Ko je kad i kada od vas bio na Kosovu?

Vidis, meni je kao Srbinu vaznije da rascistim sa srpskim nacizmom,to se zove pristojnost i dobro vaspitanje. Znam ja da su vas ucili da tucete komsijsko dete, a ne svoje, kada se oboje nadju i istoj skupini koja je slomila prozor,ali to ne znaci da je to nesto moralno.Naprotiv... A sto se tice toga da neko zeli da se vrati na svoju zemlju,ponovo si pogresno obavesten jer je najveci deo tih srpskih nacista iz Sumadije i Vojvodine...A Kosovo je njihova zemlja jedino kada bi priznali da su Srbi pleme,a ne nacija..

A placali su Albanci stanove,itekako...Vidis oni igraju pametno,a ne kao raznorazne kreauture 'ala' Martic i Mladic,koji su valjda delili cokoladice za nekretnine...
 
Naravno,ti si kulturan jer nudish tudje ali ne dash svoje.
Bravo.
Kosovo je formalno i dalje deo Srbije.
Pravna kategorija "realnost" ne postoji.
A ako je tebi normalno da se radi protiv interesa svoje zemlje i svog naroda,to je tvoj problem,lechi se.Ali nemoj svoju patologiju i zamenu teza ovde da prosipash kao neki"mondijalizam".
U Srbiji Nacizam za razliku od komshija nikada nije postojao...mada znam da bi mnogi voleli.Sramota je da etiketirash tom rechju narod koji je u odnosu na broj stanovnika najvishe izginuo od strane Nacista.
 
kami83:
A placali su Albanci stanove,itekako...Vidis oni igraju pametno,a ne kao raznorazne kreauture 'ala' Martic i Mladic,koji su valjda delili cokoladice za nekretnine...

a tek što su šiptari palili kuće, imanja, zastrašivali.............
al dobro sada da ne idemo u detelje.
ima značajan broj Srba odande koji ima papire i svoju imovinu dole,
tako da eto nas ponovo na KiM!
 
Enfroz2891.:
Naravno,ti si kulturan jer nudish tudje ali ne dash svoje.
Bravo.
Kosovo je formalno i dalje deo Srbije.
Pravna kategorija "realnost" ne postoji.
A ako je tebi normalno da se radi protiv interesa svoje zemlje i svog naroda,to je tvoj problem,lechi se.Ali nemoj svoju patologiju i zamenu teza ovde da prosipash kao neki"mondijalizam".
U Srbiji Nacizam za razliku od komshija nikada nije postojao...mada znam da bi mnogi voleli.Sramota je da etiketirash tom rechju narod koji je u odnosu na broj stanovnika najvishe izginuo od strane Nacista.


Opet si neobavesten,kod Srba je nacizam postojao za vreme WW2,a narocito postoji danas,a to sto ti mislis,tj. sto su ti rekli da je nacizam samo kada Nemac kaze da mrzi Jevreje i Srbe,to je neznanje. I ne etiketiram narod vec ljude.

Ja uopste ne radim protiv interesa svoje zemlje,naprotiv,ovo sto ja pricam je vrhunski interes Srbije...Meni i dalje nije jasno kako bi vrhunski interes Srbije bilo da dva miliona drzavljanja Srbije budu gradjani drugog reda,ali valjda je danas interes nacije ono sto kazu DSS,SRS,DS i njihovi biraci...
 
'Aj' baljo u svoju avliju....mrššš...išššš...šta ste se nakotili ovuda...fuuujjj, al' se osećate do Beograda bre.... :evil:

"tema,
Bila sam kao dete na kosovu, te ga se skoro i ne sećam, al' sprema se neka delegacija kojoj ću se za zadovoljstvom pridružiti uskoro i obići tu našu lepu zemlju i svetinje na njoj.

Moj ujak je do bombardovanja , kao pukovnik, bio 8 godina na Kosovu i vratio se potpuno sed iako nije imao ni punih 40 godina...od vaše dobrote, biće... :roll: :confused:

Kuš...sikter... :evil:
 
Varahilo:
a tek što su šiptari palili kuće, imanja, zastrašivali.............
al dobro sada da ne idemo u detelje.
ima značajan broj Srba odande koji ima papire i svoju imovinu dole,
tako da eto nas ponovo na KiM!

Nabijali Srbe na kolac, ...po njih 10 se iživljavalo na jednom starcu i nabijalo mu pivsku flašu u anus...o čemu ću malo kasnije da postiram isečke iz knjige...pucali na decu kod potoka...o nestalima da ne pričamo... :confused: :?

