Dobra stara jednostavna-D,S ili N

Dupe,sise ili noge?


  • Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
Ne znam shta za zene moze,ovo je vishe za mushkarce,nek neka zena koja ce se sigurno naci da kaze da ne zna za shta bi od ponudjenog i da zene druge stvari prtivlache kojih ovde nema...bla,bla,bla,....znachi kad se ta nadje nek ona postavi anketu i temu za zensku populaciju ako smatra da ovaj uzak broj opcija ne zadovoljava zenski uqus...moja je tema,zabole me.
Znachi tema je jednostavna-ne zanima me ako ste asuexualni,ili vam je primarno neshto 4.,ili imate neki drugi razlog da trolujete temu,znachi nema ni opcije "neshto drugo"nego samo 1 od ova 3 shta je vama u fizichkom smislu po privlachnosti primarno.
Pitanje je jednostavno:
Dupe,sise ili noge?
 
dobro dupe znaci razvijeni guzni misici i manjak masti
dalje vaze implikacije
dobro dupe -> dobre noge jer ako ima misicavo dobro dupe i manjak masti onda mora da ima i takve noge jer ne mozes da izolujes i razvijes samo misice dupeta bez nogu
dobro dupe -> manjak masti -> male sise jer su i sise od masnog tkiva pa kako prada procenat masti tako opada i broj bursa koje nose, medjutim ako vodi racuna o dupetu onda ce voditi i o sisama pa ce bar biti cvrste

dakle glasam za dobro dupe
 
dupe je nekako najeftinije i najlakse dostupna roba, tesne, providne pantalone, tange na plazi.... generalno to devojke najlakse pokazuju, ono kao dobar dan.... tako da mi je u anketi to na trecem mestu...

dobre zenske noge me dosta pale, prekrstene, hod, leprsava haljinica i te stvari.... tako da su noge favorit iz senke...
ali ipak, nista ne moze da zameni kada pridjem s ledja, uhvatim partnerku za sise s obe ruke, i ostvarim punu kontrolu...
 
labelo:
dobro dupe znaci razvijeni guzni misici i manjak masti
dalje vaze implikacije
dobro dupe -> dobre noge jer ako ima misicavo dobro dupe i manjak masti onda mora da ima i takve noge jer ne mozes da izolujes i razvijes samo misice dupeta bez nogu
dobro dupe -> manjak masti -> male sise jer su i sise od masnog tkiva pa kako prada procenat masti tako opada i broj bursa koje nose, medjutim ako vodi racuna o dupetu onda ce voditi i o sisama pa ce bar biti cvrste

dakle glasam za dobro dupe

valjda i od skeletnog aparata zavisi kakve ce noge biti...
dalje, cvrste sise nisu naj vec one blago njisuce kako ih je opisao budalica na jednoj temi; a i ne vazi uvek jednacina dobro dupe+ dobre noge=oskudne sise
 
i evo jedna fotka,ono totalno u duhu teme,a i mog glasa :P

citaj natpis na majici :)

2003759169138619775_rs.jpg
 
Ja da sam muskarac, mislim da nikad ne bih noge gledala!
D&S obavezno!
Nego, radjena je neka anketa medju muskarcima, ranije, bejahu ponudjeni bas ovi odgovori i onda su to dovelu u vezu sa IQ-om...ispostavilo se da su najinteligentniji oni koji gledaju noge, a najgluplji oni koji gledaju dupe!
 

Back
Top