Problem sa erekcijom

M

markoIII

Gost
Zdravo doktore.
Imam jedan neugodan i prilicno veliki problem. To traje vec nekoliko godina. Kada god sam sa devojkom ne mogu da zadrzim erekciju dovoljno dugo, sem u pozi kada je ona gore. Kada god se napregnem da promenim pozu ili slicno, dolazi do pada erekcije, i meni stvarno nije jasno sta je po sredi.
Imam 25 godina i poceo sam da se plasim da postaje ili je vec postalo ozbiljno.
Ujutro kada ustajem imam normalnu erekciju i sve inace funkcionise normalno, imam erekcije i kada se ljubim sa devojkom,ali kada dodje do "finala" ja zakazem,sem u vec pomenutoj pozi.
Pokusavao sam i da mislim na "nju" kada nisam sa njom, cak i da zamisljam poznate modele i glumice dok sam sa devojkom,ali jednostavno nista ne pomaze.
Postoji li pomoc za mene?
 
Uvek postoji nada i pomoc.
Ne znam da li studiras ali ne bi bilo lose da se javis u studentsku polikliniku ili ako ne studiras svom lekaru opste prakse koji ce te uputiti urologu na par vrlo jednostavnih ispitivanja.Ukoliko sve bude ok onda mozda ne bi bilo lose da da potrazis pomoc seksologa.
Krajnje sam ozbiljna,vrlo je mala sansa da ti organski nesto fali ali prvo treba iskljuciti tu mogucnost pa onda preispitati podsvest jer ona je kada su muskraci i sex u pitanju vrlo bitna.
 
Imam 22 godine, pocetkom juna sam dosao iz vojske i imao sam normalne seksualne odnose nasao sam devojku i imao sam problem da dobijem erekciju :confused: napokon dobio sam je posle 2, 3 sata i tada nije bila bas kako treba vodili smo ljubav 3,4 sata i na kraju svega toga ja nisam doziveo orgazam :mad: , zatim sam nasao novu devojku kod nje je bilo slicno ali bez orgazma i erekcije tokom polnog odnosa. Zelim odgovor ako mozete da mi pomognete. :cry:
Pozdrav​
 
Koliko si dugo sa devojkom?Da li te privlaci, da li imate dobru komunikaciju,koliko ti je stalo do nje...?Da li imas erekciju u toku dana, jutarnju?Da li masturbiras.i da li tada sve funkcionise....?
Kada si stupio u seksualne odnose i kako je to funkcionisalo pre odlaska u vojsku,da li si pre odlaska u vojsku imao veze, duze,krace?
 
Sa prvom sam bio kratko a sad sa ovom sam skoro 2 meseca i normalno funkcionisemo ta sada je starija 7 god ne pretstavlja mi to nista posebno,volim je i mnogo me privlaci. U toku dana mi je normalno,imam erekciju sve naj normalnije,na ***** filmove maltene uvek mogu,to mi najvise nije jasno
U odnosima sam dugo,a i sa dugim razmacima,pre vojske sam imao samo jednu vezu od 6 meseci a ostale do mesec i tad je sve bilo o.k. Ovo je sad pocelo,ne znam ima li veze sa vojskom,mislim da trebam reci da dugo koristim marihuanu
i da se nikad nista tako nije desilo !
 
Pa prestani sa marihuanom. Vrlo prosto...ako ti vec nije popila mozak budi siguran da ce ,vremenom ,to uciniti....a sa tim idu i druge stvari....
Licno mislim da je to glavni problem,ali nisam lekar ....pa da vidimo sta ce neko drugi reci.
 
Pad potencije (nemogucnost erekcije), smanjenje kolicine testosterona i mogucnost neplodnosti kod muskaraca, najcesce izostanak erekcije kod momaka, tesno je vezano za koriscenje kanabisa i 'zastitni znak' kanabisnih zavisnika. Obzirom na postojanje erekcije u snu kao i erekcije pri masturbacijama, problem je kako psiholoske prirode (mozda ti ipak jeste problem sto je ona 7 godina starija ma kolko toga ne bio svestan - samo telo ti govori tome u prilog) tako i delom sigurno vezan za dugo koriscenje kanabisa.
I ne - nema nikakve veze sa vojskom, da budem potpuno jasna. Tvoj najveci i najbitniji seksualni organ nije penis nego mozak - iz glave nesto ne funkcionise.
 
