Tip Tip-a

...

  • Sportska dusa

  • Umetnicka dusa

  • I jedno i drugo-rekli bi idealan

  • Ni jedno ni drugo-retardinjo

  • Nisam bio-la u vezi do sada


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Probala i jedne i druge... Sportisti definitivno nisu za mene...
Doduse, M. je igrao odbojku u "Zvezdi"... Ali, onda je prevladala njegova hedonisticka i umjetnicka strana... Na svu srecu... :mrgreen:
 
hmmm trenutno su u prvi plan izbili sportisti,ne zato sto ja tako hocu vec se jednostavno tako potrefilo...sve sportista do sportiste
..ali su nekad preovladjivali klosari,gole guzice....
 
Oboje.
Umetnici koji nemaju veze sta se u svetu desava, ne mogu mi biti privlacni.
Oni kojima je sport sve u zivotu, takodje mi nisu zanimljivi.
Znaci sve po malo, kombinacije neke, mix...
 
student, vatrogasac, tehnichar, inzenjer, sveshtenik, pisac, pesnik, stomatolog, serviser, bankar, producent i kompozitor, mali privrednik, programer, muzichar, slikar, (ne znam dalje) ... a, da, pravnik ..

Od nekih profesija bilo ih je vishe .. i neki su se bavili sportom rekreativno, tako da, koliko vidim, nema tu sportista.
 
vazi pravilo:
- ribe koje ne bi bile sa sportistima su ribe koje ne cene sport niti se istim bave, u prevodu imaju visak kilograma, ne mogu da potrce, smotane su ili sve to zajedno
- ribe koje ne vole umetnike su ribe koje su povrsne i hoce samo sex i privlace ih nabildovani tipovi a one su obicno nakvarcovane i nose stiklu +10

- ribe koje vole i mesavinu i jednog i drugog su ono pravo i cene obe stvari, mozda ne treniraju aktivno ali sport im nije stran a takodje nisu ni povrsne
 
nisu bili ni sportisti ni umetnici...nego, kao sav normalan svet...daleko od retardinja :lol:
ali ako covek mora da se opredeli, vecina se rekreativno bavila sportom a nijedan nije pis'o pesme. :D
eto ovaj trenutni svira gitaru (mada to jos niko nije cuo :lol: )...a i dosta vezba...reklo bi se idealan :D

vesela, kako je bilo sa svestenikom? :D
 

Back
Top