Š'a hoće ovaj...o čemu on to priča? :evil:
 
SANDRINAbg:
Nabijali Srbe na kolac, ...po njih 10 se iživljavalo na jednom starcu i nabijalo mu pivsku flašu u anus...o čemu ću malo kasnije da postiram isečke iz knjige...pucali na decu kod potoka...o nestalima da ne pričamo... :confused: :?

Š'a hoće ovaj...o čemu on to priča? :evil:
Pricala usta da ne ostanu pusta!
Uzalud ces postirati, Sandrina, sve se to zna, ali, ne ferma.
Doslo je vreme kad su lazi postale istine i obrnuto.
Cuvaj zivce:)
 
SANDRINAbg:
Mudro zboriš...al' ipak se treba podsećati iznova i iznova...i do jednih očiju, ušiju, mozga da dodje, a iz dupeta, pa opet je uspeh... :? :wink:
Tone materijala koji optuzuje za srspke zlocine, postiram vec dve godine (vise na SC-u), potpisivala sve Peticije koje su postavljane.......
Znas kako se zavrsavalo?
Samo zescim napadima, i prilivom novih i novih koji su ispomagali stare.
Ne treba odustajati, naravno, ali, onda ocekuj bubotke sa svih strana, i dobro se opremi psihicki, umeju da (s)lome..
 
kami83:
Opet si neobavesten,kod Srba je nacizam postojao za vreme WW2,a narocito postoji danas,a to sto ti mislis,tj. sto su ti rekli da je nacizam samo kada Nemac kaze da mrzi Jevreje i Srbe,to je neznanje. I ne etiketiram narod vec ljude.

Ja uopste ne radim protiv interesa svoje zemlje,naprotiv,ovo sto ja pricam je vrhunski interes Srbije...Meni i dalje nije jasno kako bi vrhunski interes Srbije bilo da dva miliona drzavljanja Srbije budu gradjani drugog reda,ali valjda je danas interes nacije ono sto kazu DSS,SRS,DS i njihovi biraci...


ne raspravljaj se s budalama..reskiras samo da pametni ljudi mozda ne uoce razliku... :wink: pozz
 
@ SANDRINA

Ne razumem sta hoces da kazes davanjem pojedinacnih primera? Po ko ce normalan da kaze da to nije odvratno?Ako ti mislis da su Srbi njima stvarno delili cokoladice,onda sa tobom ne vredi ni razgovarati... Mrzi me da pisem duge postove,jer sam puno puta o tome pricao ,ali kada govorite o moralnoj podobnosti,sustina je u tome da Natasa Kandic govori o srpskim zrtvama i pomaze im,a likovi poput Aleksandra Vucica i Koste Cavoskog,ne samo da ne govore o tudjim zrtvama, vec i brane koljace,silovatelje,piromane i ratne profitere... Toliko o moralnoj ispravnosti,i zaista ne znam kako vi u vasoj psihi iskonstruisete da ste visoko-moralni,a ovamo branite silovatelje?
 
*BILJA*:
Je li nam vreme da odletimo?!

Juče bih ti rekla, palimo...a danas...koj' ih 'ebe...ovaj sajt ima registraciju u Beogradu, te je kao takav još uvek na srpskoj zemlji, u Srbiji, ma šta ko pričao. :lol:

Naravno da ćemo se truditi da se i naša reč čuje, a od jutros imamo dosta posmatrača, veruj mi..! :wink: :lol:

Samo većinu njihovih tema treba ignorisati...valjda će im dosaditi da pričaju sami sa sobom... :lol:
 
*BILJA*:
Tone materijala koji optuzuje za srspke zlocine, postiram vec dve godine (vise na SC-u), potpisivala sve Peticije koje su postavljane.......
Znas kako se zavrsavalo?
Samo zescim napadima, i prilivom novih i novih koji su ispomagali stare.
Ne treba odustajati, naravno, ali, onda ocekuj bubotke sa svih strana, i dobro se opremi psihicki, umeju da (s)lome..

