KWorld TV/Capture bez zvuka
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: KWorld TV/Capture bez zvuka

Početnik
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KWorld TV/Capture bez zvuka

Imam KWorld TV/Capture fuzion 878A i nemam zvuk ni na TV-u ni na radiu.BtCap WDM audio capture nema instaliran driver i kada pokusam da ih instaliram ( sa cd-a) kaze da nije pronasao bolje drivere od onih koji su instalirani(?).Pokusao sam i sa update driver i opet isto, na site-u KWorld ne postoji patch niti driver. Da nije problem sa zvucnom karticom( integrisana, mainboard MSI-MS 7021, chipset VIA KT 600) ili nesto trece

Zainteresovan član Nenad-Click-ME (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: KWorld TV/Capture bez zvuka

Klikni desnim klikom misa na MY COMPUTER a zatim na PROPERTIES,zatim na HARDWARE,a zatim na DEVICE MENAGER i pogledaj da li ti je koji uredjaj pod znakom PITANJA ?Ako jeste onda samo instaliraj drajver za odredjeni uredjaj...a ako je sve OK tj svi uredjaji imaju insta;irane drajvere...onda samo proveri da li si pravilno vezao kabl od TV kartice do zvucne kartice!Inace sva audio podesavanja uglavnom su na DEFAULT i reproduktuju avuk bez dodatnih podesavanja...

Početnik
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: KWorld TV/Capture bez zvuka

Citat Original postavio Nenad-Click-ME
    Klikni desnim klikom misa na MY COMPUTER a zatim na PROPERTIES,zatim na HARDWARE,a zatim na DEVICE MENAGER i pogledaj da li ti je koji uredjaj pod znakom PITANJA ?Ako jeste onda samo instaliraj drajver za odredjeni uredjaj...a ako je sve OK tj svi uredjaji imaju insta;irane drajvere...onda samo proveri da li si pravilno vezao kabl od TV kartice do zvucne kartice!Inace sva audio podesavanja uglavnom su na DEFAULT i reproduktuju avuk bez dodatnih podesavanja...
    Jeste bio kabl u pitanju, hvala za tip, nikada mi ne bi palo na pamet da to proverim

Slične teme

1. PROBLEM sa tv katicom kworld
    Autor samardzic u forumu Hardver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2007., 12:17
  2. tv kartica KWorld
    Autor the Duke u forumu Multimedija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.07.2004., 03:06
  3. KWORLD Xpert TV
    Autor brca u forumu Hardver
    Odgovora: 1