Jezični vibrator

Ja bih volela da isprobavam sexualna pomagala, ono, zaredjam od proizvoda do proizvoda .. to o chemu prichash nisam ni videla ni chula. Inache, ja samoj sebi smishljam od vajkada nachine za shto lepshi orgazam .. uz raznorazne artikle iz domace radinosti :)
 
hmm, vidim da i vi nemate pojma šta je to, pa da malo pojasnim. to je maleni vibratorčić malo veći od zrna graška, tek da i ona mala okrugla baterijica može da stane. on je nakačen na neku špagu tako da muškarac može da ga priveže za jezik i onda s tim čudom da ženi pruža oral.
ja, do sinoć, nisam imo pojma da tako nešto i postoji...
 
Teoretičar:
hmm, vidim da i vi nemate pojma šta je to, pa da malo pojasnim. to je maleni vibratorčić malo veći od zrna graška, tek da i ona mala okrugla baterijica može da stane. on je nakačen na neku špagu tako da muškarac može da ga priveže za jezik i onda s tim čudom da ženi pruža oral.
ja, do sinoć, nisam imo pojma da tako nešto i postoji...
Eee... a jel može da se turi na prst na nozi, pa da čovek može komotno iz fotelje da gleda TV i pije pivo? :lol:
 
Teoretičar:
hmm, vidim da i vi nemate pojma šta je to, pa da malo pojasnim. to je maleni vibratorčić malo veći od zrna graška, tek da i ona mala okrugla baterijica može da stane. on je nakačen na neku špagu tako da muškarac može da ga priveže za jezik i onda s tim čudom da ženi pruža oral.
ja, do sinoć, nisam imo pojma da tako nešto i postoji...
ne bi bilo od lizanja nista. umrla bih od smeha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top