Saxofonista iz `Marko Zivic show-a`

Aaaaaaaaa.... Ne seri da ima temu, mada mozda bi tema trebala da se zove: Sexyfonista iz Marko Zivic Show-a... Ja znam samo da se zove Nemanja i da je tako SEXY...!!!
jedan smajli za kraj...

Laie_36.gif
 
Jao bio je juce kao gost a ja poslala Marku meil da ga ugosti da saznam nesto vise o njemu......I najgore sto sto nisam gledala emisiju, a ne mogu ni danas jer sam na poslu.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bas sam baksuz!!!
aj neka neko napise sta je rekao u emisiji ko je gledao!!! Poz za sve.
 
Ne mogu da verujem da je dobio svoju temu na forumu :D :D :D :D :D :D ..............xexexe,....
Mora da mu mnogo imponuje.:D
Bash sam rekla jednom prilikom @ivani dimic ,da sam ga videla kako trchi ispred politike neposredno pred Cholin koncert,....kakav je to galop bio,...sva sreca da su ulice bile polu-prazne inace bi onim svojim dugim nogama pogazio svu malu decu i starije ljude.:D :D

p.s.Ima lepe ochi,sto mislim da se i ne vidi toliko na tv-u.
 
on ima svoj my space na tom sajtu.
samo ukucajte Nikola Demonja i eto sve o njemu, a slika, majko moja koliko ih je tamo.
i bas se na tim slikama vide njegove prelepe plave oci. skinula sam bar 100 slika i celu njegovu biografiju, i stavila njegovu sliku u novcanik, i poslala mu meil, pa se i nadam necemu. eto, toliko od mene.
 
Pchelitza Maya:
Joj devojke,ja sam potpuno slucajno naletela na ovaj forum i onda sam se odvalila od smeha. Kao prvo mi nije jasno kako mozete da odlepite na nekoga koga ste videli na tv-u, a jos i da mu saljete mail-ove i ostalo...lol...e pa, oprez! Nikola nekad cita forume,da,da...tebe sam Ivana videla na njegovom MySpace-u, mislila sam da se znate i da znas da ima devojku i da je srecno zaljubljen. Onda sam naletela ovde i vidim da ne znas, pa da olaksam stvari..nemam pojma ni sto se ja u sve ovo petljam,kao njegova dugogodisnja bivsa, ali mi je valjda bilo zao i tebe i njega i njegove sadasnje devojke...mozda sam sve ovo nekako na private trebala da napisem a ne ovako javno...a sad nemojte da me saletite sa pitanjima o njemu, posto na ta necu da odgovaram,samo sam htela da vam dam info koji vas interesuje...pozdrav svima!


patetichno,...
 

Back
Top