Europizirana Croatia vs. Srbija = Thompson vs Peppers/Stones/Garnier/Prodigy/Cox...

SerbiaUnited

Primećen član
Poruka
989
Nekoliko prvih mesta po posecenosti pevaca ili grupa u Hrvatskoj drzi famozni Thompson.

Sad se pitam gde su oni a gde smo mi.

Gde je ta njihova demokracija, sigurna zemlja, jaka ekonomija, pare, zabava,...

Svi najpoznatiji izvođači techno / trance / house muzičke scene gostovali su u Srbiji
Najpoznatiji izvođači rock muzike gostovali su ili će uskoro gostovati u Srbiji
Rap i Pop malo zaostaju ali tu su...

Hrvati imaju samo Thompsona...srbomrzca...
Da kod nas neko sa takvom tematikom samo prema hrvatima napravi koncert, odmah bi svi mediji skočili (evo srBenda, evo ovih neciviliziranih, "nacionalizovanih"...)

Dakle da počnemo:
Beograd, Novi Sad, Niš:

Red Hot Chilli Pappers,
Rolling Stones,
Pet Shop Boys,
Iggy pop,
Beasty Boys,
Astral Projection (puta puno)
Carl Cox (takođe)
The Prodigy,
Snoop Dog,
Laurent Garnier,
Moby,
DJ Tiesto,
Brenda Rusell,
Kosheen (puta puno)
Moloko,
Cypress Hill,

dodajte pa ne mogu sve da se setim...
 
DellBoy-011:
pa mi nemamo domaću verziju Thompsona, to nas yebe.
Bio je onaj Baja-Mali-Knindža, ali je slabo aktivan u poslednje vreme.

...Razmišlj'o sam dugo
kako bi ga preš'o
Ali nam se Mujo
u vezu umeš'o...

Baja M. K.



p.s. nije čovek čuo da većina pobrojanih u poslednje vreme dolazi i u Srbiju pored Hrvatske i Bosne.
Takodje nije čuo da se organizacija svega i svačega ovde svodi na pranje para i uglavljivanje za procenat.
Koncert je poslednje o čemu se razmišlja
 
idot:
Kod nas je bila večina od tih nabrojanih izvođača, a bio je i Pearl jam, koji je za sve te grupe kad se sve zbroje zajedno pa puta 3.... bolji!

Prl Dzem je LUDILO! Bio sam u Zagrebu na koncertu i bilo je extra. Ali takodje vama nije bio Bili Ajdol koji je isto otkinuo i neponovljiva Metalika. Tako da mi vodimo 2-1:)
 
Сине, невероватно... Оно пуштају на државној телевизији, а после ми фашисти. Мада морам признати да Маркеља има стила ;)
Главна фора што се сад буне Јевреји, јер они за разлику од Срба цене своје жртве. А наш неко кад оде тамо, на пригодним конференцијама одмах каже "ми немамо нерешених проблема"... Што ми стварно није јасно. Кад су оплели по Америма због Косова може се и овде сусједима указати да то што раде не може бити у реду (за нас наравно). Постоје и дипломатски начини...
А што се тиче форума, наравно УДРИ!!!
 
DellBoy-011:
pa mi nemamo domaću verziju Thompsona, to nas yebe.
Bio je onaj Baja-Mali-Knindža, ali je slabo aktivan u poslednje vreme.

Да, ко ВАС демо(но)крате ****!
Баја није величао Јасеновац... наравно, Срби никада нису ни починили нешто тако.
Само комуњаре праве лажне симетрије.
 
Duh Sekire:
Да, ко ВАС демо(но)крате ****!
Баја није величао Јасеновац... наравно, Срби никада нису ни починили нешто тако.
Само комуњаре праве лажне симетрије.
Mislim da me nisi razumeo, ali nebitno.
Ne razumem ni ja ovaj pp što mi je neko poslao:
Ovim putem vas obavestavam da je individua sa vise korisnickih naloga...:
Seven, Glas Sauronov, Duh sekire, Darth_Vader, cthulhu, Oroluin...
 
Можда те и нисам разумео, је ли то обавезно...
А оно за п.п. то ме један паћеник рекламира, али му нећу дати ни кинте. Њега иначе зову црвен-бан-као-добар-дан...
Опусти се ;)
Тај креле нема петљу да ми отворено реплицира.
 
Eraserhead:
Uh što je tema, jesi li išao na neke obuke za smišljanje ovako inteligentnih tema...


jesi li ti rodjen bez sivih celija u mozgu ili si vremenom takav postao? :?

Hajde bar jedan iskren komentar na Thompsona, a da pri tome ne pocnes da pljujes po svom narodu? :roll:

Ipak mislim da nisi u stanju da uradis tako nesto :roll:
 
Evo ti odgovor ti sa ŠAJKAČOM.

THOMPSON nije SRBOmrzac nego DOMOLJUB, a pošto je DOMOLJUB iz RH, to te je*e, da je iz Srbije bilo bi sve uredu. Dali si gledao snimku jučer na HTV-u 2. i dali si video nešto što bi tebe kao Srbina uvrijedilo


A ti mulac koji si otvorio ovu temu, otvorena je več nekoliko puta. Gore imaš TRAŽILICI (PRETRAGA) pa prije otvaranja teme upiši THOMPSON i mogao bi se iznenaditi
 

Back
Top