Prison Break

Mr.Masacre

Iskusan
Poruka
5.248
Jer gledao neko ovu seriju i sta mislite o njoj?? meni je to jedna od najboljih koje sam gledao.....
ne emituje se kod nas na TV-u, jedino sa neta moze da se skine....
ako niste gledali do sad, preporucujem da skinete barem prvu epizodu i videce te zasto mislim da je dobra i zesce zarazna serija...
 
Odlicna da ne kazem fantasticna serija koju su us*ali zadnjom epizodom druge sezone.
Umesto da zaokruze pricu oni je produbljuju na najgluplji nacin a tek onaj general. Sta ce na kraju ispasti? MArsovci, klonovi, ekspariment. Bezveze. Prave novi dosije x i to mi se ne svidja.
I fanovi serije na zapadu su prosto zasuli forume sa napadima zasto prica nije zaokruzena u drugoj sezoni ali reziseri hoce da navuku jos para od trece sezone i upropastice nesto mnogo dobro.
A lepo su mogli da je zavrse u onom camcu.

I zao mi je onog Kellermana. Hodajuca sodoma i gomora :lol:
 
@tab503...
meni je bolje sto se nije zavrsilo u onom camcu, sad ce da ima i 3 serijal, sto duze traje to bolje...

@JekaiGeorge
29-og avgusta..

@Boba_N_S
kakve veze ima sto pocinje sa emitovanjem u americi, cim se tamo prikaze jedna epizoda, odmah se pojavi i na netu, tako da moze da se skine odmah dan posle emitovanja epizode...
 
Mr.Masacre:
@tab503...
meni je bolje sto se nije zavrsilo u onom camcu, sad ce da ima i 3 serijal, sto duze traje to bolje...
Ova zadnja konstatacija uopste ne stoji.
Sto duze traje, prica se sve vise razvodnjava, posle dolazi do nedostatka ideja i pocinju gluposti.
Najbolje serije su one koje imaju osmisljen pocetak i kraj bez nekog ubacivanja sa strane.
Koliko dobrih serija je unisteno nepotrebno prosirenim losim sezonama samo da bi se vise zaradilo
 
ali ti jos nisi ni video kakav ce da bude 3 serijal, a pricas da je glupost.....
mada svako ima svoje misljenje, meni licno je interesantnije sto cu da gledam kako ce Scofield ponovo da osmislja plan bekstva i sto se radnja ponovo komplikuje...
 
Mr.Masacre:
ali ti jos nisi ni video kakav ce da bude 3 serijal, a pricas da je glupost.....
mada svako ima svoje misljenje, meni licno je interesantnije sto cu da gledam kako ce Scofield ponovo da osmislja plan bekstva i sto se radnja ponovo komplikuje...
Pa u pravu si iskreno i meni se svidja sto je produzena,pogotovo posle soprana koji su se nazalost zavrsili :( mislim d aje prison break jedina serija vredna stalnog pracenja;)Mislim da ce sada burazer njega da vadi iz zatvora;)
 
Da, pocinje i 3 serijal. I zato je napravljeno ono. Sad Majkl ide u zatvor pa brat dolazi tamo da ga spase. Pa onda Sara ide u zatvor i tako sve u nedogled. E da a Sara ce usput biti i trudna i tako do cetvrtog serijala.... A onda, e onda dolaze to kako neko rece Marsovci... ili sta vec.... Ali serija je stvarno strava... Treba je gledati. Ali bez reklama.
 
Mr.Masacre:
ali ti jos nisi ni video kakav ce da bude 3 serijal, a pricas da je glupost.....
mada svako ima svoje misljenje, meni licno je interesantnije sto cu da gledam kako ce Scofield ponovo da osmislja plan bekstva i sto se radnja ponovo komplikuje...