Imam 23 godine sa deckom sam zajedno godinu i po dana. Sve je bilo super do nedavno. Ja volom sex ustvai volela sam ga do pre nekih pola godine. Tacnije ne da ga nevolim nego sam izgubila zelju za sexom i cesto mu kazem " ne mogu umorna sam". Ali sad sem toga pocelo je da se desava jos nesto, vec jedno zadnjih tri puta kad smo vodili ljubav ja sam bila skroz suva, nisam ovlazila ni gram i vec me ovo jako plasi a neznam sta da radim, kome da se obratim. Molim vas pomagajte.
 
imam jedan veliki problem mogu tako slobodno reci jer mi se vec desava to: 2/2 puta
djevac sam i s curom sam oko 5 mjeseci
zelim spavati s njom ali erekcija me zeza
taman kad treba da krene ''na posao'' erekcija nestane
problem je u tome sto je ima a kad treba nema
molim savjete i pomoc
stogod
hvala unaprijed
 
Pomazite PREKLINjEM VAS!!!
Imam 18 godina i jos uvek sam nevin. Imao sam strasno veliki broj devojaka ali sam oduvek hteo da mi prvi put bude sa meni veoma posebnom devojkom. Sada kad sam nasao takvu ja ne mogu da imam odnose sa njom jer imam problema sa erekcijom. U wezi smo 7 meseci i volimo se, razumemo se, pricamo, ponekad se svadjamo ali ostajem pri recenici da nam je veza za primer u svakom smislu (osim sexualnom, nazalost).
Ona je 2 godine mladja od mene i imala je cezu od godinu dana pre mene, sucisno je da kazem da nije newina.
Razume da ne mogu, ne kriwi me i trudi se da se ne osetjam lose zbog toga.
Do pre mozda godinu dana sam imao drugu vrstu problema... Bukvalno ako prodjem pored krave, (da ne kazem sta se desi)...
Sada mi je i jutarnja erekcija slaba\jaka, desi se\ ne desi se...
Pored nekih devojaka imam odlicnu erekciju, ali pored moje nemam. Ona je prva koju zelim i mozda je zelim previse... Imam utisak da problem nije fizicke nego psihicke prirode...
Pomazite mi, sex sa njom za mene ne bi bio samo sex, nego pravo vodjenje ljubavi i zeleo bih to, ne znam kako da kazem ali... Nesto kao "Da njoj bude lepo" mada ne znam ni kako bi bilo...
Inace kada masturbiram, sve je normalno, isto je i kada gledam 18+ filmove...
Hvala vam unapred
 
Poslednja izmena:
Pomazite PREKLINjEM VAS!!!
Imam 18 godina i jos uvek sam nevin. Imao sam strasno veliki broj devojaka ali sam oduvek hteo da mi prvi put bude sa meni veoma posebnom devojkom. Sada kad sam nasao takvu ja ne mogu da imam odnose sa njom jer imam problema sa erekcijom. U wezi smo 7 meseci i volimo se, razumemo se, pricamo, ponekad se svadjamo ali ostajem pri recenici da nam je veza za primer u svakom smislu (osim sexualnom, nazalost).
Ona je 2 godine mladja od mene i imala je cezu od godinu dana pre mene, sucisno je da kazem da nije newina.
Razume da ne mogu, ne kriwi me i trudi se da se ne osetjam lose zbog toga.
Do pre mozda godinu dana sam imao drugu vrstu problema... Bukvalno ako prodjem pored krave, (da ne kazem sta se desi)...
Sada mi je i jutarnja erekcija slaba\jaka, desi se\ ne desi se...
Pored nekih devojaka imam odlicnu erekciju, ali pored moje nemam. Ona je prva koju zelim i mozda je zelim previse... Imam utisak da problem nije fizicke nego psihicke prirode...Pomazite mi, sex sa njom za mene ne bi bio samo sex, nego pravo vodjenje ljubavi i zeleo bih to, ne znam kako da kazem ali... Nesto kao "Da njoj bude lepo" mada ne znam ni kako bi bilo...
Inace kada masturbiram, sve je normalno, isto je i kada gledam 18+ filmove...
Hvala vam unapred

Postavio si pitanje i sam sebi dao odgovor.
Probaj da se opustis, to ce biti od pomoci.
 
Jedno pitanje ....

