fotograf

ја сам ишла и могу да кажем да је то најбоље одељење у тој школи професори су ок и а ко само мало буде учио биће све ок
 
Школа је ок после увек можеш да упишеш шта оћеш многи моји завршили графички дизајн ,многи социологију,педагогију,економски факултет, разне менаџменте.А теби предлажем да сачекаш да прво заврши ово па после размишљај шта даље .Дете је то немој да га толико форсираш .И да не упише факултет то је добра школа ,увек имаш посла .
 
marina-b:
To je i meni prvo palo na pamet :lol:
Pa ne pada na pamet svima prvo mito!Interesovalo me kakvi su profesori u smislu strogoce,koliko su zahtevni i dr.
A da li ga forsiram?Pa da ga forsiram trazila bih da upise gimnaziju,ekonomsku,elektrotehnicku.... :wink:
Meni je i bio cilj da prozivi u srenjoj sto je moguce bolje,pa ako hoce dalje...e,onda sledi pravo ucenje... :-D
Ipak hvala na informacijama.
 
devojkasasela:
Joj.Ucis 4 godine da bi bio fotograf???!

Svaki zanat ima svoju školu.

Koliko je takozvanih fotografa koji sada mogu da kupe jeftin digitalac i misle da imaju i zanat. Ne znaju šta čini jednu dobru fotografiju pa bila ona i dokumentarna (zlatni presek, kompozicija...)

I još nešto fotografi ne SLIKAJU, fotografi fotografišu.

Malo dobre škole:
http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?showforum=35

Moje "sličice" možete videti na www.peterwardein.com
 
Mikowiny:
Svaki zanat ima svoju školu.

Koliko je takozvanih fotografa koji sada mogu da kupe jeftin digitalac i misle da imaju i zanat. Ne znaju šta čini jednu dobru fotografiju pa bila ona i dokumentarna (zlatni presek, kompozicija...)

I još nešto fotografi ne SLIKAJU, fotografi fotografišu.

Malo dobre škole:
http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?showforum=35

Moje "sličice" možete videti na www.peterwardein.com

Hvala na sajtu.
Sto se tiche kurseva,mislim da je o tome besmisleno raspravljati.Danas ih toliko ima i pokrivaju sva moguca zanimanja i oblasti.Ono shto dobijesh na kursu je vec pitanje lichne sposobnosti,kao u ostalom i svega u zivotu... :-D
 
PAWLLE:
Hvala na sajtu.
Sto se tiche kurseva,mislim da je o tome besmisleno raspravljati.Danas ih toliko ima i pokrivaju sva moguca zanimanja i oblasti.Ono shto dobijesh na kursu je vec pitanje lichne sposobnosti,kao u ostalom i svega u zivotu... :-D

Pavle Jovanović ranije je držao fenomenalne kurseve u Zlatnom oku.
 
Radio sam u blizini kod te umetnicke skole ( davno ) i moj utisak je da su ucenici(izgledom) narkomani,. . . i sl. znao sam jednog profu tada ( vozio je ficu ), neki bradonja, bio je ok. lik, i poznajem jednog lika koji je zavrsio za fotofrafa ali je nesreca sto je skoro pa corav na to jedno oko koje mu treba za fotoaparat ( koliko je smesno, toliko je i zalosno ali se ne bavi time).
A da, i moja jedna skolska je isla u tu skolu ali neki drugi smer ( imala je talenta ) ali nije krenula na akademiju tako da joj nista ne vredi sto odlicno slika ( nema potpis akademca), a kad imas potpis- mazes po platnu sa 2 ruke i prodajes za fine pare :)
toliko
Ma ako mali ima talenat, kupi mu dobar foto pa neka se igra dete, pa neka ide u drugu skolu da kao nesto zna da radi. Fotograf neka bude u slobodno vreme i za svoju dusu ;)

 
Ma kao da je to bitno ... sve je to narkoman do narkomana, jel tako Nesonse ... :-)
:-)

Biti uspešan fotograf ne znači UVEK iamti i diplomu... Candir i još neki koje zanam nemaju diplomu ali su uspešni...
 

Back
Top