Savrsenstvo ili idiotizam?

willstefan

Početnik
Poruka
46
Nikada mi nije bilo jasno sta devojke tacno traze u muskarcima, i obrnuto?

Mozda zvucim kao neki smor, ili ne znam sta...ali prosto nikada nisam bio od onih tipova koje privlace velike grudi, minici, stikle i slicno...ne znam nekako, nije mi sve to srazmerno godinama...prosto ne volim kada devojka izgleda kao da ima 30 godina, ako ima 17...
Da se ne lazemo, fizicki izgled je bitan, ali samo kao prvi utisak...posle nekako gradim stav o devojci na osnovu toga kako se ponasa...ja nisam od onih koji bi izlazio sa nekom praznoglavom, nafuranom devojkom samo zato sto ima velike grudi...

Opet, primetio sam da je ljudi koji misle kao ja sve manje...ili mozda gresim...ne znam?

Da li je devojkama bitno da se setaju sa visokim, misicavim, markatnim frajerima kojima je IQ srazmeran broju cipela?
I da li je tipovima bitno samo da "furaju" devojku sa sto vecim grudima, napucenim usnama, stiklama, kratkim suknjicama i slicno?
 
Evo jos jednog buduceg poklonika klase 'sve su bre one sponzoruse'...
S'a ti nije jasno?Ako ti se takva devojka ne svidja,nemoj obracati paznju na nju...nadji neku koja odgovara tvom ukusu i potrebama i gotovo.Takvo je vreme i takavi su ljudi.A ti sam odlucujes na koju ces stranu
 
Slazem se da je fizicki izgled najbitniji prvi put.Ali kasnije,barem u mom slucaju,karakter te osobe dobija vodecu ulogu.Ja nikada ne bih mogla da budem sa prelepim deckom ako je glup.Pa na cemu bi se nasa veza zasnivala...??
Ali danas,koliko vidim,duhovne vrednosti se manje cene.Svaki decko ce prvo izbrati lepu devojku,ne bitno da li je glupa ili ne.Skidam kapu izuzecima.
A ni mi nismo tako naivne.Postoje devojke koje ce radije setati manekena,cak i ako je glup...
Zavisi od osobe...
 
slazem se sa the_ona..
fizicki izgled je uglavnom presudan ali jbg bitno je ipak na neki nacin da je dobra ta osoba i po karakteru i po dusi i po ponasanju..
a jbg neke bih bez obzira kakav je da te iskoristi uzme pare kresne se i onda sutne jbg a zato ne treba padati na fore..ali neke zaista znaci ima koje ne zanimaju ni kes nista ali da je dobar covek sto je vazno i da nije glup jbg..zavisi od osobe ne treba generalizovati takve stvari..mislim znam neke nafurane znas i odma shvatim ma sve su takve dok mi za par dana dodje neka bas ono super ne izgleda nesto posebno ali je secer..zavisi kakva ti se potrefi..
 
al jbg sve se vrti sad oko novca sad uglavnom cene coveka ne po tome kakav je neko kao covek nego po debljini novcanika sto je sramno..ali jbg..sad je tesko naci neku srodnu dusu koja ce te voleti i koja ce ti biti prijatelj jbg mislim nadje se ne smem da gresim dusu ali to je retkost..
meni je to zalosno i ne znam ja sam emotivac i romanticar jbg i kad sve to pogledam onda mogu slobodno da kazem kao da je smak sveta ali tako lici svet se izopacio i vise nije onako kao sto je bilo..
 
Sto se mene tice,zivotno iskustvo(bar ono malo,sto ga imam) naucilo me je da uvek trazim osobu koja ce me postovati,voleti,razumeti,a ne imati misice,biti preplanuo ili sta ja znam sta vec...Imam drugarice koje kazu da ne mogu da budu sa tipom koji nema misice,i momke(njih je mnogo vise) koji ne mogu da budu sa devojkom koja nije ultra-extra zgodna,ali takvi ce lose proci u zivotu.Ustvari,trebace neko da ih opameti,kao sto je i mene,pa da shvate da nije sve u fizickom izgledu...Zao mi je sto je sistem vrednosti u Srbiji poremecen,i sto se vrednuju neke druge,potpuno nebitne,materijalne i prolazne stvari,ali zbog toga ce svi oni koji tako razmisljaju lose proci...Jbg,sta da se radi...
 
Naravno da bi svaka devojka zelela da pored sebe ima prelepog, zgodnog i pametnog decka... Naravno da bi svaki decko hteo da ima kompletnu devojku, savrsenu, sve u jednom... I, ako mogu naravno, da jedno drugom tako divni nikad ne dosade, da ne bi morali da svrljaju okolo... Sada je pitanje sta je kome savrseno (neko voli plavuse, neko crnke, neko voli nabildovane tipove, neko ne), i po tome treba traziti sebi tu pravu osobu... Kao sto mi jednom jedan decko rece, ne postoji ruzna devojka, samo, neko vodi vise racuna o sebi, neko ne vodi uopste... E pa kada bi se svi potrudili da iz sebe izvuku maksimum, u svakom smislu, mislim da ne bi bilo pitanja ovog tipa (otvorila bi se neka druga druga)... Pozz
 
dale92:
al jbg sve se vrti sad oko novca sad uglavnom cene coveka ne po tome kakav je neko kao covek nego po debljini novcanika sto je sramno..ali jbg..sad je tesko naci neku srodnu dusu koja ce te voleti i koja ce ti biti prijatelj jbg mislim nadje se ne smem da gresim dusu ali to je retkost..
meni je to zalosno i ne znam ja sam emotivac i romanticar jbg i kad sve to pogledam onda mogu slobodno da kazem kao da je smak sveta ali tako lici svet se izopacio i vise nije onako kao sto je bilo..
cinjenica je da se danas sve vrti oko novca...cak se ono sto nam je nekada bilo najvaznije i najbitnije,a tvrdi se da je i danas tako,moze kupiti novcem...cak i ljubav...koja KAO nema cenu...do je dokaz da je danasnji svet pao u senku materijalnih vrednosti...a sramota je pricati o ljubavi znajuci da ljubav nema isto znacenje...
srodne duse ne postoje...barem ja tako mislim..postoje dve osobe koje se prilagodjavaju jedna drugoj jer smatraju da zasluzuju jedno drugog...i to se danas naziva srodnom dusom...
 
a ono misle da su na nekom visokom i znatno vecem nivou u odnosu na druge ali en shvataju da su pali na manje staze i jbg sve dublje tonu..
ne mogu da shvate da nije najpotrebnije jbg u zivotu da neko extra izlge mislim dzabe ako je extra spolja a trulo iznutra pa se posle devojke pitaju sto smo mi takvi kad sam srljaju mislim neke ne ali to je retkost..sve u svemu zavisi od osobe svako ima svoj ukus..
 
Sanjitza:
Bla bla....bar sto puta ste rekli da se sve vtri oko novca.... pf... to uopste nije istina. Ima zena i muskaraca koje pak traze nekoga na visokom intelektualnom nivou nezavisno od para i lepote.

Generalno se slazhem...nekako ima i jednih i drugih :p
Neki ljudi prosto ne gledaju druge po kolichini novca ili plochicama (figurativno, naravno), nego prosto po tome koliko se medjusobno "kapiraju"...tako nekako ja tumachim :p
 

Back
Top