Dečko i ja smo zajedno već nekih 4-5 mjeseci. Njemu se desi da sve bude OK u početku ali nerjetko se dešava situacija u toku seksa njemu jednostavno "spadne" ...... / ili doživi erekciju ali to nije ni približno onako kako bi trebalo biti (nije mi jasno kako uopšte doživi erekciju a da mu nije ni čvrst ni stabilan) .... ili / 4 sada seksa i opet ništa. .... naravno to nije pravilo i nije uvijek jer postoje situacije kada imamo normalan odnos ili doživi erekciju nakon 5-6 minuta odnosa i sl tome.

U čemu je caka .... inače nije alkoholičar ali zna mu se desiti povremeno da zalomi, ne pije tablete ili terapije, rijetko kada puši marihuanu ....
 
Jedno pitanje ....

Dečko i ja smo zajedno već nekih 4-5 mjeseci. Njemu se desi da sve bude OK u početku ali nerjetko se dešava situacija u toku seksa njemu jednostavno "spadne" ...... / ili doživi erekciju ali to nije ni približno onako kako bi trebalo biti (nije mi jasno kako uopšte doživi erekciju a da mu nije ni čvrst ni stabilan) .... ili / 4 sada seksa i opet ništa. .... naravno to nije pravilo i nije uvijek jer postoje situacije kada imamo normalan odnos ili doživi erekciju nakon 5-6 minuta odnosa i sl tome.

U čemu je caka .... inače nije alkoholičar ali zna mu se desiti povremeno da zalomi, ne pije tablete ili terapije, rijetko kada puši marihuanu ....
I sad ochekujesh dijagnozu?
I nije mi jasno shta podrazumevash pod ''nije mi jasno kako uopšte doživi erekciju a da mu nije ni čvrst ni stabilan''...
Uglavnom, ne mozhemo da nagadjamo u chemu je problem, ne znamo njegovo godishte, njegovu stranu priche, i milion drugih stvari..
 
Ne znam na sta mislis... Pojasni pls
Mozhda previshe prichate o tome, umesto da se na odredjeni nachin 'bacite na akciju'. Ako sam nisi u mogutjnosti da postignesh erekciju, neka ti ona bude od pomotji. Ako niste josh uvek chuli za peting, onda ne znam kako mozhete da se upushtate u seksualne odnose. Omladina bi trebalo da bude svesna chinjenice da se sex generalno ne sastoji iskljuchivo od koitusa. Dakle, postoji dosta toga chime se mozhete posluzhiti da bi ti doshao do stanja u kom si sposoban za penetraciju, i.e. da bi postigao erekciju.
Sad, ako treba da crtam na koji nachin ona mozhe da ti pomogne, batalite vi to i idite u shetnju.

Sve u svemu - opustite se oboje, i sve tje biti u redu.
 
nista brate... mrka kapa. Brate ako owako (ne)bude ishlo josh mesec dana ostawicu dewojku koju wolim wishe od ziwota. raskinula je sa dechkom sa kojim je bila 3 meseca da bi se pomirila sa mnom. sa njim je imala redowne odnose i znala je da ih sa mnom ne mozce imati. razume ona da sam u problemu i ne ochekuje nishta od mene ali brate 8 meseci smo zajedno ima i ona swoje potrebe... primetio sam je kad se nalozi da samo ustane i prawi se da hoce da pusti pesmu na kompu ili je satro zedna. dewojka krije od mene da se lozi jer zna da cu se ja osecati bedno jer ne mogu da uradim nishta... neam brate ni kinte da idem kod psihologa koji tje uzeti 20e za sat wremena samo da bi mi rekao da treba da se opustim. a pritom ni terapija nece trajati samo jednu seansu. oke, to treba da uradim, ali ne znam to. zamisli kako je kada sa 18 godina izdrzhawash bolesne roditelje koji ne rade, skolujesh se, trpish razne kretene na poslu (konobar), nemash wremena ni za dewojq, a kad imash ne mozesh nishta drugo osim da je poljubish...
 
Izgubio... :DDD
A i istekla je '98. Tachnije '92 ali tjale je wadio za '97 kad mi je radio Vizu.
Sanitarna mi ne mozhe tu pomotji. lol Slobodno retzite da su mi roditelji kreteni "NISU DETETU OVERILI KNJIZHITZU 18 GODINA!!!" ali nije mi nikada ni trebala, uwek sam imao weoma jak imunitet
i lekara nisam wideo nikad. ali sada je drugachijeee... znate i sami zashto sam owde...
 

Back
Top