Titov srebrenjak od 1000 din. iz 1980 god.

:roll:POZDRAV.
SVI KOJI PRODAJU NASE NOVCICE OD SREBRA ILI ZLATA MOGU NA SAJTU NARODNE BANKE SRBIJE DA SKINU CENOVNIK PO KOME MOGU DA SE KUPE POJEDINI PRIMERCI KOJE ONI JOS UVEK IMAJU U PRODAJI A TO JE OD 1968 DO 2007 PA CISTO ZA NEKU INFORMACIJU I ORIJENTACIJU OKO CENE. CENOVNIK JE ZADNJI PUT OBNOVLJEN 17.09 2007. U MEDJUVREMENU JE DOSLO DO NEKIH PROMENA MALO SU IH PODIGLI MADA NEMOGU PRECIZNO DA VAM KAZEM KOLIKO ALI ZNAM ZA KOVACKE SETOVE 2003,2005 I 2006 OKO 20%.:roll:
 
He he, pa lik je trgovac, neće ti sigurno ponuditi realnu cijenu.....Vidiš da i ovog Tita otkupljuje za 2,5 eura a prodaje za 10 :D

ako vas bas toliko interesuje taj tito dacu vam ga po 6 eura i to 100 komada pa vi trgujte dalje i zaradite pare na njemu, ja nikako neuspevam da prodam vise od 3-4 komada godisnje zato i mora da bude tolika razlika u ceni, da mogu da prodam 2 komada dnevno verovatno bi ga placo 9 eura
 
Ma kontam ja to, ali pojedince vjerovatno zanima PRAVA vrijednost novčića a ne cijena koju si ti spreman da platiš;)
Inače, NBS ga još uvijek prodaje po cijeni od 1.451,35 dinara, što je ipak malo naduvano

dali se mozes sloziti samnom da je realna cena ona po kojoj se on moze kopiti u svakom trenutku , a to je cena 8 eura jer ih svako ko hoce moze kupiti u klubu ako ne od mene onda od drugih kolega a ima nas barem 20 koji ih non stop imaju u ponudi,pusti narodnu banku oni zlato prodaju po 25e/g a ja cu tu sva izdanja nbs prodati po 16 i lepo cu zaraditi
 
Pa neslazem se da je cena N.B.S. bas naduvana to je realna vrednost tog srebrnjaka mada nije receno koji je tacno ima ga u vise varijanti i ima razlike u ceni. Tacno je da ima ovde ljudi koji nude niske cene za pojedine primerke (ustvari za sve) ali oni se bave trgovinom kupi jeftino prodaj skupo i to je njihovo pravo. Ja sm licno prodao taj srebrnjak za 15E preko sajta to je ispod cene N.B.S ali mi je bio duplikat i reskirao sam nisam nezadovoljan.
Pozdrav.
 
Franc ios mislim da ti malo preterujes sa tvojim ubedjivanjem oko cena, nemislim nista lose ali se secam jednom prilikom kada je receno da 100din. 1929 ne vredi nista i da ih ima po 20 din koliko hoces a kada sam ja hteo da ih kupim po toj ceni onda su oni vredeli mnogo vise. Tako da je sve to pomalo cudno. Nisam ovom prilikom mislio na tebe licno posto nisam siguran ko je to pisao ali sam naveo kao primer.
Pozdrav.
 

Back
Top