VelikosrBstvo za domaćice i penzionere

Душан:
Па све Јајаре, Израел је ушао у Рат (Јом Кипурски рат)
http://sr.wikipedia.org/wiki/Јом_Кипурски_рат
и победио, више Арапских земаља, а ми Хришћани се плашимо једне мухамеданско-римске албаније!
Е у томе и јесте проблем са нама. Увек нађемо неки овакав пример и увек заборављамо једну ствар. Да ли си свестан шта си рекао сада? Израел има једног савезника који се зове САД, и управо због тог савезника им Арапи не могу ништа. Да ли Србија има и једног савезника?
 
svetolik trpkovic:
Pa zato sto su gorepomenutu komunjaru na svetom hriscanskom srpskom Kosovu pre 18 godina docekali kao novog mesiju ,ni Isusa ne bi tako docekali zato im se i desilo da danas zive u getima

Ruku na srce, da je pristao na vojnu bazu onih koji su ga materijalno podržavali do 1996 umesto što je slušao svoju prorusko orijentisanu ženu (dok je u Rusiji bio pijani Jeljcin), danas bi sigurno imali izborni predmet - Sloboslavlje.

Ovako izvukosmo najgori mogući scenario jer je odustao u poslednjem trenutku.
Ajd što se on predomislio nego što je nas sjebao.
 
Душан:
Какве има везе она комуњара са Хришћанском Српском светињом!
А како нема? Ко је био на власти када је потписана капитулација и када је предато Косово страним окупаторима на управљање? Ко је у највећем броју гласао за њега? Управо ови маторци са протезама, који сада опет хоће да ратују. Е па нека иду нек ратују за оно што је продао њихов Слоба, а од мене нека од..бу!
 
Pijanista:
Е у томе и јесте проблем са нама. Увек нађемо неки овакав пример и увек заборављамо једну ствар. Да ли си свестан шта си рекао сада? Израел има једног савезника који се зове САД, и управо због тог савезника им Арапи не могу ништа. Да ли Србија има и једног савезника?
Израел је тада потопио УСА крстарицу, која је надгледала рат и није ништа чинила, америка да је Израелски савезник неби гледала напад и кулирала, а и сада их неби терали да признају Палестинску државу!
Израел је себи ПЛАТИО оружије! А нико му није поклонио!
 
Pijanista:
А како нема? Ко је био на власти када је потписана капитулација и када је предато Косово страним окупаторима на управљање? Ко је у највећем броју гласао за њега? Управо ови маторци са протезама, који сада опет хоће да ратују. Е па нека иду нек ратују за оно што је продао њихов Слоба, а од мене нека од..бу!
На КиМ-у би гласали за било кога после 60 година шиптарског терора!
 
Pijanista:
А како нема? Ко је био на власти када је потписана капитулација и када је предато Косово страним окупаторима на управљање? Ко је у највећем броју гласао за њега? Управо ови маторци са протезама, који сада опет хоће да ратују. Е па нека иду нек ратују за оно што је продао њихов Слоба, а од мене нека од..бу!

Па зашто сада стока англосаксонска МЕСЕЦИМА АРЛАУЧЕ И ЖЕЛИ ДА УКИНЕ РЕЗОЛУЦИЈУ 1244 када је Косово и Метохија ПРОДАТО И ПРЕДАТО ??? Зашто?

Колико ја знам маторце - они су најмање за било какво ратовање.
А је л' тебе неко звао уопште??? Не дај Боже, ако буде неке фрке, таман посла да позову такве дефетисте као што си ти... 8-)
 
BlackMusician73:
Molio bih moderatora da ukloni simbol terorističke organizacije iz avatara.

Ахам....ти си изгледа завршио онај "курс" од 3 дана у НВО Иницијатива младих бла,бла,трућ.........

п.с. Тата ти је терориста... научи нешто и сазнај пре него што папагајишеш! :evil:
Тужакаш друге А ТИ СИ ПОСТАВИО ИЗМИШЉЕНО ИСТРАЖИВАЊЕ КАО ТЕМУ, срам те било!
 
BlackMusician73:
Da, to ćete vi srediti kao prošli put kada vam je bilo važnije da kradete televizore i srpskoj deci valjate drogu nego da ratujete.

Molio bih moderatora da ukloni simbol terorističke organizacije iz avatara.
Немој да лажеш и измишљаш, такви као ти су крали, а Хришћани су ратовали ЗА БОГА И СРПСТВО!
 
BlackMusician73:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaqhahahahahahaaaaaaaaaaaaaahjahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaahahahahaahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhhhhhhhhhhhhhahahahahhhhhhhhhhhhh
ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaah...
 

Back
Top