Da li je ovo kraj LDP-a?

Da li je ovo kraj LDP-a?

  • Da, bacili su kasiku

  • Ma kakvi, Latinka je u najboljim godinama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

WinstonSmith

Početnik
Banovan
Poruka
50
Da li je Kostunica guranjem istrage o pustanju na slobodu Siptara i Kuma i pravim nalogodavcima ubistva Djindjica defintivno dosao glave LDP-u? Ili ce u pitanju biti samo kraj politickih karijera Cede, Bebe i ostalih dok ce LDP nastaviti da postoji u nekom obliku?
 
crow:
:D bili i ostali cirkuzanti :D

ako neko ide u aps kao nalogodavac
onda ide onaj koji jeste

a to je Voja

Iako se mozda mogu sloziti da su ljudi oko Kostunice a verovatno i on sam imali nekakvog udela u atentatu, sta to ldp moze da uradi kad su sve poluge vlasti u kostunijevim rukama, a ocigledno je i da se Tadic precutno slozio sa gasenjem ldp-a?
 
Lako je za Chedu, pun zatvor prijatelja!

Nece mu biti dosadno sigurno!


Sad ce Jomini da stavi katanac! Nesto mu ne odgovaraju teme protiv Chede u zadnje vreme!

A Eraserhead ce naotvarati 10 tema protiv DSS-a.

Jedna ce se zvati DSS mafijasi, druga DSS sklopio savez sa Legijom......... hahaahahah

Ode LDPPPPPPPPPPPPP Bye Bye
 
WinstonSmith:
Iako se mozda mogu sloziti da su ljudi oko Kostunice a verovatno i on sam imali nekakvog udela u atentatu, sta to ldp moze da uradi kad su sve poluge vlasti u kostunijevim rukama, a ocigledno je i da se Tadic precutno slozio sa gasenjem ldp-a?
lepo si opisao gde zivimo 8)

ebem li ga, bate...
da se pomirim s tim - necu 8)

bice nekog sranja... to sam siguran :(
 
Jerry Ropero:
gosn pijanista , taj ste moto pozajmili od vaseg stovanog kolege mafijasa mila djukanovica, ne ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E, jedno pitanje : Zašto svi ldp-ovci pišu da su iz Vojvodine, a mogla bih garantovati da istu pokrajinu nisu nikada ni videli ili samo na razglednicama...i da...i svi muslimani i Hrvati, isto...stavljaju kao mesto : Vojvodina..??? :shock:
:lol: :lol: :lol:
 
Ovo LDPu moze samo da koristi, jer kao i hiljadu puta ranije, protiv Cede i Bebe nemaju nista i na ovome ce sve da se zavrsi. Onda ce LDP izaci jos jaci i zajebali su se pred lokalne izbore. Ako, pak, LDP bude pametan insistirace na ovoj prici i demaskirati Kostunicinu vezu sa mafijom koja je dovela do atentata na Djindjica. Onda su sledeci radikali.
 
SANDRINAbg:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E, jedno pitanje : Zašto svi ldp-ovci pišu da su iz Vojvodine, a mogla bih garantovati da istu pokrajinu nisu nikada ni videli ili samo na razglednicama...i da...i svi muslimani i Hrvati, isto...stavljaju kao mesto : Vojvodina..??? :shock:
:lol: :lol: :lol:
Јербо хоће да рију и роваре. Хоће да нас заваде душмани. Иначе сам чуо да тамо и нема компјутера, тако да сви ови што се јављају су неки ко зна одакле, гарантујем да је тако.
 
BG1109:
Opet Čeda? Čeda je čudo, ali mi smo još veće čudo, bace nam kosku - sad je u obliku Čede, mi se primimo, danima gledamo, čitamo sve što je u vezi s njim, krvimo se, a iza brda ...
У праву си, шта има да се толико коментарише Чеда, није више на власти, не одлучује ниочему, на изборима је добио симболичан број гласова. Ако је криминалац ићи ће у затвор и то је то, чему фрка и нервоза?
 
Jela-Karamela:
У праву си, шта има да се толико коментарише Чеда, није више на власти, не одлучује ниочему, на изборима је добио симболичан број гласова. Ако је криминалац ићи ће у затвор и то је то, чему фрка и нервоза?
Dobrodošla u ludaru !
 

Back
Top