treba mi savet!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: treba mi savet!!!!!!!!!

bonbons
    Guest

Podrazumevano treba mi savet!!!!!!!!!

Sa momkom sam u vezi vec 15 meseci.Bilo je sve OK prvih 6, ali onda smo prvi put raskinuli.Posle toga smo se cesto svadjali i raskidali svakih mesec dana.Pre nekih deset dana smo se posvadjali i ja sam odlucila da ga ostavim.Medjutim, on me neprestano zove,salje poruke na mob.a desilo se i da je dosao kod mene kuci kada sam odbila da se vidim sa njim.On menja raspolozenje iz minuta u minut-posalje mi uvredljivu poruku,a onda me zove i izvinjava se.Jednostavno nece da prihvati da je kraj.Meni je jako tesko obzirom da ga volim, ali jednosavno vise ne zelim da budem sa njim.Molim vas, pomozite mi!!!!!

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

... hehehe... znam za nekoliko takvih slucajeva, iako to nije ,,dovoljan'' broj da bi rekla da su svi takvi, za ove mogu reci da su zesci paranoici...

Isti slucaj... prvo ispsuje, preti da ce se ubiti, preti da ce tebe ubiti, preti svima, pa opet psuje i na kraju kaze: ,,Duso, ja te volim, ne znam sta je to bilo sa mnom, izvini, zar ne vidis da smo stvoreni jedno a drugo... itd itbl...

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: treba mi savet!!!!!!!!!

Citat Original postavio bonbons
    Sa momkom sam u vezi vec 15 meseci.Bilo je sve OK prvih 6, ali onda smo prvi put raskinuli.Posle toga smo se cesto svadjali i raskidali svakih mesec dana.Pre nekih deset dana smo se posvadjali i ja sam odlucila da ga ostavim.Medjutim, on me neprestano zove,salje poruke na mob.a desilo se i da je dosao kod mene kuci kada sam odbila da se vidim sa njim.On menja raspolozenje iz minuta u minut-posalje mi uvredljivu poruku,a onda me zove i izvinjava se.Jednostavno nece da prihvati da je kraj.Meni je jako tesko obzirom da ga volim, ali jednosavno vise ne zelim da budem sa njim.Molim vas, pomozite mi!!!!!
    Ako si odlucila da ne budes sa njim ... ostaviga. koliko god bolelo.

Obećava
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

To su jednostavno slabe i labilne licnosti.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Timplshved
    Imam bolji izraz... GNJIDE

Obećava
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow
    Citat Original postavio Timplshved
    Imam bolji izraz... GNJIDE
    Nemoj tako Milow, neko se jednostavno rodi tako...ajde da ne bi upotrebila neki suvise ostar izraz, trudim se da budem tolerantna.

Ivana i Jelena
    Guest

Podrazumevano Re: treba mi savet!!!!!!!!!

Citat Original postavio bonbons
    Devojko, pozovi drugarice, namontirajte se i pravo u neki klub, znaci..NADJI NOVOG FRAJERA!!!!!!
    Ostavi tog krelca

Slične teme

1. treba mi savet
    Autor Elita92_ns u forumu Vožnje i trke
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.07.2009., 00:14
  2. savet mi treba
    Autor nskreker u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.04.2007., 14:54
  3. treba mi savet
    Autor totbsm u forumu Hardver