sta ima bolji efekat

Sta ima bolji efekat ?

  • Odvali i Zadovolji

  • Nedoyebi, nek trazi jos a ti ne daj


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa normalno da sam nedoyebana, hvala Bogu, ja to volim. One koje su doyebane one ispadaju iz igre, kao i one koje zele da budu doyebane i koje histerisu jer nisu doyebane,i one ispadaju iz igre. Treba uzivati u tome da budes nedoyebana a ne u tome da sad uhvatis decka da te dobro doyebe pa da se to sve ugasi, i strast, i igra, jer sve sto pocne i traje, traje, traje, mora da se i zavrsi.
 
Sta imas od toga da budes doyebana? Dete, ili brak, ili dosadnu vezu, ili zadovoljenje pa da budes ko neka matora koka onako zadovoljena da se podbocis i da se setas, glupo poredjenje, ali mozda i nije, onda pocnes da kokodaces i ne znas sta drugo da radis nego prozivas qrve sta rade. Zene, ostavite qrve da rade svoj posao a vi mars u kuhinju i radite svoj posao :-)
 
Sta imas od toga da budes doyebana? Dete, ili brak, ili dosadnu vezu, ili zadovoljenje pa da budes ko neka matora koka onako zadovoljena da se podbocis i da se setas, glupo poredjenje, ali mozda i nije, onda pocnes da kokodaces i ne znas sta drugo da radis nego prozivas qrve sta rade. Zene, ostavite qrve da rade svoj posao a vi mars u kuhinju i radite svoj posao
pogresno si shvatila, nisam mislio totalno doyebana ... pitanje odnosi na sam pojedinacni sexualni cin
 
Kad je sex jako dobar i kad se sve kockice pogode i bude super (sto bi se reklo doyebana si), to ustvari znaci upravo suprotno -> ti tezis da se to ponovi i hoces opet i opet i jos i jos i danas i sutra i uvek..tako da si u sustini nedoyebana od strane te osobe! Pa ti vidi! :-D
 
tweet-tweet:
Kad je sex jako dobar i kad se sve kockice pogode i bude super (sto bi se reklo doyebana si), to ustvari znaci upravo suprotno -> ti tezis da se to ponovi i hoces opet i opet i jos i jos i danas i sutra i uvek..tako da si u sustini nedoyebana od strane te osobe! Pa ti vidi! :-D


tako i narkoman kaze jos samo danas...tako da si u pravu samo sa zenskog stanovista..sa muskog nisi
 

Back
Top