Prison Break

Ne znam koji je broj ali u svakom slucaju glavno u seriji je to sto se desio pozar u onoj kucici i da sada Majkl i kompanija prave prolaz...a ja mislim da je to 7..nisam sigurna..ali sigurno 7-8...neka od te dve
 
Xaxaxa,vidi ti nju koga drzi u profilu...eee...Lelo,Lelo...
Mada ima dobro dupe...ma celo telo! :lol:


Necu plakati,gledacu je ponovo,i ponovo,i ponovo,i ponovo,i ponovo i...:lol:

A morala si da udjes u profil..aaaa..nesto te je teralo/????
Pa fala bogu da je njegova slika u profilu...:)
A sto se tice plakanja,ja stalno placem kada je Majkl tuzan u seriji...a najvise placem zbog Linka kada trebaju zi dana u dan da ga ubiju..:)
A drugarice jel ti se svidja slicica???
 
A morala si da udjes u profil..aaaa..nesto te je teralo/????
Pa fala bogu da je njegova slika u profilu...:)
A sto se tice plakanja,ja stalno placem kada je Majkl tuzan u seriji...a najvise placem zbog Linka kada trebaju zi dana u dan da ga ubiju..:)
A drugarice jel ti se svidja slicica???

Naravno!!!
Josh pitash!
Otkud vam to da je Miller gay?! :?
Ne verujem! :shock:
A ja chitala u novinama,kako ga sve zene zovu Majkl a ne Wentworth.
Pa ga je novinar/ka pitao/la kako vas zovu tokom sexa,da li vam onda zapamte ime?
on je rekao: Xaxa.dobro pitanje.Da tada svaka zapamti moje ime. :?
 
Ваљда је нормалан.

Да није, имао бих озбиљан проблем са стомаком, ако бих уопште наставио да гледам.

:lol:

Ma bio on gej ili ne,bash me briga ja cu da gledam!
kako ima onaj mistichan pogled...:rolleyes:
Ja sam videla i njegove slike kada ima malo duzu kosu,i lepshe mu stoji ova jedinca.
E ljudi shta ce biti sa Ej Dzejem? :-?
 
Naravno!!!
Josh pitash!
Otkud vam to da je Miller gay?! :?
Ne verujem! :shock:
A ja chitala u novinama,kako ga sve zene zovu Majkl a ne Wentworth.
Pa ga je novinar/ka pitao/la kako vas zovu tokom sexa,da li vam onda zapamte ime?
on je rekao: Xaxa.dobro pitanje.Da tada svaka zapamti moje ime. :?
Drugarice ne zelim da te razocaram ali i ja mislim da je gey izjavio je u nekim novinama a i to sam cula vise puta..tako da vise ni ne sumnjam u to..jbg. sta da se radi takav je zivot..:-(:-(
 
:lol:

Ma bio on gej ili ne,bash me briga ja cu da gledam!
kako ima onaj mistichan pogled...:rolleyes:
Ja sam videla i njegove slike kada ima malo duzu kosu,i lepshe mu stoji ova jedinca.
E ljudi shta ce biti sa Ej Dzejem? :-?
Meni je isto lepsi sa kracom...
A sa Ej Dzijem ce biti svasta..on ce da zavrsi u zatvoru zbog ubistva...i kada Majkl i Link pobegnu iz zatvora pokusace da ga izvuku ali nece uspeti jer ce lik koji ce da bude sa njim u liftu izvaliti da postolj nije pravi nego plasticna igracka..tako da ce on ostati u zatvoru..a treci serijal nisam gledala tko da ne znam..:)
 
:lol:

Ma bio on gej ili ne,bash me briga ja cu da gledam!
kako ima onaj mistichan pogled...:rolleyes:
Ja sam videla i njegove slike kada ima malo duzu kosu,i lepshe mu stoji ova jedinca.
E ljudi shta ce biti sa Ej Dzejem? :-?

Jeste.
Za mene on nije gej (iako se smuvao sa jednim koji glumi u Nevidljivom protivniku)

meni je lepsi sa duzom kosom
 

Back
Top