Pazi. Da se odmah razumemo. JA smatram seriju fantasticnom i uz Lost trenutno mi je najomiljenija.
Ali. Tacno je da treca sezona nije ni snimljena i da je malo glupo pretpostavljati da li ce biti dobra ili losa ali neke stvari su vec iskristalisane.
Prvo. Tokom cele polovine druge sezone se provlaci ta Soma. NA kraju general govori da ga zele tamo da bi pobegao odatle. Sta to znaci? Da tamo postoji neko ko treba da pobegne sa njim. Dalje. Ispade general glavni baja a dobro je poznato da USA nije neka banana drzava u kojoj glavnu rec vodi vojska (ili cak predsednik) nego odredjene grupe mocnika (nikako oficira) a ovaj general zari i pali. Dalje, Kakav je to istrazivacki centar. Sta ce on u ovoj seriji. KAo sto sam rekao. Jos ce ispasti vanzemaljci, klonovi, eksperimenti mozda putovanja kroz vreme mogu svasta da nalupaju. Pazi sada. Ceo prvi deo i polovina druge sezone ispada da su oni zrtveno jagnje zbog oca a na kraju ispadne da nije to u pitanju nego jedan od brace im je neobicno vazan a zasto otkrice se u trecoj sezoni. Ne volim kad serija pravi zaokret logicnog toka. Pazi. serija 24 (isto zanimljiva i solidna serija) U napred vec znas. Prvi osumnjiceni nisu glavni osumnjiceni. Uvek kad njih uhvate pojave se neki sledeci koji se do tog trenutka nisu ni spominjali. Sta je to? Jednostavno vestacko produzavanje.
Eto zato mi se to sve ne svidja.
Serija je krenula potpuno "prizemno" bekstvo iz zatvora a na kraju ce ispasti dosije x
E to me plasi.
Ali naravno. Odlgedacu sve sta mi padne pod ruke jer serija jeste dobra.

Neko spominje Sopranose. I bolje da se zavrse kao kvalitetna i dobra serija nego da teku kao Dinastija i da idu bezidejno u beskonacnost.

Posle svake dobreserije stvorice se nova. Bolje da idu nove serije nego da se stare bezidejno drze na vestackom disanju da bi na kraju prestale kad im gledanost padne na 50%
 
tab503:
Pazi. Da se odmah razumemo. JA smatram seriju fantasticnom i uz Lost trenutno mi je najomiljenija.
Ali. Tacno je da treca sezona nije ni snimljena i da je malo glupo pretpostavljati da li ce biti dobra ili losa ali neke stvari su vec iskristalisane.
Prvo. Tokom cele polovine druge sezone se provlaci ta Soma. NA kraju general govori da ga zele tamo da bi pobegao odatle. Sta to znaci? Da tamo postoji neko ko treba da pobegne sa njim. Dalje. Ispade general glavni baja a dobro je poznato da USA nije neka banana drzava u kojoj glavnu rec vodi vojska (ili cak predsednik) nego odredjene grupe mocnika (nikako oficira) a ovaj general zari i pali. Dalje, Kakav je to istrazivacki centar. Sta ce on u ovoj seriji. KAo sto sam rekao. Jos ce ispasti vanzemaljci, klonovi, eksperimenti mozda putovanja kroz vreme mogu svasta da nalupaju. Pazi sada. Ceo prvi deo i polovina druge sezone ispada da su oni zrtveno jagnje zbog oca a na kraju ispadne da nije to u pitanju nego jedan od brace im je neobicno vazan a zasto otkrice se u trecoj sezoni. Ne volim kad serija pravi zaokret logicnog toka. Pazi. serija 24 (isto zanimljiva i solidna serija) U napred vec znas. Prvi osumnjiceni nisu glavni osumnjiceni. Uvek kad njih uhvate pojave se neki sledeci koji se do tog trenutka nisu ni spominjali. Sta je to? Jednostavno vestacko produzavanje.
Eto zato mi se to sve ne svidja.
Serija je krenula potpuno "prizemno" bekstvo iz zatvora a na kraju ce ispasti dosije x
E to me plasi.
Ali naravno. Odlgedacu sve sta mi padne pod ruke jer serija jeste dobra.

Neko spominje Sopranose. I bolje da se zavrse kao kvalitetna i dobra serija nego da teku kao Dinastija i da idu bezidejno u beskonacnost.

