Predlog, samo predlog...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che Guevara

Iskusan
Poruka
5.657
E ovako...možda sam stekao pogrešan utisak, ali meni se čini da se na ovom podforumu svaka tema pretvori u haos, retko koja bude ispraćena do kraja... :roll:
Mislim da bi trebalo razdvojiti podforum na dva, tj, odvojiti ljubav od sex, jer ne vidim kako na istom mestu mogu da stoje teme HOĆU PISS, Da li se ustrucavate da prdnete tokom sexa?, Jezični vibrator i slične zajedno sa temama: Pomagajte prs'o sam za njom!, Verujete li u vezu kada su oboje vec u bracnim vodama?, Ljubav & Sex & Zdravlje, Sta ako izgoris?(LOBOTOMIJA), na primer..
Čak i to nije dovoljno, nego bi trebalo i podforum sex podeliti na erotika i na neki drugi, nazovite ga mamlanje, torbanje ili kako god hoćete, i ko hoće da piše bljuvotine, neka ga tamo "prima" i "zabada" uz lizanje fekalija, prdenje i lupanje daskama po glavi i drugim delovima tela dok su vezani lisicama a tri geja čekaju analni sex nezadovoljni jer može da im stane veći konj a niko neće od kurcevitih da im ga uvali...:mad:
Dajte ljudi (ne svi, pojedini), ne skrnavite više ljubav i sex...

...e sad, nema ni ovo baš puno veze sa ljubavi i sexom, ali gde da stavim temu pa da je pročitaju oni koji trebaju :?
 
Vesela_zena_beogradska:
Ma opet bi bilo haotichno, pa retko neko pogleda i da li vec postoji ista tema kad postavi neku svoju, a kamoli da ce da bira u koji ce forum da shljusne .. posebno shto su ljubavno-seksualne teme ispreplitane u svojoj problematici.
ma možda bi i bilo haotično, i slažem se da su ljubavno seksualne teme ispreplitane, ali ovde ima takvih tema od kojih mi se sex zgadi (ovo mislim više figurativno :wink: ), a pojedini se odnose prema ljubavi i sexu kao prema..da ne kažem čemu :roll:
a nedaj bože da neko zatraži neki savet...odma sledi zezanje, omalovažavanje..pa bar 80% komentara su neozbiljni :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top