MAFIJAŠI SA LIDERIMA DOS-a!

a33

Aktivan član
Poruka
1.610
MAFIJAŠI SA LIDERIMA DOS-a Bivši ministar policije Dušan Mihajlović rekao je juče da su neke od lidera DOS-a već 5. oktobra 2000. uveče obezbeđivali kriminalci.
Mihajlović tvrdi da su pojedine od njih prilikom inauguracije Vojislava Koštunice za predsednika Jugoslavije štitili upravo "zemunci" i "surčinci".
- Posle inaugaracije sam obavešten da je te večeri ispred i oko Sava centra bilo nekoliko grupa bezbednjaka iz Vojske Jugoslavije, iz Resora državne bezbednosti, iz JSO-a, koji su štitili armijske generale i funkcionera tajne policije, i nekoliko grupa "jakih momaka" iz više delova grada uključujući i Surčin i Zemun, koji su kao telohranitelji bili sa pojedinim liderima DOS-a..... - piše Mihajlović u autorskom tekstu za "Novosti".

p.s.ovo je ono sta upravo i tvrdim svo vreme na forumu:djindjic je bio mafijaski premijer,mafijasi su ga doveli na vlast,onio su ga sa nje i skinuli!
 
Ko je stvorio Legiju?
Ko je stvorio Arkana?
Ko je stvorio JSO?
Ko je stvorio "Zemunce"?
Ko im je omogućio da godinama diluju drogu, ubijaju i ko zna šta još?
Đinđić?!?
Bilo bi lepo kada biste to mogli da kažete, ali je problem u tome što se to sve dešavalo devedesetih.
Sve ih je stvorio Slobin režim.
Ili možda mislite da pre 5. oktobra ništa od navedenog nije postojalo?
 
5. oktobra mafija je bila integrisana u sve delove državnog aparata.
JSO - je "elitna" specijalna jedinica.
Legija - je pukovnik policije.
.... da li treba dalje da nabrajam?

I šta je trebao da uradi Đinđić? Da ih 6. oktobra sve protera iz zemlje.
Pa on je i ubijen zato što je pokušao da se suprotstavi mafiji i raznim "službama".
 
shaddow:
A ti mafijaši su se stvorili 5. oktobra? Pre toga nisu postojali?
Pa Milošević ih je sve stvorio? Šta ćemo sa tim? Da li je onda Milošević bio mafijaški bos?

mafijasi su se stvorili sami, problem je sto je DOS vlast mesto da ih hapsi, saradjivala sa njima.

DOS vlast je bila duboko kriminalizovana, lopovska , mafijaska i jos pride na sve to i izdajnicka.

To je dokaz da u novijoj istoriji Srbije nije bilo gore vlasti od dosmanlija.


eto prost primer. za vreme milosevic zemunski mafijaski klan je bio minoran klan , jednak sa jos 1000 drugih. Tek za vreme DOS-a oni stizu do neslucenih visina postojau najjaca mafija u zemlji i glavni dileri droge na celom Balkanu. A to je zato sto su imali od samog pocetka zastitu vlasti.
 
shaddow:
Ko je stvorio Legiju?
Ko je stvorio Arkana?
Ko je stvorio JSO?
Ko je stvorio "Zemunce"?
Ko im je omogućio da godinama diluju drogu, ubijaju i ko zna šta još?
Đinđić?!?
Bilo bi lepo kada biste to mogli da kažete, ali je problem u tome što se to sve dešavalo devedesetih.
Sve ih je stvorio Slobin režim.
Ili možda mislite da pre 5. oktobra ništa od navedenog nije postojalo?
sta ti hvali u JSO?
sta Arkanu prigovaras?
 
To treba da kaže Mihajlović jer je on bio taj koji je to obezbeđenje njemu dao. Formalno obezbeđenje mu je dao Sreten Lukić, ali to nije mogao bez Mihajlovića... U jesen 2002. godine, dok je Luković divljao Beogradom, Zoran je svakodnevno dobijao informacije da je strašno u šta se Beograd pretvorio... A onda Zoran poludi, pa sazove Savet za državnu bezbednost i pred 15 ljudi pita Mihajlovića zašto on ima policijsko obezbeđenje, Mihajlović piše i gleda u papir. Zoran kaže: „Ja sam predsednik Vlade, pitam te, odgovori mi“, Mihajlović kaže: „Obrati mi se pismeno“. Zoran kaže: „Smatraj da sam ti se obratio pismeno“, ovaj nabije glavu i ćuti. Bilo je prisutno 20 ljudi. Mihajlović nikada nije dao odgovor. Pretpostavljam da su to neki dogovori koji su napravljeni između Dušana i Legije pre nego što je otišao da se penzioniše.

Sada je Mihajlović postao Koštunicina pudlica baš kao što je to nekada bio Legija.
 
I kako ti ide ;) Salim se a sada ozbiljno.
Pustimo Z.DJ.da pociva u miru, laka mu zemlja.
Svi u blizini njega su znali sta se desava, a sada kao ne secaju se.
Pokojni S.M. je stvorio drzavnu mafiju koja je sluzila njemu u liku drzave, ista je htela da se od njega oslobodi ali tako da dovede nekog koji ce na nivou drzave da sluzi njoj.
I nasla je koga (udruzenih 18.opozicionih partija).
Ne moze I JARE i PARE.
 
malaaleja:
I kako ti ide ;) Salim se a sada ozbiljno.
Pustimo Z.DJ.da pociva u miru, laka mu zemlja.
Svi u blizini njega su znali sta se desava, a sada kao ne secaju se.
Pokojni S.M. je stvorio drzavnu mafiju koja je sluzila njemu u liku drzave, ista je htela da se od njega oslobodi ali tako da dovede nekog koji ce na nivou drzave da sluzi njoj.
I nasla je koga (udruzenih 18.opozicionih partija).
Ne moze I JARE i PARE.
Odlicno, batice...
opanak.jpg
 
Не знам само шта те је ту увредило, али је чињеница да на форум излетите кад год се помене ЗЂ и БТ или ЧЈ. Као да имате неки алармни систем који вас покрене када се постави таква тема. И онда наравно, најбројнији сте са постовима.
 
shaddow:
Ko je stvorio Legiju?
Ko je stvorio Arkana?
Ko je stvorio JSO?
Ko je stvorio "Zemunce"?
Ko im je omogućio da godinama diluju drogu, ubijaju i ko zna šta još?
Đinđić?!?
Bilo bi lepo kada biste to mogli da kažete, ali je problem u tome što se to sve dešavalo devedesetih.
Sve ih je stvorio Slobin režim....
...a Đinđićev ih je (sasvim očigledno) preuzeo i nastavio da se koristi njima ne menjajući ništa bitno u ovoj državi.

Pa kada pitam o reformama Đinđićeve Vlade o čemu vi meni pričate?
 

Back
Top