Borani...ima li vas...?

TO STO DELIM SAVETE JE DOBRONAMERNO.A INACE POSLE 11 GODINA PREKO,MIISLIM DA IPAK ZNAM MALO VISE OD VAS.ZIVEO SAM NA KIPRU 2 god.,U GRCKOJ 6,SADA SAM NA ISLANDU VEC 3 god,INACE RADIM U STAMPARIJI KNJIGA I CASOPISA. KAD SAM ODLAZIO IZ JUGE,NISAM ZNAO STA ME CEKA,NI GDE IDEM. JEDNOSTAVNO NISAM HTEO DA SAMO PREZIVLJAVAM.I NARAVNO POSLE DOSTA SR...A,USPEO SAM DA SE UKLOPIM U SISTEM.ODES I PROBAS.AKO NE IDE U JEDNOJ ZEMLJI,ONDA PALIS U DRUGU ITD.A AKO SEDIS KUCI I CEKAS DA SE NESTO DESI SAMO OD SEBE,NACEKACES SE.
 
boricio:
TO STO DELIM SAVETE JE DOBRONAMERNO.A INACE POSLE 11 GODINA PREKO,MIISLIM DA IPAK ZNAM MALO VISE OD VAS.ZIVEO SAM NA KIPRU 2 god.,U GRCKOJ 6,SADA SAM NA ISLANDU VEC 3 god,INACE RADIM U STAMPARIJI KNJIGA I CASOPISA. KAD SAM ODLAZIO IZ JUGE,NISAM ZNAO STA ME CEKA,NI GDE IDEM. JEDNOSTAVNO NISAM HTEO DA SAMO PREZIVLJAVAM.I NARAVNO POSLE DOSTA SR...A,USPEO SAM DA SE UKLOPIM U SISTEM.ODES I PROBAS.AKO NE IDE U JEDNOJ ZEMLJI,ONDA PALIS U DRUGU ITD.A AKO SEDIS KUCI I CEKAS DA SE NESTO DESI SAMO OD SEBE,NACEKACES SE.
Svaka cast boricio, svaka cast.Gledacemo da iskoristimo tvoja iskustva, ali sa porodicom je to malo teze.Ipak, ne gubimo nadu i radimo na tome da zapalimo negde !!
 
SLAZEM SE SA TIM.JA SAM IMAO SRECU DA SAM BIO SAM,ALI IPAK NESTO MORA DA SE ZRTVUJE.MAKAR I NE BITI SA PORODICOM NEKO VREME.MNOGI NASI SU OVDE DOVUKLI ZENE I DECU,TAKO DA SU SADA SVI NA OKUPU.ZA TO IM JE TREBALO OD 1 DO 3 GODINE.INACE I JA SAM IZ BORA,MOZDA SE CAK I ZNAMO.ZOVEM SE Borislav Bukarica,NADIMAK Buca,GODISTE 1966.
 
Profi:
boricio:
Nesto sam u guzvi ovih dana, ali te pozdravljam !!!
Pricaj mi nesto o standardu na Islandu i o mentalitetu ondasnjih ljudi !!!!!
ljudi su hladni,bez smisla za humor,nepristojni za nase pojmove,mislim na vecinu. takvi su i njima je to normalno.standard je ok. ako radis puno,imas sve.zavisi od posla.neke firme ga nemaju dovoljno,pa su im i plate manje. inace me podseca na bivsu SFRJ.MOZES DA SI PRIUSTIS,DOBAR AUTO,PUTOVANJA BEZ VIZA I GLUPOSTI,ISVE OSTALO STO JE POTREBNO.samo se puno radi,uzas.
 
boricio:
Profi:
boricio:
Nesto sam u guzvi ovih dana, ali te pozdravljam !!!
Pricaj mi nesto o standardu na Islandu i o mentalitetu ondasnjih ljudi !!!!!
ljudi su hladni,bez smisla za humor,nepristojni za nase pojmove,mislim na vecinu. takvi su i njima je to normalno.standard je ok. ako radis puno,imas sve.zavisi od posla.neke firme ga nemaju dovoljno,pa su im i plate manje. inace me podseca na bivsu SFRJ.MOZES DA SI PRIUSTIS,DOBAR AUTO,PUTOVANJA BEZ VIZA I GLUPOSTI,ISVE OSTALO STO JE POTREBNO.samo se puno radi,uzas.
Cao !!! Ja sam prosvetni radnik i aktivan sportista.Radim u srednjoj skoli i kapiten sam kosarkaskog tima RTB Bor.Ujedno zavrsavam trenersku skolu i krecem da radim sa mladjim kategorijama !!
Pricam tecno engleski jezik.Reci mi sta mislis da li bih nesto od toga mogao da radim preko ????? U principu ako bih se odlucio da krenem sigurno ne bih birao, ali bih sigurno trazio nesto gde bih nasao sebe !!!!
 
мушкатле:
Pozdrav svim boranima u Evropi.Mi uginusmo ovde!
upoooooomoc!A dosli smo kuci samo pre tri dana iz Nisa.
:D
Ajde recite nam kako je tamo u Boru.
Sada je bar leto, pa su svi studenti dosli,dodajte tome i Borsko jezero...Ne verujem da je bas toliko lose 8)!?
P.S. Da li neko od vas, mozda sada zivi u Becu?
Kako se snalazite?Meni bas i nije tako bajno...
 
Nema mnogo sudenata.Jos nisu svi dosli.kad smo kod Beca jedna drugarica se skoro vratila iz istog i kaze da je odusevljena gradom,da smo jedno 1000god. iza njih.Inace u Boru je monotono,ovde su ostali samo nasi roditelji i srednjoskolci koji se spremaju polako ali sigurno da pobegnu za veci grad.
Na jezero jos nisam bila,trebalo bi da odem.Sta da ti kazem...ubijamo se u pojam!
Sta ima po Becu,sta se tamo radi? :D
 

Back
Top