Orgije

romantik_rocker

Početnik
Poruka
7
Pala mi je jedna luda ideja na pamet...Zeleo bih da organizujem zurku gde ce se naci 20-tak ljudi koji se ne poznaju medjusobno, i da se orgija i pamprci celu noc...Gledao bih samo da bude jednak broj tipova i riba....Sta mislite o tome, i naravno, ima li dobrovoljaca?
 
pogledam je... a ona ni ne sluti... stoji... andjeo... onda... u jednom trenutku... pogleda.. i razvuce usne u osmeh za koji vredi ziveti... vise nego umreti... a ja stojim pred njom... bez sumnje... cekajuci je... kaze da je vec na pola puta da nadje ono zbog cega se rodila... otvorena vrata... ljudi koji su se tu sasvim slucajno nasli... trenutak... tisina... nikog oko nas... kazu da vreme stane... kap u vazduhu... miris polja... vetar, koji duva pravo u grudi... a ja stojim pred njom... bez sumnje... cekajuci je... pogledam je... a ona ni ne sluti... stoji... andjeo...
 
romantik_rocker:
Pala mi je jedna luda ideja na pamet...Zeleo bih da organizujem zurku gde ce se naci 20-tak ljudi koji se ne poznaju medjusobno, i da se orgija i pamprci celu noc...Gledao bih samo da bude jednak broj tipova i riba....Sta mislite o tome, i naravno, ima li dobrovoljaca?


Super ideja, mi sa foruma u Novom Sadu se tako cesto nalazimo, i uvek bude orgijanja na kraju!!! :lol: :lol: :lol:
 
wav.gif


Interesantna ideja...

hello2.gif
 

Back
Top