Jedan normalan prilaz

rogeri

Početnik
Poruka
1
Postavljam ovu temu sa zeljom da pricamo o necemu sto je vecita tema. Devojke se zale kako nema mnogo pravih muskarca da im pridju, dok tipovi obrnuto misle da su srpske devojke preterano uobrazene.
Da bih zaista video koliko je to tacno u poslednje tri nedelje sam prisao 5 devojaka i rukovodio sam se sledecim:
1. Nisam prilazio u nocnim klubovima, gde muzika tresti i moras se drati na uvo nekom
2. Nisam bio navalentan i dosadjivao
3. Uglavnom sam prilazio u kaficima
Posto mnogi nece da kazu kako tacno i sta tacno kazu kada pridju (valjda ih je blam, ne znam), evo moje recenice:
"Dobro vece, izvini sto te prekidam, mozda je malo iznenada, ali bilo bi mi veoma drago da se upoznamo. Ja sam (moje ime), i ako je u redu da li bi mozda zelela da jednom izadjemo na pice." Nakon toga odem za svoj sto i do kraja veceri ne smaram devojku koju sam prvi put video u zivotu.
Dakle nikakvi elaborati, nikakve dopadljive doskocice vec jedan obican prilaz.
Pozdravljam sve i molio bih pre svega zenski pol da prokomnetarise da li je ovakav nacin u redu. Nakon toga recu i koliko sam imao uspeha, cisto da neko ne bi stvorio neke predrasude.
 
ako nakon predstavljanja i poziva na piće nisi ostavio broj telefona i očekivao da ona kasnije priđe tebi (jer si rekao da je više nisi smarao) da biste utanačili vreme i mesto izlaska, verovatno ni sa jednom.
ali, ko zna. drugačija je ova današnja omladina
 
e tako je i meni jedan prisao doduse odmah je pominjao seks i ne mogu da kayem privlacio mi je ali naravno nisam nasla sam razloge mada bio je kulturan prijateljski i nenasilan... uzela sam ga u razmatranje nazovim to tako mada mogo bi i mene neko da zeza // crkla bih odmah ali takvih nema osim brata koji mi je pocepao kesu

e i sad ti meni objasni zashto vise razmishljam o choveku koji me ne privlachi fizicki i sa kojim ne mogu da imam odnose nego o ovome raspolozenom gde imam vece sanse za seks...evo o njemu sam razmisljala mozda neko vreme a ovaj mi ne izbija iz glave...mozda zato shto je realnije pa se branim u cemu je stvar

...
 
hm malo ti je pristup ko anketarski. dobar dan ja sam taj i taj da li biste zeleli anketu... ne znam ja sam se s tim namucila dok sam ih nasla dok neke kolege kazhu machji kashalj ali kao zavisi i od podrucja gde se radi

profesionalni prilazach :)
 
Zavisi kakav si frajer (tj. da li se svidjas doticnoj), kava je intonacija, nastup itd. Ovo sto si napisao moze, ali ne mora da bude ok.

(Sto se mene tice, ja bih pala na nesto malo bezobraznije: to jest da se uvali za sto i odmah pocne da se druzi. Ako je dobar frajer i ako je zabavan. A ako nije, rekla bih "izvini, ali pricamo /ako sedim sa nekim/ nesto poverljivo, hajde da se druzimo neki drugi put, vazi? Caaaaaaao)
 
Ja, generalno, padam na samouverene muskarce.
Bitno je da ima stav i da zna sta hoce.
Ne bih pristala na izlazak samo u slucaju da je doticni nevaspitan.
E sad, sta ce da bidne, a sta da se desi, zavisi od mnogo cega.
 
Ovo bas jeste samouvereno!
Zrelo, hrabro, kulturno, covek je svestan rizika, i ne stidi se svoje potrebe. Ja ne bih izasla s tobom, osim da si extra mega giga frajer, iz razloga sto te ne poznajem ni malo. Volela bih da popricamo malo pre tog izlaska nasamo, cisto da steknem utisak kakva si osoba. Pet minuta je dovoljno. Ali mislim da uopste nisi imao uspeha, ako si startovao ribe, jer one vole opasne i navalentne tipove. Ako si startovao ocajnice (jao sto nemam decka, kao sto sam recimo JA..:)) onda si negde i pogodio..
 
zavisi kome si prisao - prilaz je sasvim korektan, ali vise odgovara mladjim zenama nego devojkama. nekako je ozbiljan, ali ako ti lezi taj stil zasto da ne. bitno je da nisi glumatao nesto sto ti ne lezi ni malo, i za sta se iz daleka vidi da je izvestaceno
 
rogeri:
3. Uglavnom sam prilazio u kaficima
Posto mnogi nece da kazu kako tacno i sta tacno kazu kada pridju (valjda ih je blam, ne znam), evo moje recenice:
"Dobro vece, izvini sto te prekidam, mozda je malo iznenada, ali bilo bi mi veoma drago da se upoznamo. Ja sam (moje ime), i ako je u redu da li bi mozda zelela da jednom izadjemo na pice."

Glupo, brate! Već ste u kafani a pozivaš je da izađe na piće! Gde ćete da pijete? Na ulici? Da to stvarno radiš, devojke bi mislile da si slabouman. Verovatno izmišljaš, ne usuđujući se da priđeš da ne bi popio grdnju i bruku od uobraženih srpkinja.
 

Back
Top