Nema brineš Biljo..."neki" su se prebacili sa muslimanskih sajtova ovde da vide šta se to dešava...mediji i javnost su čudo...u pravom momentu, naravno :wink:

Nastavimo postirati sva šiptarska, ustaška i muslimanska zlodela nad našim ženama, decom...starcima...bolesnim, nemoćnim...masakriranim i proteranim...to se ne sme zaboravljati..! :confused: :-( :-(
 
SANDRINAbg:
Juče bih ti rekla, palimo...a danas...koj' ih 'ebe...ovaj sajt ima registraciju u Beogradu, te je kao takav još uvek na srpskoj zemlji, u Srbiji, ma šta ko pričao. :lol:

Naravno da ćemo se truditi da se i naša reč čuje, a od jutros imamo dosta posmatrača, veruj mi..! :wink: :lol:

Samo većinu njihovih tema treba ignorisati...valjda će im dosaditi da pričaju sami sa sobom... :lol:
Ne znam...
Ambasada je bila oaza, sad tamo klimaktericne osobe spamuju do besvesti, Jomini po svoj prilici nece dati da otvorimo novu, ne mora biti lepljiva...Gde skloniti glavu i odmoriti dusu :confused: Kazu da pamet otklanja prepreke jednu za drugom. Glupost uopte ne poznaje prepreke...
Sad mi nije jasno gde sebe da utrpam:)
 
*BILJA*:
Ne znam...
Ambasada je bila oaza, sad tamo klimaktericne osobe spamuju do besvesti, Jomini po svoj prilici nece dati da otvorimo novu, ne mora biti lepljiva...Gde skloniti glavu i odmoriti dusu :confused: Kazu da pamet otklanja prepreke jednu za drugom. Glupost uopte ne poznaje prepreke...
Sad mi nije jasno gde sebe da utrpam:)

Možda se ovih dana ipak nešto promeni...nemojmo odustajati :wink:

Zamisli da smo odustali od Kosova...i S od srpskog bi se zatrlo...zamisli da smo " pustili" hrvatska zverstva...šta bi tek onda baljezgali...zamisli da smo zaboravili il' pustili muslimanske zločine...ne bi samo Saraj'vo bilo čisto muslimansko...u Bosni ne bi ostala ni jedna srpska glava na ramenima...ne treba ih puštati..! :evil:
 
kami83:
Potpuno se slazem,zato vi bolje hvatajte knjige u ruke,pa cete shvatiti zbog cega je Toma neobrazovan,a Vucic laze,i mic po mic,naucicicete sta je to srpski identitet...
Nahvatala sam se ja knjiga toliko-koliko ti ne umes ni da brojis.
Ali, ni jednoj koju sam procitala ne pominju se Toma ni Vucic, osim ako ti nisi napisao neku?
Mozes li se prporuciti?
Pod kojim pseudonimom pises :roll:
Alber Kami je odavno fizicki mrtav, kanda pretendujes da ti budes novi?
 
Viš' Biljo i ove fate ovuda...smučila se i njima izolacija u koju su potonuli, te ko muve bez glave hrle ovde...a ko ih je terao da pobiju, siluju, drže u logorima...masakriraju sve što im i liči na srpsko...od starca od 80 godina, do tek rodjene BEBE...ffuuujjj :confused:

Očistili su taj neki grad, očistili sela...eno im balijade...pa što nam opet u krdima, čoporima dolaze..? I šiptari...viš' kol'ko ih ovde egzistira..? Mora da je i njima muka od njihA samih na etnički čistim teritorijama...gadno je kad savest proradi, rekla bih za normalne ljude...al' ovim fatama, šiposima i 'rvatima...to već ne znam koja bolest njihA doteruje ovde kod nas, ccccc :roll:
:lol: :lol:
 
SANDRINAbg:
Viš' Biljo i ove fate ovuda...smučila se i njima izolacija u koju su potonuli, te ko muve bez glave hrle ovde...a ko ih je terao da pobiju, siluju, drže u logorima...masakriraju sve što im i liči na srpsko...od starca od 80 godina, do tek rodjene BEBE...ffuuujjj :confused:

Očistili su taj neki grad, očistili sela...eno im balijade...pa što nam opet u krdima, čoporima dolaze..? I šiptari...viš' kol'ko ih ovde egzistira..? Mora da je i njima muka od njihA samih na etnički čistim teritorijama...gadno je kad savest proradi, rekla bih za normalne ljude...al' ovim fatama, šiposima i 'rvatima...to već ne znam koja bolest njihA doteruje ovde kod nas, ccccc :roll:
:lol: :lol:
Ako zelite uspeti u zivotu - ubijte svoju savest- njma je izgleda postala maksima sopstvenog zivota. Ja podvlacim, nemam nista protiv ljudi koji su druge vere i nacije, sve dok postuju moju veru i naciju. Cak ne moraju ni da poshtuju, ali, neka ne ubijaju.
Medjutim, "Ne bojim se vrazijega kota,neka ga je ka' na gori lista- no se bojim od zla domacega".
 

Back
Top