Специјални тужилац у загрљају омиљеног тајкуна

BlackMusician73

Primećen član
Poruka
579
Андрић: У загрљају омиљеног тајкуна
Слободан Радовановић мора да поднесе извештај парламенту о акцији „Мрежа” и политичкој позадини убиства Зорана Ђинђића, сматрају посланици ЛДП-а
Слободан Радовановић, Данко Ђунић, Раде Булатовић и Мирослав Мишковић

Посланик Либерално-демократске партије Иван Андрић позвао је јуче, са скупштинске говорнице, специјалног тужиоца Слободана Радовановића да поднесе извештај пред Народном скупштином Србије, или пред надлежним одбором, о томе докле се стигло у спровођењу акције у истрази шверца дувана „Мрежа”. Он је истакао да је то неопходно, јер се сада зна само оно што се појављује у медијима, па је „тако једна група приведена, а из друге су приведени некакви курири и магационери”.

„Шта је са групом коју је предводио Мирослав Мишковић, а ево имам фотографију која је снимљена прошле недеље на којој се налазе Слободан Радовановић, Раде Булатовић и Мирослав Мишковић”, рекао је Андрић, показујући са говорнице две фотографије и истакао: „На једној су Раде Булатовић и Мирослав Мишковић у пријатељском разговору, а на другој Мишковић нешто објашњава специјалном тужиоцу Радовановићу. Питање је зашто се специјални тужилац виђа са неким кога треба да истражује, шта је била тема тог разговора и да ли је овај загрљај Радета Булатовића схватио као покровитељство власти над омиљеним тајкуном – Мирославом Мишковићем. С обзиром на утицај који Мишковић има на медије, а он је власник ’Новости’ и ’Преса’ и плаћа недељник ’Стандард’, питам да ли је противуслуга за непокретање истраге у акцији ’Мрежа’ против њега кампања која се данас води против политичких неистомишљеника Војислава Коштунице у тим медијима?” Андрић је, такође, тражио да Душан Петровић, министар правде одговори у ком статусу је сада специјални тужилац Радовановић, пошто му је мандат истекао 1. јула и без поновног избора више не може да буде специјални тужилац.
Пре овога, Чедомир Јовановић, лидер ЛДП-а, поново је питао Оливера Дулића, председника парламента зашто Скупштина не расправља о поверењу влади, истакавши да је чекао ту расправу како би влади поставио нека питања. Јовановић је поновио захтев да се парламенту обрати специјални тужилац Слободан Радовановић како би посланике упознао са околностима везаним за политичку позадину убиства премијера Зорана Ђинђића. „Тражимо од Радовановића да обавести парламент, а не да нама у приватним телефонским разговорима, или у приватним разговорима са нашим адвокатима објашњава како је Србија отишла у лудило и како оно што се дешава нема никакве везе с њим и да је у страху за нашу безбедност, а да при том јавно ћути.”
М. Ч.
[објављено: 04.07.2007.]


4mbqq2o.jpg


6ch956o.jpg
 
Шон:
pa on MISLI da oni nisu oko njega :) mito bre, raso i gibanica ne idu nocu :)

Мислиш да их је Полт служио расолом и гибајом......... :lol: :lol: :lol: ???
Е, мој брајко.....1 000 званица.......не могу да верујем да су толике људе смотали......
 
BlackMusician73:
Što... ja sam čuo da su svi bili zadovoljni i aplaudirali kada si usnama napravio vakuum na čučavcu. :D

ovaj def. nigde nije bio osim do lokalne pekare... nije to ko kod tebe u selu. to je fin svet. kenjaju u klozetu, u kuci, imaju vrata, papir, miomirisi, niko ne mozhe da udje... zato su te oma ocenili da si **** pored rupe.... :)
 
Шон:
svi su njihovi bre, od glave do repa... a ovde se svi przhe kao stranka ova, stranka ona... cirkus, ko u komunizmu. shteta samo shto ce cheda i beba da zaglave, bice monotono posle :(

Ма јок, имаћемо забаву са разним мишковићима...... :lol: :lol: :lol: а ова двојица ће да пишу мемоаре у бајбокани "Моја визија" или "Ја сам визионар"......или......

А ово "циркус, ко у комунизмзу" си 100% у праву... к'о оно "конгрес" или како ли су звали када се сви натртогузе...... :lol: :lol: :lol: и иду на поклоњење........ :lol:

Сада им је само "централа" премештена, ништа друго.....
 

Back
Top