PUSKICE,SVERC i sl.

Ne volim da ih koristim... tacnije receno, ne znam da ih koristim... sva se useprtljim, ne usudim se da ih izvadim, mislim da ce me uhvatiti, da profesor samo u mene gleda.... Vise volim da naucim. Ali to ne znaci da ih ne koristim. Prvi put sam koristila u petom razredu iz geografije, a zadnji (i jedini u srednjoj!) na likovnom, samo za sitnice, ionako bih dobila pet jer sam znala skoro sve... i bila sam ponosna sto me nije uhvatila, jer je gomila knjiga, papira, svesaka itd. samo rasla i rasla na profesoricinom stolu.... :wink:
 
Zavrsio sam skolu ali cu da vam lkazem cisto zbog iskustva koje sam stekao u tim stvarima: Vise od 100 puta sam puskicario i samo jednom su me otkrili, a takav slucaj je bio i sa ostalima u mojoj skoli. Vi ne kontate da treba da se opustite jer PROFANI SU MNOGO GLUPLJI NEGO STO MISLITE i nema potrebe za sofisticiranim muvanjima poput lepljenja puskice na olovkama, pisanja po rukama i sl. gotovo uvek sam se provlacio tako sto sam stavljao puskicu ispod papira na kome radim kontrolni i u zgodnom trenutku ga samo na kratko izvadim i znam gde mi je sta, odmah nadjem i "primenim" Nikad me nisu otkrili. Jedini put kad sam provaljen stavio sam papir na stolicu, seo na njega kad mi vise nije trebao a onda mi je ispao i ona je to snimila. MISLITE O TOME
 
Sta da vam kazem..majstor za prepisivanje...imam takve seme da bukvalno nijedan profesor ne moze da provali.
Covece,sve mi pretresu,i ja opet prepisem.
Pitate se kako?
Posaljite priv.poruku,ali...
pa to se placa....
 
RAKOVICA:
PROFANI SU MNOGO GLUPLJI NEGO STO MISLITE

Ne bih se ja bas kladila... :roll:
Recimo da ne uhvate 50 % onih koji varaju (a njih je manje), onih drugih 50 % uhvate... Ili, ti hoces da kazes da smo mi pametniji od njih? :wink: I profesori su ljudi, ima ih svakakvih, ali bas zato sto su i oni ljudi, isli su i oni nekad u skolu, a neko ko razmislja zna da puskice ne postoje od pre par godina, nego otkad je skole i testova... Koristili su i oni nekad puskice, znaju te fazone (one staromodnije... :)) a u krajnjem slucaju stariji su, pa samim tim i iskusniji.
8)
 
sve preko puskica.mislim ucim ja ali za svaki slucaj.geos pisem na karti kad je ona debil pa nam daje kilometarsku kartu da drzimo na stolu.a ostalo na male papire pa u torbu pa torbu na pod i onda vadim.ili ispod lista ali malo je zajebano kad krenu da se setaju.onda je tu ogromna pernica.
 
Electra:
RAKOVICA:
PROFANI SU MNOGO GLUPLJI NEGO STO MISLITE

Ne bih se ja bas kladila... :roll:
Recimo da ne uhvate 50 % onih koji varaju (a njih je manje), onih drugih 50 % uhvate... Ili, ti hoces da kazes da smo mi pametniji od njih? :wink: I profesori su ljudi, ima ih svakakvih, ali bas zato sto su i oni ljudi, isli su i oni nekad u skolu, a neko ko razmislja zna da puskice ne postoje od pre par godina, nego otkad je skole i testova... Koristili su i oni nekad puskice, znaju te fazone (one staromodnije... :)) a u krajnjem slucaju stariji su, pa samim tim i iskusniji.
8)

Reci mu seko,ne sme on tebe da zeza. :wink: :lol:
 
love_girl:
maja_:
ima li neko jos koji prjedlog? ;)

Ruka,sto,puskica ispod suknje :) ,puskica u unutrasnjem delu kape ( a za vreme kontrolnog kapa u krilu ),ispod rukava..... ne znam. Valjda ima jos mnogo stvari...... :wink:

ja obicno stavim puskice ispod kontrolnog,al zna to biti opasno.ili u pernicu. :)
hej,ima jedan film CHEATS se zove,upravo se radi o varanju na testovima,kazu da je dobar :wink:
 

Back
Top