dasa

Enfroz2891.:
Dasa....daska..da..a?
"Flojd,Flojd,Flojd,Flojd,Floooooojd....."
Ma u praviu si Jagodo,sve bi one naskochile na dasu br.2....ko yebe glupog dechka kod kuce kad je glup.:lol:
Ekonomija i mikromenadzment vlada zenskim mozgom....nagomilavanje dobara...ko hrchci u svom kavezu.

sve bi one mislish ja ne bi..
e al to je i ok kad s njim ne ide shto bi osoba patila aopet tu dobijash od njega ipak nesto kao neka sigurnost blabla i on misli da te usrecuje i njemu lepo zivi u iluzijama i to je neka varijanta sad mozda deluje da osudjujem ali nisam daleko od toga al to kao nije ok tako sam nekako razmislila

he ali i muski nagomilavaju :I ma kad prorade hormoni ode mast u propast zashto ne rade tako s glupim dechkom :evil: zivoti su nam shuplji jedna od vecih radosti su ti hormoni kad se s nekim barish e to je ok

hahah flojd :) shto bash on sada

u stvari neki ljudi ne prave te pogresne izbore mozda nije losh onaj sajt

ne znam kako su ruske spijunke uspevale da zavedu svakog...one su isle u skolu za to ( i mnogo su patile posle..neke :( )
 
pa kazem ti, da me neko toliko privuce, spakovala bih se i otisla...jeste ulog veci, jeste komplikovanije sa detetom, ali gore je svaki dan gledati nekoga koga vise ne volis, spavati sa njim, deliti sve a misliti na nekog drugog i biti nesrecna. jednom sam tako nesto uradila, i nikada vise, to je situacija u kojoj neces da priznas poraz. nije brak samo papir, ali ne treba covek ni da ga odrzava u zivotu, ako vise nije ispunjen u njemu...
 
hmm oovo nisam ja

Have you ever met the kind of woman ...

* that men fall hopelessly in love with
* with whom men want to spend all their time
* whom men want to please and do anything for
* who brings out the romantic and passionate side of a man; and
* to whom men want to give everything?


e pa shta ce ti MEN valjda je dosta da upecash jednog takvog.....shta sad ima chopor njih da shizi... tj da odredjeni tako reaguje

he valjd anisam udavila..... mislim sigurno mi neshto fali kad ovo citam ali neka neka... ameri su to oni sve znaju ; ))))
 
mojra:
jednom sam tako nesto uradila, i nikada vise, to je situacija u kojoj neces da priznas poraz. nije brak samo papir, ali ne treba covek ni da ga odrzava u zivotu, ako vise nije ispunjen u njemu...

jednom si otisla ili nastavila da trpis

da ok valjda je nekad toliko mrtvo more da je nemoguce bilo shta uraditi osim otici...a opet gledati nekog ko je tvoj "brachni drug" kao neku kladu ni to nije ok prema njemu :I on je ipak izabrao da bude s tobom ili to nema veze... tipa da mu bar kazes pre nego sto odesh
mada ne znam sta kad su oni koji maltretiraju mada mislim da i za to postoji razlog druga strana

hm izgleda da samo ja kompilkujem ovde?

ok malo sam dosadila i sebi sada...

da ovi clanci su za neke civilizovane muskarce sta kad naidjesh na agersivnijeg....ok
 
Pa ne moras da budes nezadovoljna u vezi da bi ti se svideo drugi frajer... meni se vise puta dogodila da me neki tip (koji nije moj muz) privuce fizicki jer je prosto dobar frajer. Al' posto me nije privukao i mentalno - ili ne toliko kao muz - nikada nista nisam uradila po tom pitanju. Tj, sklonila sam se dok me ne prodje privacnost, pa su ti tipovi ili skroz nestali iz price ili su mi postali prijatelji... A sa muzem sam bas RESILA da ostanem, tako da cak i kada bih srela nekog podjednako privlacnog u svakom smislu, a novog, ipak ne bih ostavila muza... a privlaciji od njega ne postoji :)

(ja sam se bas izivela pre nego sto sam se udala tako da mi nije frka da kazem "ne" raznim akcijama a i vise nisam nesto kao radoznala. da ne kazem da sam malo preterala sa brojem frajera, u stvari)
 
muvalo:
Pa ne moras da budes nezadovoljna u vezi da bi ti se svideo drugi frajer... meni se vise puta dogodila da me neki tip (koji nije moj muz) privuce fizicki jer je prosto dobar frajer. Al' posto me nije privukao i mentalno - ili ne toliko kao muz - nikada nista nisam uradila po tom pitanju. Tj, sklonila sam se dok me ne prodje privacnost, pa su ti tipovi ili skroz nestali iz price ili su mi postali prijatelji... A sa muzem sam bas RESILA da ostanem, tako da cak i kada bih srela nekog podjednako privlacnog u svakom smislu, a novog, ipak ne bih ostavila muza... a privlaciji od njega ne postoji :)

(ja sam se bas izivela pre nego sto sam se udala tako da mi nije frka da kazem "ne" raznim akcijama a i vise nisam nesto kao radoznala. da ne kazem da sam malo preterala sa brojem frajera, u stvari)

e tako sam i ja nesto razmishljala ili umishljala... al tebi je bar muzh ok ja se pitam da li sam zagorela pa jurim coveka ili nesto ne shtima mada se nisam izivela ..da sam zagorela samo ne bi mi falio a da je sve kako treba bolje bi ishlo
 
eeee pazi petkom je na vodi moj hobi je da pratim posna pravila u hrani i kad ih isposhtujem srecna sam hehe..

mozhe kako ono beshe prenoci pa bacish vodu pa.. onda krckash tako neshto.. : )

prebranac ili chorbast??? ahaaaaa nova tema :)

e mozhe sutra je l stavish i sargarepu
 
trachara:
ja bih ti rado pomogla ali meni niko ne prilazi
ni taxisti mi vise ne sviraju
gotovo je sa mnom, prava sam polovnjaca

:):):) Znači od mene još može nešto da ispadne! Dobacuju mi svako jutro radnici sa gradilišta i sviraju mi kamiondžije na Ibarskoj! :)
 
nista onda
e030.gif
, rile ti i ja cemo onda sami u poslasticarnicu i kroz staklo cemo gledati kakvih sve kolaca ima
e030.gif
 
imas u profilu malo vecu fotku.jeste tu spava.dobila sam serijal fotkica iste mace,koja me je oborila s nogu.
macke su moja opsesija.jedina zivotinja koju ljubim kao besna.
 
Struja:
imas u profilu malo vecu fotku.jeste tu spava.dobila sam serijal fotkica iste mace,koja me je oborila s nogu.
macke su moja opsesija.jedina zivotinja koju ljubim kao besna.

Znači ja obožavam mačke... Čak mi nekoliko ljudi reklo da počinjem da podsećam na mačku!:) Ja ne mogu da ih ljubim, alergična sam.... Tako da izmazim moju Milku pa brzo perem ruke!:)
 
ja bih ga ostavila... mislim, muza. Naravno ukoliko je dasa pravi dasa i sve na svom mestu. Jbg. prosle su godine, promenili smo se... imam utisak da bi prijalo i nesto drugacije...

a "probni period"... ono kada vozis obe price, da vidis kako to sve radi?
 

Back
Top