Na koga je sad red....

I ja cesto patim zbog porodice a svi misle da patim zbog decka. Zato sto se pale, i to ovako: U (vrisak) S E K S!!!!!!! Pomenula je s e k s! Uuuuuu (vrisak) Decko!!!!!! Svadja! Prevara! Raskid! Pomirenje! Uuuuuuu (vriste, smeju se, euforija). Da li se meni cini ili ovde su videli samo: pssssst, ne sme niko nista da zna, pa onda veridba, udaja, niko nije imao vise nego jednog decka i devojku i niko se nije ni svadjao ni raskidao ni mirio.
 
Vidjala sam osobe oba pola kako kukaju zbog osobe suprotnog pola, i ne vidim zasto bi mi bilo milo da gledam bilo koga (musko ili zensko) da pati za nekim?
Ne svidja mi se iskreno ta formulacija pitanja koja mi zvuci kao da zene moraju da budu zrtve, a muskarce zivo zabole za sve.
Prositi malo krug prijatelja i na osobe muskog pola pa ces videti sta se u stvari krije u njihovim glavama. Muskarci i zene nisu bas tako razliciti koliko drustvo pokusava da ih predstavi.
 
Videla sam ja i to bas skoro.Ne jednog nego vise njih.Zvao me je dobar drug da mi se jada,zbog ljubavi.Kolega na poslu.....muci ga tuga,razveo se.Moj brat je godinama patio zbog jedne devojke....dobro sada je to zavrseno opet je srecan.
Patimo podjedanko i mi i oni.samo sto mozda zene ,kada imaju ljubavnih probleme pate tako da to svi cuju i vide,a muskarci su malo diskretniji.
U svakom slucaju,ne volim kad neko pati.
 
Istina, žene umeju da pate bez razloga... Mada ja poznajem i neke muškarce koji su bezrazložno patili, tako, zanesu se... ali ih je definitivno manje...
Za mene je patnja pročišćenje, kao novo rađanje, upoznavanje sebe...
Kada ona prođe, kao da se magla podigne, tada čovek jasno vidi... vredelo li je ili ne...
Ako nije - odlično - naučena je jedna lekcija, iako kroz bolno iskustvo...
A ako je vredelo... onda ništa, otpatio je čovek, ''odužio'' svoj ''dug''... zatvorio jedan krug, može dalje...
Ne bih volela da neko pati zbog mene, čak ni onaj zbog kog ja patim...
Hihi, kako mazohistički ovo zvuči! :) :) :)
Sad pri kraju ne znam šta sam htela da kažem... :(
 
I vise mislim da kad ih riba ostavi,da bi se potukli s nekim,nego se napili...To rade oni malo stariji...Moja iskustva su da je smao jedan patio,i jos uvek apti i smara,i sve bi bilo ok,da on nije bolesno ljubomoran
 

Back
Top