OBLIVION

ArkantoS-Vrbas:
Ako si igrao Morrowind, onda znaš da je Oblivion PRELAKA igra... ali PRELAKA... Može da se pređe za nedelju dana... ali opušteno... Ali da lepo izgleda, izgleda... ;)

Da li je zahtevna kao i Oblivion ?

Imam Intel Celeron na 2.9, 1gb ddr ram, ati 9200 (**** u mozak nazalost)..sumnjam da ce da radi, hm ?
Ima neka preporuka u istom zanru, a da radi na ovoj konfiguraciji ? :(
 
ArkantoS-Vrbas:
Ako si igrao Morrowind, onda znaš da je Oblivion PRELAKA igra... ali PRELAKA... Može da se pređe za nedelju dana... ali opušteno... Ali da lepo izgleda, izgleda... ;)

Nisam igrao Morrowind...Oblivion može da se pređe brzo, ako ideš samo za jednim Questom, onim glavnim....ako hoćeš da se zezaš i rešavaš sve redom, treba ti mnogo više vremena...ali hvala na savetu, posle Obliviona uzeću Morrowind...jel isti tip igrice? iz koje je godine?
 
Sturmgeist:
Nisam igrao Morrowind...Oblivion može da se pređe brzo, ako ideš samo za jednim Questom, onim glavnim....ako hoćeš da se zezaš i rešavaš sve redom, treba ti mnogo više vremena...ali hvala na savetu, posle Obliviona uzeću Morrowind...jel isti tip igrice? iz koje je godine?



bolje da prov ides redom uzmes omarowind sa expanziom tribunal pa kad reses sve onda idi oblivion malo je glupo da ides od novijeg ka starijem
 
Morrowind je grafički u odnosu na Oblivion SMEĆE... I ovaj... kako si ti uopšte uspeo da pokreneš Oblivion sa 9200???

Tip igre je isti, samo što u Morrowindu nemaš iscrtane putanje po mapi, i nemaš quick travel (teleport po mapi)....
I da... Ako juriš za main questom u Oblivionu, kada stigneš do par zadnjih nema TEORIJE da možeš da pređeš ako nisi dovoljno velik lvl... Tako da MORAŠ da radis sporedne questove...
 
Ja sam pokrenuo oblivion sa 9200...na 1gb ram i intel 2.9 igra solidno radi kada smanjim sve detalje na low, a texture stavim na medium sa rezolucijom 800x600.

Sad cu skoknem do dole da kupim morrowind, valjda netju da se pokajem :)
 

Back
Top