Posle svake dobreserije stvorice se nova. Bolje da idu nove serije nego da se stare bezidejno drze na vestackom disanju da bi na kraju prestale kad im gledanost padne na 50%

:D e a ja bas volim kad se situacija u trenutku preokrene, zato sto je to nekako neocekivano i moze svasta da se desi....
a garantujem ti da gledanost posle onakve zadnje epizode moze samo da skoci , a ne da opadne, zato sto ce svakog da zanima sta ce se desiti, pa i tebe kao sto si reko......kolko god se nekom ne svidja sto se serija produzuje, neverujem da ce moci da odoli da ne vidi sta se desava u sledecem serijalu..
 
Uopste nisi u pravu. Poseti malo oficijalne forume i forume (zapadne) gde se prica o seriji. Videces da su fanovi sirom sveta totalno razocarani onakvim zavrsetkom druge sezone. Skoro svi su ocekivali dve sezone. A iskreno nisi u pravu ni za mene. Mene zanima serija kao serija (jer mi jeste zanimljiva ali polako me vec "otpusta" taj osecaj) ali ponovni odlazak u zatvor je meni totalno glup. Ako mi se nesto svidja ne znaci da se ne mogu kriticki okrenuti prema tome i reci ovo nije dobro.
Kapiram ja. Prvo je pobegao iz zatvora koji je popravljao. Sad treba da smisli kako da pobegne iz zatvora o kome ne zna nista. Ali bezveze. Vrte se u krug. Deja Vu. Ali ajde da ne tupimo. Videcemo trecu sezonu za pola godine pa cemo suditi.
Inace koliko vidim i lost polako posustaje. 16 epizoda je najavljeno za 4 sezonu. Nadam se da ce tu zaokruziti pricu.
A sto pricas o iznenadnim obrtima , i neocekivanim stvarima. To je po mom misljenju totalno glupo. Ja volim da gledam film i provaljujem ko je , sta je i slicno. U takvim obrtima ti ne mozes nista da provaljujes jer nemas ni podatke o tim stvarima sto je bezveze. Bukvalno u svakoj epizodi mogu da unesu nesto drugo i kompletno obrnu pricu. recimo Kellerman nije ubijen (a jeste po oficijalnim podacima) ili iza svega stoje Srpski teroristi (sto je sada "in" u Holivudu) Globalno mogu da nalupaju u svakoj epizodi(ili minuti ako je u pitanju film) nove "impute" koji kompletno menjaju tok filma (ili serije) sto je bezveze ali opet to je stvar ukusa a o ukusima se ne da raspravljati.

Poz
 
tako je, svako ima svoj ukus i vidjenje stvari, tako da je bezveze raspravljati....
lost ce da ima 16 epizode, ali mislim da ce ipak da ostave otvorenu pricu jer ako uzmu veliku kintu sto ce se ne sumnjivo desiti, moci ce da snime jos neku epizodu kao sto su radili u seriji prijatelji npr, gde su se svremena na vreme snimale po jedna epizoda i uzimale ogromne pare za njih.....tako da je sve moguce po meni...
 
tab odmah da te razocaram...Lost je obnovljen za 4,5 i 6 sezonu sa po 16 do maja 2010 pa nece da zaokruze pricu...Prison Break uvodi nove likove,Kelerman jeste mrtav (jer je vec presao u novi pilot) i siguran sam da ce kao sto su uradili sa prve dve sezone uraditi i sa trecom (tj.biti THE BEST),a samo josh da odgovorim na ono za 24,serija je extra...Pitaj onih 13 miliona Amerikanaca koji su doprineli da serija bude obnovljena najmanje do 2009 :)...Dodatni obrti su sasvim fantasticna stvar koja doprinese seriji da krene u novom pravcu i da dozvoli fanovima da i dalje nagadjaju ko je i sta je i iza cega stoji...
 
Pa dobro ljudi svako ima svoj ukus,ne mora da znaci da on isto misli kao bilo ko od nas ili onih 13 miliona amerikanaca:)licno i ja volim preokrete :)nego recite mi koja vam je najbolja epizoda iz prison breaka do sada?
 
Kraj 2. sezone je stvarno katastrofa, prvobitno je bilo predvidjeno da se tu i zavrsi ali zbog velike popularnosti ce produziti seriju za jos koju sezonu.To je najveci problem svake dobre serije, uvek ih upropaste...
Od jeseni ce ici na RTS-u...
 

Back
Top