dasa

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
e a stha kad ste vi negde a imate vec kao nekog dasu znaci u vezi ste koja je mislile ste ok.... i startuje vas neki dasa 2 koji vam se dopadne (ovo dasa nije bash ebachki nego decije ali nema veze) i nema nameru da tek tako odustane... mozhda cak i predlaze neke sitne akcije ok pravi dasa nece bash da predlaze nego ce da deluje... ili ne mora cak ni da odustane tek tako stavi vam do znanja da oce neshto i povuce se * to je opako oruzhje

el se branite ili malko zadignete majicu pred njim ili ste grube iako vam se srce cepa il prosto pristanete na njegove predloge kao sirimo vidike onaj nece znati volimo ga a mozda i nije pravi a ovo je ta vrela strast.. il napravite prijatelja iako balite na njega ili ostavite onog dosadnog seronju stho je tako smeshan kad cita novine ujutro i tako.... setite se ane karenjine pa shta fali... ili vam pukne pred ocima kako ste bile u zabludi za seronju al se i dalje branite da je on vash najdrazi i smarate se s njim i dalje iako vas ovde ceka prilika zhivota mada ste s ovim proshli seronjom sito i resheto hranili ste zajedno machke i isli na more...


haah ili napujdate muzha na njega - aaa ovaj me muchi.. a u dushi...

el vas je ikad iko napao seksualno da ste se pravile i verovale da to ne zhelite a onda vas je spopao i to je bilo to... kao neki kamiondzija npr... kao shta cu ja shkolovana s onim prljavim idiotom a ono..

nemam pojma malo sam zbrkana ? :(

al dobro valjda sam budala i pisem gluposti... mora i to neko

o tome cu razmishljati sutra (c) s. o'hara
 
grmpf mrzim mogucnost da ce ovo ostati prazno al jbga..... neki zakoni su neumoljivi a to da nejasnoce ne prolaze

:(

mada mi se svidja tema o kamiondziji...

aj pa dok ne niknesh ne znas da l ce da izraste...
 
neozbiljko:
Šta je sad? Do juče nisi imala ni jednog, a sad se mučiš s dvojicom. Šta ti je život: prvo suša, onda poplava! Nikad zlatna sredina.

eheheheheheh

e nikad : )))))

cuti mogu da izbunraim i treceg sam riba a

hmmmpf ali umem da budem odbojna a tek posle provalim da sam bila to me nervira

ma nemoj ti tu o meni a shta je kod tebe

e da i kad dobro krene postavim se chesto glupo pa nadrljam malo ne izdrzim da taktiziram
 
NatasaNatasa:
Šta bi bilo kad bi bilo .....

Smorio/la si sa temom ... i ništa tu preterano nije jasno ...... ali ajde, preživećemo.

pa dobro shta radish kad si u tzv srecnoj vezi a pridje ti zgodni dasa da ti se nabacuje. evo kratko i normalno.. mada tu nema pravila.. ali ajd kao shta si sve u zivotu tada radila
 
da u stvari ovo i jeste mozhda glupo a mozhda bash i nije ajd da vas vidim

mislim ovde su mnogi u do jaja srecnom braku i odmah to seku jer im je ok seks...tako neshto?

moze i obratno ti si mushko a pridje ti zgodna zhenska ali kao ovo je zenski kutak

dobro mora neko i glup da bude a nadam se da i nisam


a da i tema o kamiondziji...znachi el te spopao neki koji ti je kao bio fuj fuj i onda ti se dopalo
 
hello_world:
pa dobro shta radish kad si u tzv srecnoj vezi a pridje ti zgodni dasa da ti se nabacuje. evo kratko i normalno.. mada tu nema pravila.. ali ajd kao shta si sve u zivotu tada radila


E to je već konkretnije pitanje.
Kad sam u ozbiljnoj i stabilnoj vezi, znači da mi u toj vezi paše i da mi tip sa kojim sam prija ... znači može da mi pridje Bog Otac, ne bih čak ni flertovala sa njim. Jednostavno nisam taj tip. Znači sa tim tvojim ''dasom'' bih eventualno mogla da budem drugarica i ništa više.

Druga je stvar kad si svojom vezom ne zadovoljna ... e onda ti svaki osmeh predstavlja iskušenje.
 
NatasaNatasa:
E to je već konkretnije pitanje.
Kad sam u ozbiljnoj i stabilnoj vezi, znači da mi u toj vezi paše i da mi tip sa kojim sam prija ... znači može da mi pridje Bog Otac, ne bih čak ni flertovala sa njim. Jednostavno nisam taj tip. Znači sa tim tvojim ''dasom'' bih eventualno mogla da budem drugarica i ništa više.

Druga je stvar kad si svojom vezom ne zadovoljna ... e onda ti svaki osmeh predstavlja iskušenje.

ok znaci desavalo ti se

ili prosto si toliko zadovoljna vezom da ni ne registrujes da ti se neko nabacuje

pitanje je zasto je enko u vezi kojom je nezadovoljan
 
hello_world:
ok znaci desavalo ti se

ili prosto si toliko zadovoljna vezom da ni ne registrujes da ti se neko nabacuje

pitanje je zasto je enko u vezi kojom je nezadovoljan


E pa to ni meni nije jasno. To je valjda neki sadomazohistički poriv u nama da se mučimo i mučimo druge, nezadovoljni svojom vezom.

A što se tiče iskušenja, ona se uvek dešavaju, samo je pitanje koliko želiš ili ne želiš da im odoliš i koliko ceniš ono što pored sebe imaš. Kad volim, nemam problem sa tim.
 
trachara:
ja bih ti rado pomogla ali meni niko ne prilazi
ni taxisti mi vise ne sviraju
gotovo je sa mnom, prava sam polovnjaca

u sad si srecna...ali pazi nekad izniknu niotkuda

mislim srecna si ako je tako a mozesh da spavas, nemash galvobolje itd..

e ok ali nekad su ti prilazili sad ti je takva faza

da li se nekad zalepite nekad toliko za nekog da se plasite sta cete da kazete i to vas frustrira
 
desi se. zavisi koliko mi se svidja, ako me bas privuce, necu ostati u vezi sa onim prethodnim, pa makar mi se obilo o glavu...kada me neko nov privuce pocnem da razmisljam o njemu, pa nerviram samu sebe jer ne mogu da prestanem, i onda odustanem od one prve veze.
 
Dasa....daska..da..a?
"Flojd,Flojd,Flojd,Flojd,Floooooojd....."
Ma u praviu si Jagodo,sve bi one naskochile na dasu br.2....ko yebe glupog dechka kod kuce kad je glup.:lol:
Ekonomija i mikromenadzment vlada zenskim mozgom....nagomilavanje dobara...ko hrchci u svom kavezu.
 
neozbiljko:
Paz sad ovo:
ostaviš prvog zbog drugog
drugi te šutne
prvi te neće natrag
treći nikako da se pojavi

Trt smrt!
c011.gif
 
mojra:
desi se. zavisi koliko mi se svidja, ako me bas privuce, necu ostati u vezi sa onim prethodnim, pa makar mi se obilo o glavu...kada me neko nov privuce pocnem da razmisljam o njemu, pa nerviram samu sebe jer ne mogu da prestanem, i onda odustanem od one prve veze.

hmmm ali ti si udata...imash i dete?
znachi sad je ulog mnogo veci...ne verujem da je taj papir samo shala

kakva su iskustva? sigurno ih imate... na osnovu toga, to me zanima..ne toliko ono sto zamisljate :I
 

Back
Top