Savet i za devojke,a i za momke

  • Začetnik teme mala luda
  • Datum pokretanja
M

mala luda

Gost
Sladak decko ti prilazi,tebi su noge otkazale,i on te pita da izadjete.Naravno,ti prihvatas!!!Ti si se ubila os spremanja,da li da obuces suknicu ili ne,i onda do toaleta...ZUMMMMMMMMMMMM a bubuljice,na sve strane!!!!!!
Kupila/o si sve moguce proizvode protiv bubuljica i iz Avona i iz Oriflajma...a li dzaba,nista ne pomaze!!!I plus pukla/o si sav dzeparac.Nemas sta da jedes cele nedelje.
Zato,lepe i lepi moji,za ovo ti treba
1.cetiri andola(kupuju se u pakovanju od deset andola,sto ti dodje 20 dinara)
2.2dl alkohola.
Uzmes jednu solju za kafu,polomis 4 andola u tu soljicu,sipas 2 dl alkohola(a ostalo iz flase,malo cugnes).Sve to pomesas,uzmes parce vatice i kafikicom stavis TO na vatu.Pa ujutru i uvece,cistis lice,sa ti.I nema vise bubuljica,pomaze,veruj. :D


Nadam se da cu pomoci
Pa onda na tipove/devojke :wink:
 
mala luda:
Sladak decko ti prilazi,tebi su noge otkazale,i on te pita da izadjete.Naravno,ti prihvatas!!!Ti si se ubila os spremanja,da li da obuces suknicu ili ne,i onda do toaleta...ZUMMMMMMMMMMMM a bubuljice,na sve strane!!!!!!
Kupila/o si sve moguce proizvode protiv bubuljica i iz Avona i iz Oriflajma...a li dzaba,nista ne pomaze!!!I plus pukla/o si sav dzeparac.Nemas sta da jedes cele nedelje.
Zato,lepe i lepi moji,za ovo ti treba
1.cetiri andola(kupuju se u pakovanju od deset andola,sto ti dodje 20 dinara)
2.2dl alkohola.
Uzmes jednu solju za kafu,polomis 4 andola u tu soljicu,sipas 2 dl alkohola(a ostalo iz flase,malo cugnes).Sve to pomesas,uzmes parce vatice i kafikicom stavis TO na vatu.Pa ujutru i uvece,cistis lice,sa ti.I nema vise bubuljica,pomaze,veruj. :D


Nadam se da cu pomoci
Pa onda na tipove/devojke :wink:

Nije losa ideja....mada nemam problema sa bubuljicama...... :P
 
Fin recept za prvu pomoć,ali predlažem neke finije metode.Ja lično koristim rastvor etanola,salicilne kiseline(aspirina) i ekstrakta kamilice koji mi prave u apoteci po receptu koji mi je napisao dermatolog.Time održavam lice još od 14. godine i uvek mi je lice bilo čisto kao suza.Prethodno sam očistio lice pomoću masti sa antibioticama,tada se zvala AKNOSTEP.Sve vam to može prepisati dermatolog...i batalite te kozmetičke gluposti tipa avon,oriflame,bla-bla.Ako u tome nema antibiotika i etanola neće vam mnogo pomoći :!:
 

Back
Top