ни у Сзботици, ни у Краљеву, ни у Врању, ни у Паризу, ни у Вашингтону.

зато гласам за то да се Вашингтону да независност као старој историјској Албанској држави.

Ко се слаже самном?
По твојим постовима се и види да ниси много мрдао из свог засеока.
Нисам био никад на Косову, али никад се не зна. Можда ускоро навратим у неком блицкригу.
 
Alekasandar3:
ја нисам никада био на Косово.
ни у Сзботици, ни у Краљеву, ни у Врању, ни у Паризу, ни у Вашингтону.

зато гласам за то да се Вашингтону да независност као старој историјској Албанској држави.

Ко се слаже самном?
JA, kao i uvek:)
Otisla sam....
 
Pijanista:
По твојим постовима се и види да ниси много мрдао из својег засеока.
Нисам био никад на Косову, али никад се не зна. Можда ускоро навратим у неком блицкригу.


Evo još jednog koji zna rešenje, a ko Ronaldinho prebacuje loptu u rašlje!
 
Pijanista:
Ко каже да не знам решење. ''Више од аутономије - мање од независности'' то је решење које је свима јасно зар не?

Kakva glupost.........Šta to znači?

Da sutra izadju Albanci na našim izborima bili bi jači od Radikala. Radikali i Demokrate morali bi da stvore njihovu ( za njihova dupeta ) koaliciju!
 
bio sam na kosovu i metohiji mnogo puta.

ovo je glupava demokratska logika kao posto nismo bili na kosovu daj da mu damo nezavisnost.

eto ja nisam nikada bio u subotici, zrenjaninu , vranju , vrscu, somboru pa se ne zalazem da se ovi gradovi otcepe od srbije.

demokrate bi redovno tudje da daju a svoje da zgrce. e pa ne moze.
 
kami83:
Opet sovinisticka neobavestenost,Albanci placaju stanove,da ih nisi mozda pomesao sa nacionalno osvescenim srpskim nacistima?
Naravno.Uredno placaju porez na tudje stanove iz kojih su proterali Srbe 1999.
Evo mogao bi ja i tvoj stan da placam ali prvo da tebe isteram iz njega.
Nacisti su oni koji zele da ochuvaju svoju zemlju i da se vrate tamo odakle su proterani a nisu Nacisti oni koji su etnichki chistili Kosovo i koji sada njime vladaju?
 

Back
Top