RIBOLOVACKA PROGNOZA

millann

Početnik
Poruka
3
::: REKLAMA ::::


Pozovite 0900-300-301

saznacete, na osnovu analize meteoroloskih podataka, mesecevih mena i ostalih podataka, gde i kada su najpovoljniji uslovi za pecanje u okolini Beograda!


:: NOVO :: NOVO ::

0900-300-301

cena poziva 30din +PDV


POZOVITE | POZOVITE | POZOVITE |
 
KAKO ZVUCI RIBOLOVACKI HOT LAJN:

Ah, ah zelim da me probijes, tvoja stuka. Za SMudja pritisnite 1, za soma 2, za sarana 3, za vlaznu i klizavu deveriku pritisnite 4...

sad ti izaberes neku opciju: Cao bas mi se svidja tvoj veliki i tvrdi stap, zelim da se tresem na njemu vidis kako sam vlazna. Taman sam se izmrestila i sad mogu da se vatam. Samo tvoja mladica... ;) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8) 8) 8)
 
Esox:
KAKO ZVUCI RIBOLOVACKI HOT LAJN:

Ah, ah zelim da me probijes, tvoja stuka. Za SMudja pritisnite 1, za soma 2, za sarana 3, za vlaznu i klizavu deveriku pritisnite 4...

sad ti izaberes neku opciju: Cao bas mi se svidja tvoj veliki i tvrdi stap, zelim da se tresem na njemu vidis kako sam vlazna. Taman sam se izmrestila i sad mogu da se vatam. Samo tvoja mladica... ;) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8) 8) 8)
svaka cast!!! Nemam reci... Znaci kreativno do J. A zaboravio si gliste koje hoce da ih neko nabode na... udicu
 

Back
Top