treba mi savet!!!!!!!!!

B

bonbons

Gost
Sa momkom sam u vezi vec 15 meseci.Bilo je sve OK prvih 6, ali onda smo prvi put raskinuli.Posle toga smo se cesto svadjali i raskidali svakih mesec dana.Pre nekih deset dana smo se posvadjali i ja sam odlucila da ga ostavim.Medjutim, on me neprestano zove,salje poruke na mob.a desilo se i da je dosao kod mene kuci kada sam odbila da se vidim sa njim.On menja raspolozenje iz minuta u minut-posalje mi uvredljivu poruku,a onda me zove i izvinjava se.Jednostavno nece da prihvati da je kraj.Meni je jako tesko obzirom da ga volim, ali jednosavno vise ne zelim da budem sa njim.Molim vas, pomozite mi!!!!! :cry:
 
... hehehe... znam za nekoliko takvih slucajeva, iako to nije ,,dovoljan'' broj da bi rekla da su svi takvi, za ove mogu reci da su zesci paranoici...

Isti slucaj... prvo ispsuje, preti da ce se ubiti, preti da ce tebe ubiti, preti svima, pa opet psuje i na kraju kaze: ,,Duso, ja te volim, ne znam sta je to bilo sa mnom, izvini, zar ne vidis da smo stvoreni jedno a drugo... itd itbl...
 
bonbons:
Sa momkom sam u vezi vec 15 meseci.Bilo je sve OK prvih 6, ali onda smo prvi put raskinuli.Posle toga smo se cesto svadjali i raskidali svakih mesec dana.Pre nekih deset dana smo se posvadjali i ja sam odlucila da ga ostavim.Medjutim, on me neprestano zove,salje poruke na mob.a desilo se i da je dosao kod mene kuci kada sam odbila da se vidim sa njim.On menja raspolozenje iz minuta u minut-posalje mi uvredljivu poruku,a onda me zove i izvinjava se.Jednostavno nece da prihvati da je kraj.Meni je jako tesko obzirom da ga volim, ali jednosavno vise ne zelim da budem sa njim.Molim vas, pomozite mi!!!!! :cry:

Ako si odlucila da ne budes sa njim ... ostaviga. koliko god bolelo.
 
bonbons:
Sa momkom sam u vezi vec 15 meseci.Bilo je sve OK prvih 6, ali onda smo prvi put raskinuli.Posle toga smo se cesto svadjali i raskidali svakih mesec dana.Pre nekih deset dana smo se posvadjali i ja sam odlucila da ga ostavim.Medjutim, on me neprestano zove,salje poruke na mob.a desilo se i da je dosao kod mene kuci kada sam odbila da se vidim sa njim.On menja raspolozenje iz minuta u minut-posalje mi uvredljivu poruku,a onda me zove i izvinjava se.Jednostavno nece da prihvati da je kraj.Meni je jako tesko obzirom da ga volim, ali jednosavno vise ne zelim da budem sa njim.Molim vas, pomozite mi!!!!! :cry:

Devojko, pozovi drugarice, namontirajte se i pravo u neki klub, znaci..NADJI NOVOG FRAJERA!!!!!!
Ostavi tog krelca :evil:
 

Back
Top