Novi Zeland

pozdrav svima !!!
Razmisljam o odlazku na novi zeland, imam 28 godina, imam kćrkicu od 2 god. i apsolvent sam biologije ( još 2 i KRAJ ). Na forumu sam iskopala neke bitne informacije tipa- da je ambsada u Haag-u, da je neophodno prvo položiti jezik tj. IELTS i da mi verifikuju diplomu. e sad, ja bih išla nakon diplomiranja i zanima me KOJI BI MI BIO PRVI KORAK ?!!!
unaprijed hvala !
 
Koliko ja znam AU i NZ su u istom košu da tak nazovem, pa su onda vjerojatno ista ili slična pravila.

Tj. ako je i tu prvo IELTS u pitanju, onda je vjerojatno i radno iskustvo bitno (jer za AU vizu jeste)..tak da bi trebao/la raditi u struci 2-3 god da bi dobio/la pozitivan assessment.

To je moje mišljenje, no može biti i da nisam u pravu :mrgreen:
 
Rad u struci je obavezan IELTS test akademk 7.0 (jako teško).Znači kada daš ispite i diplomiraš pa radiš 3 godine pa spremiš engleski bar pola godine pa sačekaš vizu računaj izmedju 2015 i 2016 da ćeš dobiti šansu da kreneš iz početka tj da se preseliš u zemlju koja je dosta siromašnija od Australije ,ali je uredjena u suštini mnogo je to vremena
 
Pozdrav svima!
Imam iskustvo vezano za vizu ali ne iseljenicku, moram priznati predugo je trajalo i jako je mucno i neizvesno. Jako su detaljni i spori, ali problem je sto se obrada vize radi na NZ - nemaju diplomatske odnose sa Srbijom, pa je sve komlikovano. Naoruzajte se sa strpljanjem i novcem. Svaki dodatni dokument koji mogu da traze salje se DHL - om i puno kosta. Sve vise poostravaju zahteve.
 

Back
Top