PAZNJAAAA

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
Ovo je vazno upozorenje,da se neko ne upeca kao mi. Ukoliko odlucite da idete u privatan smestaj na Tari i dogovorite se bas sa Pasic Nebojsom da odsednete u njegovoj "vili Pasic",moze vam se dogoditi nesto vise od neprijatnosti.Evo kako je to izgledalo u nasem slucaju.
Dogovorili smo se sa doticnim da upravo krecemo iz Bg i da se javljamo cim stignemo u Bajnu bastu gde on zivi. Trebalo je da nas on odatle odvede do smestaja. Cena,ne bas niska,ali sve smo vec utanacili,videli na sajtu,nije lose i krenuli. Na domak B.Baste pozovemo ga sa mobilnog sa kog smo se i ranije culi,da kazemo da smo tu,kad ono...-Koji Nebojsa?Ja ne poznajem nikakvog Nebojsu koj izdaje sobe na Tari.Nemam pojma o cemu pricate.Ja sam Nikola i ovo je moj tel i ne znam nijednog Nebojsu.Da,tel. je uvek uz mene i samo ja ga koristim.-
Sta mislite kakvo je osecanje? Odlucimo da ponovo nazovemo,ali da se ja javim.Ponovo ista prica. Jedini zakljucak koj se moze izvesti-Tip je hteo da nas otkaci i nasao najgluplju mogucu foru,da bi se pokrio. U mobu je vec bio njegov broj takodje mobilnog sa koga nas je vec zvao,sto znaci da je greska sasvim iskljucena,jer i nama ostane zabelezeno koj smo br.zvali. Mislila sam da cu dobiti srcku. Resimo da potrazimo neku agenciju i uzmemo bilo kakvu sobu na Tari koja se izdaje,kad ne lezi vraze...U B.Basti nema ni jedna agencija :( . Na srecu imala sam jos neke opcije koje sam zabelezila kod kuce i na srecu cerka nam je ostala kod kuce i izdiktirala nam inace bi smo izvisili.Ovako smo imali jos bolji smestaj po istoj ceni i divne ljude koji su odmah dosli po nas i poveli nas.
A verovali ili ne,onaj kreten se javio sa broja koj smo zvali i pokusao da nam se pravda,kao sigurno je centrala prebacila i slicne baljezgarije i jos kao gde smo mi,sto se ne javljamo u dogovoreno vreme...Bruka!
 
Pa navedi taj sajt, i sve podatke, da se još neko ne upeca....
Verovatno je u medjuvremenu prodao po boljoj ceni....Naša posla...

Treba da se otvori tema za žalbe. CRNA LISTA
 
Hvala ljudi na razumevanju. Kad nisam srcku dobila zbog njega... Imam jednu genijalnu ideju! Rezervisite kod njega sve termine redom do naredne godine,a onda mu ih u poslednji cas otkazite,ili jos bolje dozvolite mu da uoci da se niste pojavili,a vi se onda izgovorite ubedljivom pricom da ste odustali jer se dogodila uzasna nesreca-buva na vasem psu slomila je mali prst....:-)
 
Ustvari,predomislila sam se,nemojte ga gnjaviti i maltretirati,please. Ne mogu da se spustam na taj nivo i da ga nosim na savesti. Izdignimo se iznad takvih. Znam da cete me razumeti.
 

Back
Top