Prepaid vs Postpaid

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Videste li vi nove cene, za roaming?
Ako ste postpaid korisnik, za roming poziv kuci iz na primer Grcke placate 31.40 dinara a ako ste postpaid, placate 55.01 (sa PDV)

Jos je veca razlika za Bugarsku, prepaid=39.27 a postpaid=70.75!!!
Da o turskoj ne pricamo: prepaid=47.14 a postpaid=94.36!!!
A kao finale Egipat: prepaid=66.82 a postpaid=188.81!!!

Ne mogu da verujem!

Oni koju su dakle verni korisnici (ja na primer od 1997.) ima da placaju vise?
Svaka cast Telenoru na poslovnosti. Mada, mislim da je i njih u srpskoj filijali zviznuo srpski sindrom... Alavost je zarazna... U Norveskoj ne nerujem da je takva situacija...

Svaka cast gospodo iz Telenora!
 
ne mogu da verujem. Umesto da forsiraju postpaid (jer je cinjenica da se tada vise trosi a i dobija se pretplata) oni jos tu nabili cenu. Toliko neverovatno da bih pomislio code da si obrnuo cifre (ali znam da nisi)
 
svaki provajder fura svoju poslovnu politiku,
prvo, napisi cene za Telenor ako si vec napisao za MTS
drugo, u monopolskoj politici (a MTS-ova je bila do skora) i da je u pitanju USA ili UK ako neko moze i ima koristi sto naplacuje vise, naplatice!
to nije srpski zakon vec "ekonomska" realnost...
 
Da si citao post kako valja, video bi da sam pisao o Telenoru.

"drugo, u monopolskoj politici (a MTS-ova je bila do skora) i da je u pitanju USA ili UK ako neko moze i ima koristi sto naplacuje vise, naplatice!"
Pa valjda se protiv monopola i borimo, kritikujemo ga - sta ti tu nije jasno?
 
tab503:
ne mogu da verujem. Umesto da forsiraju postpaid (jer je cinjenica da se tada vise trosi a i dobija se pretplata) oni jos tu nabili cenu. Toliko neverovatno da bih pomislio code da si obrnuo cifre (ali znam da nisi)
Ma covece, poptpuno sam popzzdeo kad sam procitao danas u novinama.
Nije mi bilo tesko, pa pozvah 9863 da ih pitam zasto sam ja kao postpaid korisnik kaznjen.
Odgovor operatera je bio:
"Nisam ja pisala cene pa ne znam odgovor"
"Pa to vazi samo za juli-avgust, tako da..."
"mnogi prepaid korisnici ne znaju za to tako da nema neke razlike"
"Vise cete vi primati pozive nego zvati"
"Ako zelite reklamirati, posaljite nam fotokopiju licne karte i tekst zalbe"

Ko je tu blesav, pitam se - ja, operater ili Telenor rukovodstvo

Za put u Grcku 1. avgusta cu koristiti samo prepaid broj telefona moje zene i jeftinije proci -tuzno ali sitinito

Jedva cekam VIP da vidim da li su ono pametniji. Zato sam i nabavio 2 broja VIP operatera pa cekam.


Poslao sam gospodi u Telenoru mail kako me je savetovala operaterka koja "nije odavde" pa cu da vidim sta imaju da mi kazu. Moje osnovno pitanje zasto sam ja kao verni postpaid korisnik kaznjen a svako ko na ulici kupi broj ima prednost i pogodnost?
 
AnaBg:):
I na jedno i na drugo trosis pare....
Khm... to je sad filozofsko, retoricko pitanje iliti konstatacija..
U svakom slucaju ne gine mi komunkacija :)

Da s razumemo, nisam stipsa pa mi sad svaki dinar nesto znaci. Kad sam vani na putu, ne zanima me posto kosta roming, razgovaram kad mi treba i kad hocu. Hvala Bogu, mogu da platim pa me ne "boli slajbok".
Mene vise nervira ta nelogicnost i indolencija.

Ako cu da bacam pare ( a nisam znao da cu da bacam), pre cu dati nekom odrpancu ili nekome kome iz ociju vidim da mu treba svaki dinar, nego budalama koje ce se igrati sa poverenjem svojih klijenata.

Ili, neka mi kazu da treba da bacam pare, pa da SAM odlucim kada u kuda cu da ih bacim.
Ovako me lepo obavestavaju, da valjda balim od srece kako mi je roaming jeftiniji...
Bezobrazluk.
 

Back
Top