PRIMAMO MITO
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: PRIMAMO MITO

dis
    Guest

Podrazumevano PRIMAMO MITO

Doživela sam nešto o čemu sam do sada samo slušala. Moja majka ima 63 godine i imala je nesreću da je pala i slomila kičmu i ostala nepokretna. Uz sve muke koje je doživela od operacije u N.Sadu pa do operacije u Somboru trenutno se nalazi u banji u Bezdanu i boravak joj ističe 11.02.2004, a produžetak može dobiti samo ako platim doktoru da on napiše ZAHTEV za produžetak boravka u banji. U kakvoj mi državi živimo kad se zarađuje na takvim slučajevima i ima li ikog da reaguje. Nije istina da se to nezna niti sam ja jedina. Ja neznam šta da radim, novca da mu dam nemam a mojoj majci je potrebno da se leči u banji. Ima li ko neki savet!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Jeli vam doktor bas licno trazio novac?
    Ako jeste ,imate pravo da ga tuzite,postoje mislim pri ministarstvu zdravlja odeljenja koja se bave tom problematikom.
    Ovo vam govorim kao lekar ako zelite jednom za sva vremena da stanete toj pojavi na put,i vi i ostali pacijenti onda skupite hrabrost ili sta vec i okoncajte to.On zbog toga moze da ode 10 godina u zatvor.
    Meni se licno smucilo da zbog takvih primera cela profesija i masa postenih lekara nosi ljagu na svojim ledjima.
    Lepo se informisite u ministrastvu gde se za vase mesto prebivalista nalazi odesek gde mozete podneti tuzbu i zavrsite sa tim.
    Zao mi je sto ste se nasli u takvoj situaciji i vi i vasa majka ali muka mi je i od toga da pacijenti samo pricaju o mitu a oni su ti koji mogu da rese situaciju a nece.Znam da ima korupcije ali kad bi samo 2 coveka bila kaznjena kako treba zbog toga sve bi se promenilo.Nije dovoljno samo znati da postoji mito kad niko nece da podnese tuzbu.
    Budite jaki i obavite to.

Slične teme

1. MITO
    Autor latica u forumu Arhiva
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.10.2007., 16:24
  2. mito
    Autor avesic u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 19.03.2006., 00:51
  3. mito end korupcija
    Autor hanibaI77 u forumu Žene